Blond ano či ne?

Péče o vlasy
Autor: Karin Petřeková | Datum: 31.01.2014

Možná jste někdy toužila po tom být blondýna, není ale lehké si vybrat ten správný odstín blond, protože rozhodně není jenom jeden.

 

 

Platinová blond

Platinový odstín je úplně nejsvětlejší, podobá se až bílé. Tento odstín je nejvíce náročný a je těžké ho dosáhnout, nejvíce také poškozuje vlasy, ovšem zaleží i na tom jak tmavé jsou vaše přírodní vlasy. Sluší málokomu, většina žen v něm může působit uměle, ale na jarním a letním typu vypadá úžasně!

 

Světlá blond

Jedná se o téměř nejsvětlejší odstín, ale přesto má barevný podklad založený něco mezi bílou a zlatou. Hodí se pro ženy s blond až hnědou přírodní barvou vlasů, jinak může působit rušivě.

 

Zlatá blond

Stalo se vám někdy, že vám blond barva chytla do zlata i když neměla? Tento odstín je občas nevyžádaný, pokud ženy touží po studeném odstínu blond. Ale mnoho ženám sluší a dokonce se vyrábí mnoho barev v tomto nádechu. Pokud jste jarní či podzimní typ, nemusíte se ho bát, naopak může být výhodou. Pro přírodní tmavovlásky je tento odstín tím nejvhodnějším. 

 

Špinavá blond a popelová blond

Tyto odstíny jsou nejpřirozenější, že si vás spousta lidí splete s přírodní blondýnkou. Popelová v sobě nese nádech šedé, a sluší nejvíce letním typům stejně jak špinavá, v které se, ale některé ženy tohoto typu mohou ztrácet, záleží na mnoho aspektech. Takto jemného zesvětlení je možné dosáhnout i málo chemickými zásahy a to barevnými šampony.

 

Na závěr, odstín blond sluší nejvíce ženám, které mají své přírodní vlasy světlé, držte se pravidla, že vaše vlasy by vždy měly být chemicky upravovaný o pár odstínů nahoru či dolů, příroda moc dobře ví, co vám nadělila. Vy to chcete barevnými zásahy pouze zvýraznit, ne radikálně měnit.

Další články autora

Trvalá ondulace doma
Péče o vlasy
Nechcete se svěřit do rukou kadeřníků, a přesto toužíte po trvalé, ať už v podobě vlnitých vlasů či rovných? Zvládnete…
Způsoby, jak na vlnité vlasy bez kulmy
Péče o vlasy
Vlnité vlasy působí nevinně a dodají vlasům objem, možná právě proto je to tak oblíbený styling vlasů – jak ho, ale…
Zvol si správně odstín barvy vlasů - mám návod!
Péče o vlasy
Která žena neměla občas náladu na pořádnou změnu? Nejčastěji si pak stříháme či barvíme vlasy, ovšem naproti stříhání…

Komentáře k článku

Pro vložení příspěvku se nejprve přihlaš.

K článku zatím nebyly napsány žádné komentáře.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná