Kam chodíte?

Odpovědět

Mullerka

Zpráva

Autor: Mullerka

Datum a čas: 11.6.2015 15:06

jo jo Aqua club mám moc ráda, je tam všechno při ruce.

Anett

Zpráva

Autor: Anett

Datum a čas: 18.2.2016 10:47

No já popravdě byla ve wellness jenom jednou a to jenom když jsme měli ve firmě výroční konferenci a pořádalo se to v Luhačovicích v hotelu Alexandria. Všichni jsme tam byli na dvě noci ubytovaní a bylo to super. Bazén, saunový svět, vířivka. Když jsem se dozvěděla, kam jedem, tak jsem si předem zamluvila i masáž a bylo to boží :) To bylo minulý rok na podzim a já si celou zimu říkala, že musíme s manželem vyrazit aspoň do sauny, ale doteď jsme se k tomu nedostali. Bydlíme v Brně, má tu někdo něco oblíbeného?

Reakce na:
Autor: Anett   Datum a čas: 18.2.2016 10:47

No já popravdě byla ve wellness jenom jednou a to jenom když jsme měli ve firmě výroční konferenci a pořádalo se to v Luhačovicích v hotelu Alexandria. Všichni jsme tam byli na dvě noci ubytovaní a bylo to super. Bazén, saunový svět, vířivka. Když jsem se dozvěděla, kam jedem, tak jsem si předem zamluvila i masáž a bylo to boží :) To bylo minulý rok na podzim a já si celou zimu říkala, že musíme s manželem vyrazit aspoň do sauny, ale doteď jsme se k tomu nedostali. Bydlíme v Brně, má tu někdo něco oblíbeného?

Renys

Zpráva

Autor: Renys

Datum a čas: 7.4.2016 16:10

Ahoj Anett já jsem taky z Brna:) vím akorát že na hotelu International něco mají, ale to není tuším klasický wellness, ale jen něco takového menšího...Luhačovice nejsou zase tak daleko, do Alexandrie taky jezdíme a souhlasím s tebou že je to fakt bomba! Zatím jsme tam byli 2x a určitě né naposledy! každopádně pokud najdeš nějaké super wellness v Brně tak dej vědět, ráda rozšířím obzory;)

Františka

Zpráva

Autor: Františka

Datum a čas: 3.7.2016 10:40

Ahoj Renys a Anett jsem ráda, že nejsme jediní kdo si hotel Alexandrii v Luhačovicích nemůže vynachválit. Bydlíme v Krkonoších a i přesto jsme každoročními návštěvníky Luhačovického hotelu. Líbí se nám i to , že si sami můžeme vybrat jaké procedury chceme absolvovat případně si nějaké procedury doobjednat.

Eliška Lišková

Zpráva

Autor: Eliška Lišková

Datum a čas: 16.10.2016 13:35

Zdravím :) S manželem se nám velice líbilo v Rýmařově, našli jsme si tam wellness pobyt na http://www.pobytyvcesku.cz/wellness-pobyty, vše proběhlo bez problémů a celý pobyt jsme si moc užili, doporučuji!

Leona

Zpráva

Autor: Leona

Datum a čas: 24.10.2016 16:27

Já chodím do Stepu.. Můžu doporučit!

Raduska

Zpráva

Autor: Raduska

Datum a čas: 17.2.2017 16:06

Hotel Step:)

Ivana Mrázková

Zpráva

Autor: Ivana Mrázková

Datum a čas: 25.8.2017 15:50

Hezký den, já teď byla ve wellness poprvé, když jsme si po inspiraci na http://porta-book.cz/ s přítelem zajeli oslavit výročí do Karlových Varů a byla to fakt paráda :) Hned jak se trošku ochladí, tak zase vyrazíme :)

Majda

Zpráva

Autor: Majda

Datum a čas: 1.12.2017 11:01

Na Chodov taky chodím, mají to tam fajn:)

Maruš

Zpráva

Autor: Maruš

Datum a čas: 13.12.2017 12:23

Na Chodov taky chodím a ráda se tam vracím, taková odreagoavčka

javurek

Zpráva

Autor: javurek

Datum a čas: 12.6.2018 20:58

Já jsem přestala chodit na veřejný wellness už skoro před rokem. Občas si jdu normálně zaplavat. Ale sedět ve vířivce nebo sauně s nahým 70 letým dědou mi fakt nebylo moc příjemné. Na http://www.eshopsulc.cz jsem si do 50 000 pořídila infrasaunu i vířivku. Ono to soukromí z dlouhodobého hlediska nevyjde o moc dráž než členství ve wellness klubu.

Reakce na:
Autor: TerezaL   Datum a čas: 12.6.2014 23:54

Máte nějaká oblíbená místa v Praze a okolí?

Nebo kdekoli

Layla

Zpráva

Autor: Layla

Datum a čas: 10.8.2018 17:16

Já když si chci odpočinout a něco pro sebe udělat, tak v Praze jsem si hrozně oblíbila tady toto centrum www.amarylliscentrum.cz

« Předchozí   1 | 2   Další »

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2016 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná