Odličování

Odpovědět

Veronika M

Zpráva

Autor: Veronika M

Datum a čas: 25.6.2014 20:16

Co používáte k odličování, mám oblíbené http://www.parfums.cz/garnier/essentials-sensitive-odlicovac-make-upu-pro-citlivou-plet/ a chtěla bych vyzkoušet něco nového.

Nikola Robová

Zpráva

Autor: Nikola Robová

Datum a čas: 25.6.2014 21:05

Na odličování očí mám odličovač od Mary Kay, mám ho už 13 měsíců, budu už kupovat nový, ale myslím, že když přepočtu cenu a dobu, kterou mi vydržel, tak se mi vyplatil :)
Jinak důležité je používat nejprve odličovací gel/krém/mléko (to vyčistí póry) a poté vodu/tonikum (která póry zavírá), třetím krokem je hydratace ;)
Dobré je vybrat všechny tři přípravky od stejné značky, jelikož jsou vyráběné tak, aby do sebe zapadaly. Já mám celou řadu od Mary Kay a jsem nadšená. Jinak mám vyzkoušenou celou řadu Yves Rocher Hydra Végeal a ta pro mě byla hrozná, i když je hydratační, měla jsem pleť vysušenou a štípalo mě to a ta cena skoro jako MK, ale mám citlivou pleť.
Hodně si lidi chválí Ryor, ale to vyzkoušené nemám, jinak jsem používala různé komerční značky jako Nivea apod. a to mi tedy nevyhovovalo vůbec a když přepočítám, jak často jsem kupovala, tak mě MK přijde levněji.

Hanka Suchá

Zpráva

Autor: Hanka Suchá

Datum a čas: 26.6.2014 09:41

Jelikož mám citlivou pleť, tak mi moc věcí nesedí. Takže jsem zkoušela a zkoušela a nakonec mi ze všeho nejvíc vyhovuje Micelární voda témeř od jakékoliv značky. Teď zrovna používám od Garnier. Za mě doporučuji

misakralickova

Zpráva

Autor: misakralickova

Datum a čas: 10.9.2014 08:39

Mám dobré zkušenosti s odličovačem od Nivea. Používám ho i na voděodolnou řasenku. A jsem opravdu spokojená. Poslední měsíce kupuji na http://www.parfemy-elnino.cz/pletova-kosmetika/kosmetika-nivea . Mají zde různé akce a dobrý výběr.

Reakce na:
Autor: misakralickova   Datum a čas: 10.9.2014 08:39

Mám dobré zkušenosti s odličovačem od Nivea. Používám ho i na voděodolnou řasenku. A jsem opravdu spokojená. Poslední měsíce kupuji na http://www.parfemy-elnino.cz/pletova-kosmetika/kosmetika-nivea . Mají zde různé akce a dobrý výběr.

Veronika M

Zpráva

Autor: Veronika M

Datum a čas: 10.9.2014 11:07

Niveu mám teď, je to taková růžová vodička a spokojenost :)

Reakce na:
Autor: Veronika M   Datum a čas: 10.9.2014 11:07

Niveu mám teď, je to taková růžová vodička a spokojenost :)

misakralickova

Zpráva

Datum a čas: 12.9.2014 11:43

Ten jsem taky zkoušela. Na to odličování očí s voděodolnou řasenkou je taktéž super ten dvoufázový od Nivea (modrobílé balení, s olejíčkem). Možná zatím nejlepší, co jsem zkoušela. Nebo mám moc odolnou řasenku

Dvoracka

Zpráva

Autor: Dvoracka

Datum a čas: 28.1.2015 11:17

Reakce na:
Autor: Dvoracka   Datum a čas: 28.1.2015 11:17

tak ja pouzivam http://www.sleky.cz/bioderma-sensibio-h2o-micelarni-voda-250ml?category=225 a nemuzu si to vynachvalit! .)

misakralickova

Zpráva

Datum a čas: 23.2.2015 08:08

Funguje dobře i na voděodolnou řasenku?

Serena

Zpráva

Autor: Serena

Datum a čas: 23.4.2015 14:20

Já používám hydrofilní oleje - odlíčí úplně všechno :)

kocka228

Zpráva

Autor: kocka228

Datum a čas: 25.8.2015 09:31

ja pouzivam jako dvoracka vsechno na odliceni i cisteni pleti od biodermy ! ja jsem to na vodeodolnou rasenku teda nikdy nezkousela, ale taky by me zajimalo jestli by to dokazalo odlicit

lenka.dobby

Zpráva

Autor: lenka.dobby

Datum a čas: 8.9.2015 09:23

Já používám věci od nivei :) ale koukala jsem jak dávala odkaz Dvoracka a tady se mi to líbí, tak asi další měsíc vyzkouším

misakralickova

Zpráva

Datum a čas: 10.9.2015 07:47

Od Nivei si nemůžu vynachválit micelární vodu a dvoufázový odličovat na oči. Ten je úplně super :-)

sarkanova

Zpráva

Autor: sarkanova

Datum a čas: 16.9.2015 11:35

Taky jsem dlouho pouzivala biodermu, ted jsem presla na ryor a jsem jeste spokojenejsi :-) chce to ale vyzkouset jestli to bude pleti sedet : http://www.sleky.cz/ryor-ryoherba-dvoufazova-odlicovaci-emulze-150ml

Maruš02

Zpráva

Autor: Maruš02

Datum a čas: 5.3.2016 12:50

Já používám od Garnier odličovací vodu nebo odličovací ubrousky, je to i pro citlivou pleť, což jsem hledala dlouho. Nebo i obyčejnou niveou, taky dobře odličuje oči :)

Zuzana Remešová

Zpráva

Autor: Zuzana Remešová

Datum a čas: 18.9.2016 20:42

Ahoj, hlavně si u výběru odličovače dávejte pozor, aby nebyl s olejem, ten totiž tu pleť hrozně vysušuje a zaděláváte si tím zbytečně na vrásky.
Já osobně doporučuji odličovač Mary Kay, který je se silikonem, který tu kůžičku nádherně zvláční a je vhodný i na citlivé oči.

« Předchozí   1 | 2 | 3   Další »

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná