Dny, kdy vlasy nejsou nic moc

Trendy
Autor: Petra J. | Datum: 03.09.2013

Každá již jistě zažila to ráno, když pohlédnete do zrcadla a nechápavě si prohlídnete své vlasy, které vypadají- no příšerně. Jsou dny, kdy nám není zkrátka ve hvězdách dáno. Ale vynalézavý módní průmysl myslí na všechno.

Samozřejmě, že když budete vidět, že se s vlasy nedá nic dělat, každý by je nejraději zamaskoval. Jak jinak než kloboukem. Ne jen že zakreje vaše neposedné lokny, ale zároveň sám o sobě je tím nejlepším letním módním doplňkem. Klobouky dotváří styl. 

Pokud ráno chvátáte kamkoli a opět řešíte to sjtejné dilema "co na sebe", co takhle vzít si nějaký extravagantní klobouk a pak už jen džíny a bílé tričko? Nedbalá elegance a dokonalý styl zaručen. 

Ovšem různé typy klobouků sluší různým obličejům. Někomu sluší vysoký, někomu nízký. Než si nějaký pořídíte, raději si pořádně vyzkoušejte všechny, abyste zjistila, který vám nejvíce sedí. 

Pokud máte hranatý obličej, co takhle jej zjemit chýřím?

K podlouhlému obličeji bude skvěle sedět baret, který se na stranách vatvaruje do šířky.

Kulatému obličeji bude zase slušet nějaký nesymetrický klobouk. 

Pohrávejte si s variantami. Jak chcete působit? Připadáte si příliš roztmilá? Zvolte něco pánského. Vyšší klobouk, čepici,..

Dříve byly kloboučníci a švadleny zodpovědné za celý vzhled klobouků ale i oblečení. Klobouk by zkrátka zcela běžnou součástí outfitu a podle toho se s ním také tak zacházelo.

Noste jej sebevědomě, nonšalantně a hlavně časteji.

Další články autora

Jak na zimní šatník v 5ti krocích
Trendy
Aneb 5 kousků, kterých tuto zimu zahřejou na těle i na srdci.

Komentáře k článku

Pro vložení příspěvku se nejprve přihlaš.

K článku zatím nebyly napsány žádné komentáře.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná