Opalování bez opalování

Odpovědět

Loloo

Zpráva

Autor: Loloo

Datum a čas: 8.8.2014 09:16

Zdravím všechny. Prosím o nějaké tipy ohledně opalování mimo sluníčko. Snadno se spálím a navíc se bojím i rakoviny kůže a stárnutí pokožky. Tak jsem si pořídila samoopalovák. Budu ráda, za nějaké finty k použití:)

Anička Novotná

Zpráva

Autor: Anička Novotná

Datum a čas: 8.8.2014 12:38

Taky mám radši samoopalováky. Udělaj hezkou barvičku a je to určitě zdravější. Před tím než to na sebe dáš si určitě udělej peeling. Bez toho ti hrozí, že budeš mít na pokožce skvrny.

Veronika M

Zpráva

Autor: Veronika M

Datum a čas: 11.8.2014 10:32

Smíchat opalovák s tělovým mlékem. Pak je sice potřeba použít víckrát, ale nedělají se barevné skrvny.

Loloo

Zpráva

Datum a čas: 11.8.2014 12:12

Z čeho skvrny???

Anička Novotná

Zpráva

Autor: Anička Novotná

Datum a čas: 12.8.2014 08:52

Mnoo tak ten peeling ti odstraní suchou odumřelou kůži nebo částečky (nevím, jak se tomu odborně říká). Zkrátka na té pokožce ty částečky jsou, i když je nevidíš a když pak dáš na takhle neošetřenou pokožku samoopalovák tak pak se ti ty odumřelé částice budou odlupovat to udělá jakože ty skvrny.

Loloo

Zpráva

Datum a čas: 13.8.2014 08:42

Aha tak dík, to jsem netušila!!

Květuše

Zpráva

Autor: Květuše

Datum a čas: 13.8.2014 15:03

Hele k těm opalovákům, taková rada asi pro všechny – než to na sebe nanesete, zkuste pro jistotu nejdříve jen na kousku kůže někde, kde to není moc vidět a hlavně chvíli počkejte než se finálně zbarví- pro případ, že by se vám nelíbil odstín, ať pak z toho nejste nešťastné. Jinak pokud bude barvička na váš vkus moc tmavá, tak zkuste krém smíchat s tělovým mlékem – zesvětlíte tím odstín samoopalovacího krémíku.

misakralickova

Zpráva

Autor: misakralickova

Datum a čas: 10.9.2014 10:03

Se samoopalovákem také nemám zrovna nejlepší zkušenost, odstín do oranžova a fleky. Doporučuji udělat to, co psala Květuše - nanést na kousek kůže, abyste pak nebyly nemile překvapené Raději už používám jen "přírodní" sluníčko a ochranné oleje na opalování a krémy po opalování...

Vlčice

Zpráva

Autor: Vlčice

Datum a čas: 18.9.2017 13:50

Se samoopalovákem mám dobré zkušenosti, vždycky jsem byla hezky hnědá, akorát je potřeba si dávat pozor na to aby jste samoopalovák dobře rozetřela, jinak můžou vzniknout skvrny, hlavně ruce si po použití umýt:)

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2016 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná