Jaké šperky na svatbu?

Trendy
Autor: Karin Petřeková | Datum: 31.07.2015

Svatba, to je den, kdy se ze slečny stane paní. Každá z nás si tajně představuje, jak by měl tento nezapomenutelný den vypadat. Jestli vás svatba čeká v nejbližší době, jistě všechno už máte skvěle naplánované a zbývají vám drobnosti, třeba jako výběr šperků.

Nepochybně je nejdůležitější, aby se šperky hodily k vašim svatebním šatům a celkové vizáží. Pokud máte šaty bohatě zdobené, zvolte decentní šperky, k šatům zdobenými třpytkami se hodí štrasové ozdoby. 

 

U výběru šperků se držte letitým a pravdivým pravidlem – „méně je více“. Zvolte pouze jeden masivní šperk a další nenápadné, kombinace dvou výrazných šperků nevypadá dobře. Stejně je to i s počtem, buďte opatrná, abyste nevypadala jako vánoční stromeček.


Perle jako ideální šperk
Perle jsou na svatbách klasikou, která se stále nosí. Objevují se jak na svatebních šatech, tak ve vlasech, ale i jako náhrdelníky a náušnice. Nejznámější jsou bílé perle, ale můžeme se setkat i s odstíny do modra, šeda, žluta či růžova. Jak ale praví staré pořekadlo, perly by si žena neměla pořizovat sama, jinak jí přinesou neštěstí. Pokud jako náušnice nevolíte perle, ale štrasové náušnice, vybírejte si pouze drobné kousky, výrazné se pro tuto příležitost nehodí.

HFPAUZMAJDLVXLAVGLWG
 

Dopřejte si luxus
Ve svůj nejkrásnější den si dopřejte luxus, nemusí to být jen sen. Volte celosvětově známé značky anebo si šperk samy navrhněte. Mistři šperkaři vytvoří krásné šperky pod vaším vedením, které budou brát dech. 

❤

 

Zeptejte se blízkých
Nápadů a rad jak být dokonalá, krásná nevěsta je mnoho, ale nejlepší bývají ty, které nám dají naši blízcí, oni vědí nejlépe, co nám sluší. Šperky se tak stanou opravdovou třešničkou na dortu a přispějí ke krásné atmosféře plné lásky.

Další články autora

Blond ano či ne?
Péče o vlasy
Možná jste někdy toužila po tom být blondýna, není ale lehké si vybrat ten správný odstín blond, protože rozhodně není…
Trvalá ondulace doma
Péče o vlasy
Nechcete se svěřit do rukou kadeřníků, a přesto toužíte po trvalé, ať už v podobě vlnitých vlasů či rovných? Zvládnete…
Způsoby, jak na vlnité vlasy bez kulmy
Péče o vlasy
Vlnité vlasy působí nevinně a dodají vlasům objem, možná právě proto je to tak oblíbený styling vlasů – jak ho, ale…
Zvol si správně odstín barvy vlasů - mám návod!
Péče o vlasy
Která žena neměla občas náladu na pořádnou změnu? Nejčastěji si pak stříháme či barvíme vlasy, ovšem naproti stříhání…

Komentáře k článku

Pro vložení příspěvku se nejprve přihlaš.

K článku zatím nebyly napsány žádné komentáře.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná