Krátký sestřih

Odpovědět

Nikita

Zpráva

Autor: Nikita

Datum a čas: 10.6.2014 09:40

Mám polodlouhé vlasy a ráda bych se ostříhala na krátko. Jen se toho trochu bojím. Máte někdo zkušenost s tak radikální změnou? Jaký to je pak na úpravu? Díky

-nela-

Zpráva

Autor: -nela-

Datum a čas: 10.6.2014 10:06

já, ale už je to pár let zpátky a v šuplíku mám pořád schovaný půlmetrový cop:) se změnou jsem problém neměla, to spíš mé okolí, ale zvykli si všichni:) úprava je horší, dlouhé vlasy stačí učesat a hodit do culíku, krátké mi věčně někde trčely, odstávaly, musela jsem řešit neustálý nákup gelů, laků atd. ale s krátkými jsem vydržela přes 4 roky, teď jsem zpět na dlouhých:)

Anička Novotná

Zpráva

Autor: Anička Novotná

Datum a čas: 10.6.2014 14:06

Ahoj, já to vyřešila tak, že jsem šla postupně.:) Z dlouhých vlasů na mikádo a pak na krátky, aby to nebyl takový šok a postupně jsem si na to zvykla. Teď bych už neměnila. Hlavně v létě to je super, že nemám zapařenou hlavu a na údržbu paráda. Taky záleží jaký střih chceš. Určitě jdi do toho!

Loloo

Zpráva

Autor: Loloo

Datum a čas: 11.6.2014 14:54

Já šla taky na krátko, jsem s tím spokojená. Jen je mi občas smutno po dlouhých, ale teď to měnit určitě nebudu.

Vendulka

Zpráva

Autor: Vendulka

Datum a čas: 11.6.2014 15:33

Já o krátkým sestřihu taky uvažuji. Jen to chce asi najít dobrou kadeřnici co?

Anička Novotná

Zpráva

Autor: Anička Novotná

Datum a čas: 12.6.2014 09:26

To je jasný, zkušená kadeřnice je základ, ať pak nemáte na hlavě ježka.:-D Stojí za to si trochu připlatit v dobrym salónu. Pak s tím ráno nemáte tolik práce, jen vlasy prohrábnete rukou, trochu zafixujete a můžete vyrazit.

Nikita

Zpráva

Autor: Nikita

Datum a čas: 12.6.2014 11:55

Holky díky, určitě do toho půjdu, jen sehnat tu správnou kadeřnici.:-)

Veronika M

Zpráva

Autor: Veronika M

Datum a čas: 12.6.2014 19:20

Krátký vlasy jsem měla jednou a byla to příjemná změna ;) Pak jsem to nechala dorůst a teď mě zase znova ty krátké lákají, na léto je to super

KatulkaM

Zpráva

Autor: KatulkaM

Datum a čas: 20.8.2015 22:10

Zanedlouho budu mít svatbu a tak jsem začala přemýšlet co s vlasy? Mám je velice krátké a nevím co s nimi? :o

lvicousek6

Zpráva

Autor: lvicousek6

Datum a čas: 21.9.2015 13:12

S tím ti asi budou muset poradit odborníci, semnou třeba diskutovala paní při zkoušce šatů ;)

Sarinka

Zpráva

Autor: Sarinka

Datum a čas: 23.9.2015 14:06

Souhlasím, já jsem byla ve Studiu Agnes a tam jsme opravdu řešili i účes, to budeš mít asi nejlepší, když se takto zeptáš odborníka :D

Anýsek

Zpráva

Autor: Anýsek

Datum a čas: 8.11.2016 15:51

Holky a nechávala si to některá z vás z krátkých vlasů pak dorůst zase zpátky do dlouhých? Já po krástkých vlasech hrozně toužím, ale jsem člověk, co často mění názory v oblečení a tak se bojím, že to s vlasam dopadne stejně a za pul roku budu chtít zpátky dlouhé. Příjde mi ale, že když dorůstají zz uplně krátkých, tak jsou hrozně neforemné a vypadá to divně. Je to přeci jenom něco jiného než když si je nechávám dorůst z mikáda do dlouhých....

Garfinka

Zpráva

Autor: Garfinka

Datum a čas: 26.5.2017 13:26

Krátky vlasy jsou někdy víc náročný na upravu než ty delší, já už se nikdy neostříhám nechala jsem si udělat fakt kratké mikáno a každý den jsem si stím musela něco dělat.

Kreloska

Zpráva

Autor: Kreloska

Datum a čas: 31.5.2017 09:04

do toho bych nešla, myslím že dlouhé vlasy jsou krásnější než krátké, ale chápu každý máme jiný vkus.

Maminka25

Zpráva

Autor: Maminka25

Datum a čas: 14.9.2017 10:36

Krátké vlasy jsou vždycky těžší na úpravu, musíš si s tím hodně vyhrát,ale zase to vypadá hezky než si vlasy jen stáhnout do culíku

« Předchozí   1 | 2   Další »

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná