Citlivá pleť

Odpovědět

Nikča

Zpráva

Autor: Nikča

Datum a čas: 13.5.2014 09:14

Ahoj, potřebovala bych poradit s kosmetikou na citlivou pleť. Od mala jsem měla atop.ekzém, teď ho naštěstí už dlouhou dobu nemám. Vždy jsem si obličej mazala něčím mastným, co jsem měla od doktorky. Chtěla bych ale používat něco nového a méně mastného. Zkoušela jsem už hodně výrobků převážně přírodních, ale i tak mě po tom pálila pleť. A tak zase skončim u indulony.... Poradíte? Děkuji za odpověď.

Anička Novotná

Zpráva

Autor: Anička Novotná

Datum a čas: 13.5.2014 09:49

Ahoj, já mám podobný problém. Teď používám olej na pleť od Saloosu (na citlivou pleť) a jsem s ním spokojená. Je to sice olejíček, ale pleť ho krásně vstřebá a opravdu není mastná. Tak zkus a uvidíš.

Andy95

Zpráva

Autor: Andy95

Datum a čas: 13.5.2014 11:59

Ahojky, já použávám kosmetiku od Barekol, je přírodní a stojí pár kaček. Podívej se k nim na stránky. Určitě najdeš něco co by ti mohlo vyhovotat.

Nikola Robová

Zpráva

Autor: Nikola Robová

Datum a čas: 14.5.2014 14:33

Ahoj, pokud ti nevadí trochu vyšší cena, tak vyzkoušej Mary Kay. Jinak indulona není zrovna nejlepší... Důležité je mít kvalitní čištění + hydrataci ;) já používám řadu Botanical Effects od MK a jsem nadmíru spokojená. Vydrží mi to asi 8 měsíců, což když rozpočítám, tak je to snad ještě levnější než něco z drogerie ;)

janista

Zpráva

Autor: janista

Datum a čas: 14.5.2014 15:28

Mno, není to sice přímo na citlivou pleť (ale já mám - i ve 25! -problematickou a taky jsem zkusila), ale můžu doporučit SKIN BEST od Biothermu, konkrétně sérum v krému. Je to dražší záležitost, ale je to velké balení a pleť si po netření vyloženě chrochtá! V parfumériích by měli mít vzorky!!!

Veronika M

Zpráva

Autor: Veronika M

Datum a čas: 14.5.2014 18:05

Kosmetička mi doporučila koupit v lékárně Excipial U Hydrolotio. Je dobrý i pro citlivou pleť a není mastný.

-nela-

Zpráva

Autor: -nela-

Datum a čas: 14.5.2014 18:17

já mám dobrou zkušenost s kosmetikou Ziaja s kozím mlékem. A s Dr.Hauschka. Třeba jejich růžový krém, tak ten je bezkonkurenčně nejlepší. Krásně voní a není moc mastný. Je to teda dražší kosmetika, ale splňuje nejvyšší možné standardy na kosmetiku. A super jsou jejich ampulky na citlivé oči.

Reakce na:
Autor: Anička Novotná   Datum a čas: 13.5.2014 09:49

Ahoj, já mám podobný problém. Teď používám olej na pleť od Saloosu (na citlivou pleť) a jsem s ním spokojená. Je to sice olejíček, ale pleť ho krásně vstřebá a opravdu není mastná. Tak zkus a uvidíš.

Majda

Zpráva

Autor: Majda

Datum a čas: 14.5.2014 19:03

Já jsem taky pro Saloos, po nich mít určitě žádnou alergickou reakci nebudeš. Stačí pár kapek, namažu si tím celý obličej i krk a pleť mám krásně hladkou a sametovou. Výběr maji velký a většina z nich krásně voní. K sehnání jsou v DMku, v obchodech se zdravou výživou, taky jsem je viděla v MadalBal. Jinak taky doporučuji květinovou vodu, kterou můžeš použít kdykoliv přes den. Tvůj obličej krásně osvěží, aplikovat můžeš i přes makeup. Držím palce!

Nikča

Zpráva

Autor: Nikča

Datum a čas: 14.5.2014 19:06

Holky moc děkuji za rady, zkusím se první zeptat na vzorky a pak podle toho co mi bude vyhovovat si koupím, ať za to neutratím majlant.

misakralickova

Zpráva

Autor: misakralickova

Datum a čas: 9.10.2014 15:52

Taky bych se přikláněla k Saloos. Jinak indulona není špatná, ráda ji používám

misakralickova

Zpráva

Autor: misakralickova

Datum a čas: 18.11.2014 08:26

Pokud Vám vadí alkohol v parfémech, tak doporučuji parfemovaný olej od Frais Monde. Dostala jsem ho od kamarádky a je super. Jen se nelekněte, lahvička je opravdu malá...

PavlaSam.

Zpráva

Autor: PavlaSam.

Datum a čas: 21.10.2015 16:47

výborný krém i na atopický exem je radioxar. koupíš ho v lékarne, není drahý a hlavne není mastnej

Andrea1

Zpráva

Autor: Andrea1

Datum a čas: 12.4.2016 19:28

Skvělé krémy jsou od biodermy, ale jestli jsi měla takové problémy, tak asi zkus kožařku a ona ti doporučí, co je pro tebe nejlepší. Ale mně moje kožařka doporučila právě biodermu

Pavka

Zpráva

Autor: Pavka

Datum a čas: 1.8.2016 07:41

Já objevila novou kosmetiku, teda novou pro mne. Zkouším ji měsíc a zatím jsem fakt spokojená. Na pleti je to hodně znát.

Mullerka

Zpráva

Autor: Mullerka

Datum a čas: 2.12.2016 09:57

Já mám skvělou zkušenost s kosmetikou Paulas choice. Americká kosmetika. Super věc... moc mi pomohla.

« Předchozí   1 | 2   Další »

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2016 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná