Sukně, které zakryjí nedostatky postavy

Trendy
Autor: Karin Petřeková | Datum: 22.07.2015

I s pár kily navíc je možné stylově nosit sukně, aniž byste tak na své nadbytečné centimetry upozorňovala. V sukních jde naopak baculatou postavu, skrýt mnohem snáze než v džínách.

Vybírejte si jednoduché modely bez ozdob. Volte tmavé odstíny a svršek naopak pestrobarevný, odvede se tak pozornost k němu. Ignorujte velké vzory a lesklé materiály, které odhalí vše.

 

Nejvhodnější volbou pro vás bude sukně s áčkovým střihem, která se od pasu postupně rozšiřuje. Dokáže zakrýt jak bříško, tak objemnější boky. Pokud zvolíte tuto sukni v midi délce, bez podpatků se neobejdete. K áčkové sukni nejlépe vypadá upnutý top, který zdůrazní pas a postavu přesýpacích hodin.

Jestliže vás trápí jak široké boky i silná stehna, zamilujete si sukně až po kotníky či maxišaty, které jsou hitem letošního léta. Vzdušné střihy se hodí pro každou příležitost i postavu. Na svou ženskost v tomto modelu upozorněte odhaleným dekoltem.

 

Mnoho mužům se líbí plné tvary, celebrity jako Beyoncé nebo Kim Kardashian se nebojí upnuté sukně s délkou po kolena. Postavě pomohou vysoké podpatky, ať už v podobě klínků či jehel. Lýtka se opticky zeštíhlí a protáhnou, sama jistě uznáte, že své krásné nohy nemusíte skrývat v maxisukni. K této sukni volte volnější svršek nebo volné sáčko, které bude sahat aspoň do poloviny zadečku.

 

Čemu se vyhnout?

Vyhněte se minisukním a obepnutým minišatům, které postavu opticky rozšíří i zkrátí. Jestli se nechcete vzdát krátkých délek, volte šaty volného střihu. Zrádné můžu být balónové sukně a šikmo střižené, které ale se letos ani trošku nenosí, takže se jich s lehkým srdcem zbavte ze šatníku.

 

Ideální délka sukně:

Existuje vzorec, s kterým si můžete vypočítat ideální délku své sukně. Správná délka sukně je ta, která vaše nohy maximálně prodá. Není pravda, že čím je sukně kratší, tím líp, váš přístup by měl být sofistikovanější. A jak tedy objevíte svou ideální délku? Nechte si změřit vaši výšku od ramen až po špičky prstů a přičtěte výšku podpatků. Součet vydělte koeficientem 1,618 a vyjde vám, kde má sukně končit, a to měřeno od ramen.

 

Další články autora

Způsoby, jak na vlnité vlasy bez kulmy
Péče o vlasy
Vlnité vlasy působí nevinně a dodají vlasům objem, možná právě proto je to tak oblíbený styling vlasů – jak ho, ale…
Trvalá ondulace doma
Péče o vlasy
Nechcete se svěřit do rukou kadeřníků, a přesto toužíte po trvalé, ať už v podobě vlnitých vlasů či rovných? Zvládnete…
Blond ano či ne?
Péče o vlasy
Možná jste někdy toužila po tom být blondýna, není ale lehké si vybrat ten správný odstín blond, protože rozhodně není…
Zvol si správně odstín barvy vlasů - mám návod!
Péče o vlasy
Která žena neměla občas náladu na pořádnou změnu? Nejčastěji si pak stříháme či barvíme vlasy, ovšem naproti stříhání…

Komentáře k článku

Pro vložení příspěvku se nejprve přihlaš.

K článku zatím nebyly napsány žádné komentáře.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná