3 exkluzivní novinky od Rimmel London - už si je vyzkoušela?

Kosmetika
Autor: Karin Petřeková | Datum: 31.10.2016

Dnes mám pro vás nachystanou recenzi novinek od Rimmel London. Než se pro ně vydáte do drogerky, přečtete si můj otevřený názor.

 

Voděodolný make-up Fresher skin

Voděodolný make-up Fresher skin s obsahem spf 15 slibuje přirozené líčení pro svěží vzhled bez lesku. Souhlasím, tvář je po jeho nanesení krásně sjednocená a skutečně přirozeně působící. Taktéž je matná celý den, pozor, ne však suchá jako u jiných make-upů, které slibuji zmatnění. V kelímku má gelovou konzistenci, která se při styku s pokožkou okamžitě promění v tekutou a velmi rychle schnoucí. Doporučuji ho tedy aplikovat štětcem, v opačném případě se můžou na pleti vyskytnout fleky. Obsahuje látky, jako jsou minerální pudry (pro zmatnění), aloe, heřmánek a extrakty z mořských řas. Je k dostání v 6 odstínech, osobně k mému odstínu pleti nejvíce sedí odstín 100 Ivory. Cena 249 Kč.

 

Řasenka Scandaleyes reloaded

Řasenka Scandaleyes reloaded slibuje až 30 krát větší objem bez žmolků a mazání + odlíčení pomocí horké vody! Řasenka se opravdu nemaže ani nedrolí. Teplou vodou ji lze smýt jen částečně, pod očima zůstanou černé šmouhy. Osobně řasenky od Rimmel London mám nejraději, avšak až poté co trochu jejich náplň vyschne. Opět se mi zdá příliš mokrá a řasy zbytečně slepuje, v samotném kartáčku vidím velký potenciál. Cena je 189 Kč.

 

Magnif´ eyes all in one

Paletka 8 očních stínů Magnif´ eyes all in one obsahuje perleťové i matné stíny. Je k dostání ve třech odstínech Keep calm and wear gold (zlaté a měděné odstíny), London nudes calling (teplé červené tóny) a Grunge glamour (šedé a hnědé tóny). Já vlastním odstín London nudes calling, u kterého jsou první dva světlé stíny špatně pigmentované, ostatní tento problém nemají a jsou i velmi dobře roztíratelné. Perleťové odstíny jsou velmi výrazně třpytivé, krása! Celkově shrnuto, paletka se mi moc líbí a doporučuji ji. Cena 299 Kč.

Další články autora

Blond ano či ne?
Péče o vlasy
Možná jste někdy toužila po tom být blondýna, není ale lehké si vybrat ten správný odstín blond, protože rozhodně není…
Trvalá ondulace doma
Péče o vlasy
Nechcete se svěřit do rukou kadeřníků, a přesto toužíte po trvalé, ať už v podobě vlnitých vlasů či rovných? Zvládnete…
Zvol si správně odstín barvy vlasů - mám návod!
Péče o vlasy
Která žena neměla občas náladu na pořádnou změnu? Nejčastěji si pak stříháme či barvíme vlasy, ovšem naproti stříhání…
Způsoby, jak na vlnité vlasy bez kulmy
Péče o vlasy
Vlnité vlasy působí nevinně a dodají vlasům objem, možná právě proto je to tak oblíbený styling vlasů – jak ho, ale…

Komentáře k článku

Pro vložení příspěvku se nejprve přihlaš.

K článku zatím nebyly napsány žádné komentáře.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná