hubnutí s odborníkem?

Odpovědět

Mullerka

Zpráva

Autor: Mullerka

Datum a čas: 17.9.2014 17:18

Ahoj dámy, taky bojuji s kily navíc, ale sama to asi nedokázu, říkám si že bych zašla k nějakému výživovému poradci nebo takněco, máte někdo takovou zkušenost? Nebo jak se vám podařilo zhubnout?

Hanka Suchá

Zpráva

Autor: Hanka Suchá

Datum a čas: 18.9.2014 16:16

Ahoj, já jsem nikdy výživového poradce neměla. Když jsem potřebovala zhubnout, tak jsem jedla podle knížky od Mačingové a kila šla dolu raz dva a to bylo tolik motivační, že jsem k tomu ani nikoho nepotřebovala a zvládla jsem to sama. Ale znám jednu milou holčinu, která se tím zabývá a dělá i osobní trenérku, koukni na její FB https://www.facebook.com/michaela.hofirkova.1/about. Držím palce!:-)

Reakce na:
Autor: Mullerka   Datum a čas: 17.9.2014 17:18

Ahoj dámy, taky bojuji s kily navíc, ale sama to asi nedokázu, říkám si že bych zašla k nějakému výživovému poradci nebo takněco, máte někdo takovou zkušenost? Nebo jak se vám podařilo zhubnout?

Jojka

Zpráva

Autor: Jojka

Datum a čas: 23.9.2014 12:59

Mě se podařilo zhubnout právě kvůli nutriční poradkyni, taky jsem věděla, že to už sama nezvládnu a potřebovala jsem shodit hodně kg, po roce a něco chození k jedné šikovné nutric. poradkyni jsem shodila 13 kg a jdu dál :) takže za mě "určitě do toho běž".

Mullerka

Zpráva

Autor: Mullerka

Datum a čas: 15.10.2014 12:51

a ta holčina ma nějaké zkušenosti, vzdělání nebo jak :-)
A Jojko kam nebo ke komu jsi chodila ty? :-)
13 kg dolů, to je krása! Kéz by se to podařilo i mě.

Reakce na:
Autor: Mullerka   Datum a čas: 15.10.2014 12:51

a ta holčina ma nějaké zkušenosti, vzdělání nebo jak :-)
A Jojko kam nebo ke komu jsi chodila ty? :-)
13 kg dolů, to je krása! Kéz by se to podařilo i mě.

Hanka Suchá

Zpráva

Autor: Hanka Suchá

Datum a čas: 15.10.2014 13:05

Ano, ona dělá osobní trenérku ve WordClass na Praze 1 a zároveň dělá i výživovou poradkyni. Myslím, že by ti určitě ráda pomohla. :-)

Jojka

Zpráva

Autor: Jojka

Datum a čas: 25.10.2014 19:28

No taky jsem z toho natšená, furt kupuju oblečení, to mě hrozně ted baví :) :) :)
Já chodila v Brně do nutrizone.cz. Slečna Fialová je děsně šikovná, horzně se mi snažila pomoct a fakt se to povedlo :)

Reakce na:

Hanamila

Zpráva

Autor: Hanamila

Datum a čas: 21.11.2014 00:06

Mullerka: Ahoj, já taky hubnu už půl roku chodím k výživové poradkyni Lucii, která dělá v Brně v Nutrizonu. Musím říct, že jsem nadmíru spokojená. Docházím k ní pravidelně na konzultace, jednou za měsíc chodím také na měření přístrojem In-Body, abych viděla rozdíly ve složení těla (tuk, svaly,voda..). Za půl roku mám dole 15 kilo a rozhodně se nechystám končit. Dodržuji také jídelníček, co mi slečna sestavila a chodím denně na procházky se psem. Ještě chci říct, že jídelníček je prostě z klasických potravin, nic extra náročného. Jako je to jinde, že to zboží musíš hledat v obchodě s lupou. :D Tak jo, doufám že ti můj názor aspoň trochu pomohl. Měj se pěkně, pá

Reakce na:

Hanamila

Zpráva

Datum a čas: 7.1.2015 21:34

Ahojky,
já kdysi dostala tip na L.Fialovou z www.nutrizone.cz . Je to výživová poradkyně a hodně mi pomohla. Snažila jsem se kolik roků o nějaké hubnutí, ale nakonec se mi kila vždy vrátila.. Tak jsem se jednoho dne naštvala a zkusila tuto poradkyni a nelituju. Dodneška jsme v kontaktu a když něco potřebuji, tak mi vyjde vstříc a ochotně poradí ;)

LuckaM

Zpráva

Autor: LuckaM

Datum a čas: 6.2.2015 10:56

Zdravím všechny, já musím říct, že pro mě bylo hubnutí velký oříšek, ale vlastně to není nic tak strašného. Většině z nás, i mě, chybí hlavně ta vůle něco změnit a když už to chceme změnit, tak je pak problém vydržet v tom. Trápil mě jojo efekt, ale chtělo to jen někoho, kdo mi pomůže a řekne mi přesně, co mám dělat, co je zrovna pro moje tělo nejlepší a najednou to jde všechno samo. Ještě nejsem v cíli, ale díky vyživové poradně jsem na opravdu velmi dobré cestě. Nevěřím už moc věcem, ale můžu jen doporučit výživového poradce. Já třeba jsem v rukou nutrizone a jsem teď opravdu šťastná. Snad jsem vám alespoň trochu pomohla.

jancabednarova

Zpráva

Autor: jancabednarova

Datum a čas: 28.4.2015 13:23

Ahojte, já zhubla nečekaně díky bolesti kloubů :-) Bolely mě neustále a to nejen po práci, ale nejvíc asi když jsem v klidu a nic nedělám. Už jsem zkoušela hodně věcí, doplňky, masti, léky. Vše relativně bez úspěchu. Pak jsem se nechala ukecat na jiný jídelníček a upravit stravu a pozoruji částečné zlepšení. I když to asi nikdy nebude ideální. Info jsem čerpala i odsud http://bolesttela.cz/bolesti-kloubu/ Víc hlav víc ví. Začala jsem cvičit, upravila jídelníček a pitný režim. Pomohlo mi to na klouby ale shodila jsem i pár kilo dolů. Takové dva v jednom :-)

Erika2

Zpráva

Autor: Erika2

Datum a čas: 14.10.2015 12:59

Já osobně mám odpor k dietám, tak jsem zašla k výživové poradkyni a byla jsem moc mile překvapena. Paní zjistila můj celkový stav, sestavila jídelníček a hlavně mne naučila, jak si ten jídelníček sestavit sama, takže už jí nepotřebuji. Samozřejmě člověk na sobě musí pracovat, ale podařilo se mi zhubnout, ale co je ještě lepší, váha se nevrací. Můžu vřele doporučit, pokud to někomu pomůže zasílám odkaz, kam jsem chodila já.http://www.krasneazdrave.cz/o-nas/

Reakce na:
Autor: Erika2   Datum a čas: 14.10.2015 12:59

Já osobně mám odpor k dietám, tak jsem zašla k výživové poradkyni a byla jsem moc mile překvapena. Paní zjistila můj celkový stav, sestavila jídelníček a hlavně mne naučila, jak si ten jídelníček sestavit sama, takže už jí nepotřebuji. Samozřejmě člověk na sobě musí pracovat, ale podařilo se mi zhubnout, ale co je ještě lepší, váha se nevrací. Můžu vřele doporučit, pokud to někomu pomůže zasílám odkaz, kam jsem chodila já.http://www.krasneazdrave.cz/o-nas/

Dvoracka

Zpráva

Autor: Dvoracka

Datum a čas: 16.10.2015 12:13

Jé já byla na poliklinice na Viniční u paní Kužmové na ošetření celulitidy rázovou vlnou. Byla jsem moc mile překvapená vůbec to nebolí a je po každé terapii viditelný rozdíl. Navíc ty akustické vlny pozitivně působí i na strie a paní dává jako bonus navíc zdarma ještě kofeinové zábaly. Můžu toto místo jen doporučit.No úprava jídelníčku bude u mne další krok

Reakce na:
Autor: Dvoracka   Datum a čas: 16.10.2015 12:13

Jé já byla na poliklinice na Viniční u paní Kužmové na ošetření celulitidy rázovou vlnou. Byla jsem moc mile překvapená vůbec to nebolí a je po každé terapii viditelný rozdíl. Navíc ty akustické vlny pozitivně působí i na strie a paní dává jako bonus navíc zdarma ještě kofeinové zábaly. Můžu toto místo jen doporučit.No úprava jídelníčku bude u mne další krok

Erika2

Zpráva

Autor: Erika2

Datum a čas: 4.11.2015 22:01

Tak to je super, to si vyměníme pořadí, já se do krásně a zdravě chystám na celulitidu a ty na správnou stravu Fakt to vůbec nebolí tou rázovou vlnou?

Dvoracka

Zpráva

Autor: Dvoracka

Datum a čas: 5.11.2015 22:24

Eriko fakt to vůbec nebolí jedině když mi paní přejela přes kyčle tak jak je to blízko kosti tak to může být malinko nepříjemné, ale jinak vůbec to nebolí. Je to na 7-10 terapii ale výsledky jsou vidět strašně brzy. Navíc nevím jak jinde, ale paní Kužmové jsem vždycky i zrelaxovaná jak po masáži, dostaneš ještě kofeinový zábal fakt se mi to tam moooooc zamlouvá.

Hanamila

Zpráva

Datum a čas: 11.11.2015 22:17

Dvoracko prosím kde jsi byla na té rázové vlně? Díky

« Předchozí   1 | 2 | 3 | 4 | 5   Další »

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná