Recenze dlouhotrvajících rtěnek – Kylie Jenner, NYX, Sephora

Kosmetika
Autor: Karin Petřeková | Datum: 30.09.2016

V poslední době čím dál více vzrůstá popularita dlouhotrvajících a zároveň matných rtěnek. Já na tento trend reagovala a přináším větší recenzi tohoto typu rtěnek.

 

 

 

nepojmenovany-7

sephora-tekuta-dlouhotrvajici-rtenka

Sephora dlouhotrvající tekutá rtěnka

Rtěnka kryje už při jednom tahu a během chvíle zasychá. Na rtech je skutečně velmi příjemná. Co se týče výdrže, ta se pohybuje okolo 8 hodin. K prodeji v Sephore je pouze 5 různých odstínů, jejíž cena je 300 Kč.

 

kylie-jenner-lipkit-dolce-k-recenze

 

Kylie Jenner Lipkit

Nejprve začnu hodnocením přiložené tužky, která je velice pigmentovaná a perfektně krémová. U druhého produktu, tedy u rtěnky mě jako první zaujala silná parfemace, tekutost a lesk, který je však pouze dočasný. Výdrž není ani trošku špatná, pohybuje se okolo půl dne, s tím že se vytrácí přirozené ze středu rtu. Rtěnka není samozřejmě hydratační, přesto bych ji označila jako velmi příjemnou. Cena se pohybuje okolo 700 Kč + je nutné počítat s tím, že částka se může vyšplhat i výše (DPH + clo).

 

nyx-lingeria-recenze

NYX Lingerie

Nejprve začnu chválou perfektního aplikátoru rtěnky a úžasnou cenou, která je pouhých 200 Kč. Odstíny jsou nádherné všechny – u mě nakonec zvítězil odstín číslo 03, který není tolik výrazný, a to se mi právě líbí. Rtěnka nelepí, ale není na rtech tolik příjemná jako například ta od Sephory či od Kylie Jenner. Výdrž je klasicky u tohoto typu rtěnek perfektní, ovšem velmi rychle se ztrácí ze středu rtu a nevydrží ani jídlo. Na internetu jsem četla různé recenze, kde jsem se dozvěděla, že zrovna můj odstín vydrží toho méně než ostatní, jestli tomu tak skutečně je, zatím nemůžu porovnat, protože u nás je NYX bohužel stále vyprodaný.

dermacol-barva-na-rty-recenze

Dermacol 16H Lip Colour

Rtěnka ze všech testovaných jednoznačně toho vydrží nejvíce, je naprosto nesmývatelná a jde i těžko odlíčit. Zároveň je na rtech nejméně příjemná – jako obrovské mínus beru její lepkavost. Ke kladům patří dostupnost, cena a zmiňovaná obdivuhodná výdrž.

 

rimmel-provocalips-16hr-kiss-proof-lip-colour-recenze

Rimmel London Provocalips 16H

Jedná se o rtěnku, která je hůře dostupná, lze ji pořídit pouze v prodejnách Rossmann, a to ani ne ve všech. Já ji mám z Olomouckého. Výdrž je o něco menší jak u Dermacolu, přesto však extrémní. Konzistence je opět lepkavá. Pokud to vezmu celkově, jednoznačně plní svou funkci skvěle. Cena je 200 Kč.

Další články autora

Trvalá ondulace doma
Péče o vlasy
Nechcete se svěřit do rukou kadeřníků, a přesto toužíte po trvalé, ať už v podobě vlnitých vlasů či rovných? Zvládnete…
Způsoby, jak na vlnité vlasy bez kulmy
Péče o vlasy
Vlnité vlasy působí nevinně a dodají vlasům objem, možná právě proto je to tak oblíbený styling vlasů – jak ho, ale…
Blond ano či ne?
Péče o vlasy
Možná jste někdy toužila po tom být blondýna, není ale lehké si vybrat ten správný odstín blond, protože rozhodně není…
Zvol si správně odstín barvy vlasů - mám návod!
Péče o vlasy
Která žena neměla občas náladu na pořádnou změnu? Nejčastěji si pak stříháme či barvíme vlasy, ovšem naproti stříhání…

Komentáře k článku

Pro vložení příspěvku se nejprve přihlaš.

K článku zatím nebyly napsány žádné komentáře.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná