Suchý šampon není jen na vlasy - 6 dalších využítí

Kosmetika
Autor: Karin Petřeková | Datum: 30.07.2015

Jsou rána, kdy se nedaří a člověk zaspí, na tyto situace je tu suchý šampon. Dnes vám ale představíme i jiné využití, o kterých jste neměla ani tušení.

Stop zplihlým vlasům

Dejte sbohem zplihlým vlasům! Zkuste je před fénováním poprášit suchým šamponem, kombinace tepla a suchého šamponu vytvoří dlouhotrvající objem. Váš účes bude objemný, ale přitom nezatížený tužidly a laky. Jestliže chcete docílit ještě většího objemu, vlasy podpořte i tupírováním a poté naneste na upravenou plochu suchý šampon, který účes zafixuje. Suchý šampon funguje i jako skvělý fixátor vln.

 

 

Zkroťte ofinu

Ofina je jak slušivá, tak i zrádná. Určitě všechny nositelky ofiny znají problém lepení ofiny na čelo. Jak tomuto problému předejít? Stačí, když zadní stranu ofiny, nastříkáte suchým šamponem. Vytvoří se slabý film, jež zabrání přilepení. A navíc si nebudete muset kvůli ofině vlasy mýt tak často.

 

 

 

Z vlnitých vlasů rovnou do rovných

Ráno jste vyrazila s vlnitými vlasy, ale večer byste raději rovné? Není nutné trávit čas mytím, stačí vlasy postříkat suchým šamponem a pořádně pročesat. Z vlasů se stanou rovné bez jediné vlnky.

 

Neposlušné obočí

Je známé, že neposlušné obočí lze zkrotit lakem na vlasy, ovšem obočí může poté působit slepeně. Daleko lepší způsob je použit suchý šampon, buďte však opatrná, aby vám šampon při nanášení nespadl do očí!

 

 

Zamaskování odrostů

Zachovat si blond hřívu bez nežádoucích odrostů je těžké, hlavně pokud nestiháte dojít ke svému kadeřníkovi. Sáhněte po pudrové variantě suchého šamponu a tu naneste na tmavé odrosty, pudrový základ přilne na tmavý vlas a lehce ho zesvětlí.

 

Zapáchající boty?

Nejraději byste si sundala boty, ale víte, že zapáchají?… Stačí, když suchým šamponem vnitřek bot poprášíte a suchý šampon veškerou vlhkost vsaje spolu se zápachem.

Další články autora

Blond ano či ne?
Péče o vlasy
Možná jste někdy toužila po tom být blondýna, není ale lehké si vybrat ten správný odstín blond, protože rozhodně není…
Trvalá ondulace doma
Péče o vlasy
Nechcete se svěřit do rukou kadeřníků, a přesto toužíte po trvalé, ať už v podobě vlnitých vlasů či rovných? Zvládnete…
Způsoby, jak na vlnité vlasy bez kulmy
Péče o vlasy
Vlnité vlasy působí nevinně a dodají vlasům objem, možná právě proto je to tak oblíbený styling vlasů – jak ho, ale…
Rychlé denní účesy
Péče o vlasy
Pokud vyhledáváte rychlé a přitom skvěle vypadající účesy, nechte se inspirovat následujícími.

Komentáře k článku

Pro vložení příspěvku se nejprve přihlaš.

K článku zatím nebyly napsány žádné komentáře.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná