Jaké jsou trendy plavek na léto 2016

Trendy
Autor: Gabriela Svárovská | Datum: 14.04.2016

Léto už je skoro za humny a s ním přichází i plavková sezóna. Také tápete, v čem se letos blýsknout u vody? Co si budeme povídat, plavky patří mezi jeden z nejdůležitějších prvků našeho letního šatníku, proto bychom si s jejich výběrem měli dát opravdu záležet. Jaké kousky budou letos v kurzu a na které prvky se při výběru plavek pro sezónu 2016 zaměřit? Čtěte!

Každý si vás musí všimnout

 

Toto by se dalo považovat za heslo letošní plavkové sezóny. V kurzu budou totiž velmi výrazné barvy a zajímavé střihy doplněné nejrůznějšími šňůrkami, prostřihy i řetízky.

Velmi trendy budou zejména neonové barvy, které ocení zejména ty z nás, které už chytly nějaké to první opálení. Na snědém těle vypadají neonové plavky doslova úchvatně, proto nám letošní barevné kombinace hrají do karet. Pokud nejste zastánci neonových barviček jako je růžová, oranžová či žlutá, můžete zvolit i starou dobrou klasiku a vsadit na černobílou kombinaci, která bude trendy snad každé léto.

Buďte originál za každou cenu

 

Co se týče střihů, zde platí heslo čím zajímavější a netradičnější, tím lepší. Velmi šik budete v jednodílných plavkách rozdělených pouhými šňůrkami, ale i v klasických bikinách ozvláštněných řetízky či popruhy pod prsy a kolem boků. Nosit se budou i plavky s ramínky přes jedno rameno a jiné asymetrické typy bikin.

Ty z nás, které se ještě nestihly stoprocentně dostat do formy, ocení typ plavek pro silnější postavu. Plavky mají název tankini či monokiny a dokážou perfektně zakrýt nedostatky v oblasti bříška i boků. Stačí jen zvolit střih, který bude vaší postavě lichotit a zakryje případné nedostatky tam, kde to nejvíc potřebujete.

Při výběru toho správného plážového outfitu se zaměřte samozřejmě i na materiál, který vám bude sedět a budete se v něm cítit příjemně za každých okolností. Plavky by vás neměli nikde omezovat v pohybu, škrtit ani vám padat. Věřte, že pokud si vyberete plavky, ve kterých se vy sama necítíte komfortně, budete tak působit i na okolí a i přes sebelepší vzhled plavek nikdy nebudete tak atraktivní jak byste si přáli.

 

Při výběru plavek tedy dbejte zejména na tyto body, které vybírejte dle vašich předností.

  • Vzhled
  • Materiál
  • Střih
  • Barva
  • Cena

 

Poslední bod je jistě také velmi důležitý, je jenom na vás, jestli si raději pořídíte více levnějších kusů a budete je střídat, nebo zainvestujete například do dvou opravdu kvalitních plavek. Také si můžete pořídit například více svršků k jednomu spodku (či naopak), které pak střídejte dle chuti a potřeby. Vždy je ale dobré mít s sebou suché plavky a cestu z pláže raději absolvovat v nich. Vyhnete se tak některým ženským nepříjemnostem, které mohou z nedostatečného vyměňování plavek plynout.

Další články autora

Jak být krásna díky goji
Pro Vaše tělo
Goji, neboli kustovnice čínská, je superpotravinou, která se dostává čím dál více do popředí. Není tomu tak náhodou,…

Komentáře k článku

Pro vložení příspěvku se nejprve přihlaš.

K článku zatím nebyly napsány žádné komentáře.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná