RSS

Blog

Píšeš ráda o kosmetice, módě a posledních trendech? Máš spoustu dobrých rad, triků a nápadů, jak o sebe pečovat? Založ si u nás svůj blog!

Pro Vaše tělo

Typ na workout

Autor: Kateřina Loucká | Datum: 12.10.2013

Štíhlé a vysportované tělo je cílem každé z nás. Bez práce ale nejsou koláče. Pojďte se se mnou podívat na malý typ na cvičení v pohodlí domova.

Celý článek
Pro Vaše tělo

Uvažuješ nad plastickou operaci?

Autor: Karin Petřeková | Datum: 30.06.2014

Ať už jsi proti plastice nebo ne, je dobré si uvědomit, že mnoho lidí pomohla se cítit ve svém těle lépe či jim dokonale změnila život. Proč? Některé trápí viditelná vada na kráse, a když se jí zbaví, ostatní zjistí, že bez ní jsou krásní.

Celý článek
Pro Vaše tělo

Jak jsem zhubla ?

Autor: Nela Kadlečíková | Datum: 31.01.2016

Ráda bych Vám pověděla svůj příběh o hubnutí, který byl občas trnitý ale byl pořádně užitý. Najdete zde mnoho rad a tipů, jak začít s hubnutím.

Celý článek
Pro Vaše tělo

Proč si některé ženy nedokážou užít sex?

Autor: Aja0808 | Datum: 24.02.2016

Obvykle to začíná nenápadně. Začneš se lehce rozcházet v chuti na milování se svým přítelem, manželem nebo milencem. On by to měl nejraději každý den, nebo alespoň obden, ale ty ani nestihneš být v té správné náladě a už zase se od tebe očekává divoká postelová jízda. Tobě se to pochopitelně moc nezamlouvá, protože jsi utahaná z práce, máš starosti s dětmi, nejsi v té správné náladě a ke spokojenému vztahu rozhodně nepotřebuješ orgasmus sedmkrát do týdne.

Celý článek
Pro Vaše tělo

Jak vyzrát nad kocovinou?

Autor: Veronika Lucká | Datum: 06.03.2014

Asi každá z nás to zažila, kruté následky po velkolepé párty. Jak zahnat ošklivou kocovinu bez léků na bolehlav? Chce to především hodně tekutin. Tady je pár tipů na zaručené koktejly.

Celý článek
Pro Vaše tělo

Jak být krásna díky goji

Autor: Gabriela Svárovská | Datum: 13.05.2016

Goji, neboli kustovnice čínská, je superpotravinou, která se dostává čím dál více do popředí. Není tomu tak náhodou, protože právě toto bobulovité ovoce je skutečně blahodárné pro naše tělo a my ho můžeme využívat nejenom jako elixír krásy a mládí.

Celý článek
« Předchozí   1 | 2 | 3   Další »

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná