RSS

Blog

Píšeš ráda o kosmetice, módě a posledních trendech? Máš spoustu dobrých rad, triků a nápadů, jak o sebe pečovat? Založ si u nás svůj blog!

Pro Vaše tělo

Jak být krásna díky goji

Autor: Gabriela Svárovská | Datum: 13.05.2016

Goji, neboli kustovnice čínská, je superpotravinou, která se dostává čím dál více do popředí. Není tomu tak náhodou, protože právě toto bobulovité ovoce je skutečně blahodárné pro naše tělo a my ho můžeme využívat nejenom jako elixír krásy a mládí.

Celý článek
Pro Vaše tělo

Proč si některé ženy nedokážou užít sex?

Autor: Aja0808 | Datum: 24.02.2016

Obvykle to začíná nenápadně. Začneš se lehce rozcházet v chuti na milování se svým přítelem, manželem nebo milencem. On by to měl nejraději každý den, nebo alespoň obden, ale ty ani nestihneš být v té správné náladě a už zase se od tebe očekává divoká postelová jízda. Tobě se to pochopitelně moc nezamlouvá, protože jsi utahaná z práce, máš starosti s dětmi, nejsi v té správné náladě a ke spokojenému vztahu rozhodně nepotřebuješ orgasmus sedmkrát do týdne.

Celý článek
Pro Vaše tělo

Jak změnit svůj život k lepšímu?

Autor: Nela Kadlečíková | Datum: 17.02.2016

Už jste unavení z toho, jak neustále sedíte, jíte a přemýšlíte nad budoucností, co byste chtěli na sobě změnit?Jste unavení ze sebe, když hřešíte sladkou čokoládou nebo jdete pozdě spát, i když víte, že vstáváte brzo? Nejraději byste zapomněli na stresující týden plný starostí?

Celý článek
Pro Vaše tělo

Jak jsem zhubla ?

Autor: Nela Kadlečíková | Datum: 31.01.2016

Ráda bych Vám pověděla svůj příběh o hubnutí, který byl občas trnitý ale byl pořádně užitý. Najdete zde mnoho rad a tipů, jak začít s hubnutím.

Celý článek
Pro Vaše tělo

Řekněte STOP kousanímu nehtů

Autor: Karin Petřeková | Datum: 29.01.2016

Zřejmě každý z nás se někdy přistihl při kousání nehtů, možná to bylo ze stresu, z nudy, či když jsme byli ještě děti. Ne každý tento zlozvyk z dětství odbourá, a tak hledá způsoby, které by měly pomoci. My je známe a řekneme vám, jak fungují a jestli vůbec.

Celý článek
Pro Vaše tělo

Jak bojovat se stresem?

Autor: Nela Kadlečíková | Datum: 26.01.2016

Žijeme v době, kdy se požadavky na nás stále zvyšují. Pracujeme, abychom měli peníze, děláme to, co chtějí od nás učitelé, ale sami na sebe zapomínáme. Najednou zjistíte, že se nezastavíte. Jste ve stresu...

Celý článek
Pro Vaše tělo

Jak na suchou pleť

Autor: Nela Kadlečíková | Datum: 25.01.2016

Zima naší pleti určitě neprospívá. Neustálé pnutí, červené flíčky a šupinky nejsou zrovna to, co vítáme s otevřenou náručí. Mám pro Vás pár rad, díky kterým se těmto problémům vyhnete.

Celý článek
« Předchozí   1 | 2 | 3   Další »

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná