Umělé vlasy

Odpovědět

Nela24

Zpráva

Autor: Nela24

Datum a čas: 26.8.2014 11:52

Chci si na ples nechat prodloužit vlasy, abych měla takovej ten princeznovskej look. Na netu je docela široká nabídka, ale zajímá mě, jestli si mám dávat při výběru na něco pozor.

Majda

Zpráva

Autor: Majda

Datum a čas: 27.8.2014 10:16

Ahoj, určitě nevybírej jenom podle obrázku na netu, hrozně to zkresluje a šance, že se netrefíš do odstínu, co potřebuješ je veliká. Vybírej online shopy, co maj i kamenné obchody a běž si tam vzorky, co se ti líbí osobně prohlídnout. Budeš pak vědět jakej maj doopravdy odstín.

Máňa

Zpráva

Autor: Máňa

Datum a čas: 28.8.2014 10:16

Pokud si před tím plesem budeš barvit vlasy – třeba i stejnou barvou, tak vždycky počkej s výběrem až po obarvení – ať vybereš odstín umělých pramenů k tomu, co fakt budeš mít před tím plesem na hlavě.

Nikola Robová

Zpráva

Autor: Nikola Robová

Datum a čas: 11.9.2014 15:28

Být tebou, tak si je neprodlužuji, ale na takovou příležitost si pořídím clip vlasy. Mluvím z vlastní zkušenosti. Moje ségra je kadeřnice a sama to prodlužování nedoporučuje a když to nechceš na každodenní nošení, tak ty clip jsou skvělé. Já si je chci objednat u Péťi z lovely hair, která je sama nosí a jsou nejlepší. Posílám i odkaz, cena je také přijatelná :)
http://www.lovelyhair.eu/lovelyhair1/eshop/7-1-CLIP-IN-SADY-160G

BarboraWe

Zpráva

Autor: BarboraWe

Datum a čas: 18.5.2017 14:51

já jsem je vyuzila na svatební uces a pouzívám je i na plesy. Vyhovuje mi, ze jdou sundat a pak mám zase kratsi vlasy.

Adelaada

Zpráva

Autor: Adelaada

Datum a čas: 22.5.2017 16:20

Prosím te, jak to funguje a jak vyberu dobroou barvu vlasu? nebo se to dá taky obarvit?

Kreloska

Zpráva

Autor: Kreloska

Datum a čas: 31.5.2017 09:01

objendala jsem si nedávno nějaké vlasy přes web a byla to katastrofa, asi fakt plastí, že nechat narůst je nejlepší.

BarboraWe

Zpráva

Autor: BarboraWe

Datum a čas: 1.6.2017 11:43

Já je nosím ciste jako zmenu, jinak svoje vlasy jsou svoje vlasy. Clipy jsou perfektni na ucesy. Ale treba kamarádka má obarvené na blond a své vlasy má tmavé, tak ji to pekne vlasy prozáří.
Adeloado-dají se chemicky upravovat :-)

andrea.cerna

Zpráva

Autor: andrea.cerna

Datum a čas: 17.1.2018 18:22

Nějaký e-shop, kde se dají koupit REMY vlasy v dobré kvalitě? Radši bych ty remy, protože ty mi příjdou lepší v tom, že jsou všechny v jednom směru a tudíž se tolik nebudou cuchat. :)

Hanamila

Zpráva

Autor: Hanamila

Datum a čas: 28.1.2018 18:48

Mám tady ty REMY dlouhé. Je to teda velká délka 73 cm, takže krása. Ale pořídila jsem je v eshopu Clip in hair

andrea.cerna

Zpráva

Datum a čas: 29.1.2018 21:23

A jejich ostatní možnosti prodlužování, Jak to s tím je, nevím stále moc co zvolit. :D

Hanamila

Zpráva

Datum a čas: 30.1.2018 17:40

Já bych volila možnost zajít si na jejich kamenou prodejnu a tak si vlásky přímo prohlídneš a také ti slečna prodavačku může poradit.

andrea.cerna

Zpráva

Datum a čas: 6.2.2018 20:33

A to je prosím kde přesně?

Hanamila

Zpráva

Datum a čas: 10.2.2018 13:38

Přesnou adresu, kde v Brně v Řečkovicích obchod najdeš máš tu. Je tam i mapka. https://www.clipinhair.cz/content/2-kontakt-clip-in-hair-cz

andrea.cerna

Zpráva

Datum a čas: 15.2.2018 18:09

Byla jsem rovnou u nich i na aplikaci prodlužka. Vlasy vypadají jako moje.

« Předchozí   1 | 2   Další »

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2016 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná