hubnutí s odborníkem?

Odpovědět

Marta 2605

Zpráva

Autor: Marta 2605

Datum a čas: 28.6.2018 14:27

byla jsem tam jednou, hned u první schuzky mi doporučil tablety H2Out na odvodnění a sestavil jidelniček. Pomohlo to :)

nikosnikos

Zpráva

Autor: nikosnikos

Datum a čas: 10.10.2018 08:23

Jo holky taky jsem začla shazovat kila až u výživového poradce a to konkrétně ve světě zdraví,kdyby jste měli některá zájem můžete si přečíst ty jejich programy co nabízejí na webu svet-zdravi.cz

Valča

Zpráva

Autor: Valča

Datum a čas: 15.12.2018 20:12

Já ve světě zdraví taky zhubla. Jejich výživový poradci jsou opravdu profesionální.

Lejina

Zpráva

Autor: Lejina

Datum a čas: 18.12.2018 14:31

Nechala jste si udělat rozbor krve a diagnostiku organismu než jste se rozhodla, že budete s nimi hubnout? Na www.svet-zdravi.cz to doporučují. A kolik a za jak dlouho se vám povedlo zhubnout?

Valča

Zpráva

Autor: Valča

Datum a čas: 20.12.2018 21:51

Asi osm měsíců jsem k nim chodila a zhubla jsem osm kilo.

Moniiik

Zpráva

Autor: Moniiik

Datum a čas: 3.2.2019 12:41

Já bych asi hubnutí nekonzoltovala s žádným výživovým poradcem. Je to docela jednoduché proč... Je to proto, že tito lidé nejsou většinou bohužel žádní odborníci. Lejstra s jídelníčkem, která vám dají, jsou většinou k nalezení na netu, takže jediné, za co platíte je to, že s vámi o tom někdo mluví. Já spíš přemýšlím nad proteinovou dietou, což je bezpečný, garantovaný a hlavně dlouhotrvající způsob hubnutí. Není tu někdo, kdo nad proteinovou dietou také uvažuje?

Ploutvička

Zpráva

Autor: Ploutvička

Datum a čas: 3.3.2019 15:01

Já mám ten samý názor. Poradci si berou neskutečný peníze za nic světobornýho... Prakticky jen za jejich čas. Nehledě na to, že poradce ti při každí návštěvě nutí další další produkty. To u prodietixu nehrozí. Prostě jen dieta :)

Dag.mara

Zpráva

Autor: Dag.mara

Datum a čas: 3.3.2019 20:48

Ahoj holky, taky bojuji s nadváhou. Nechala jsem si sestavit jídelníček od kamarádky a pravidelně cvičím (doma, fitko, chodím běhat). K tomu všemu ještě používám tuto chytrou váhu. Je to moc dobrý doplněk k hubnutí. Máte přesný přehled o tom jak jdou Vaše hodnoty dolů atd:
https://www.ipato.cz/chytre-vahy-iget/chytra-vaha-iget-body-b14/

Ještě mohu poradit rychlo - chůzi. Moje kamarádka takto zhubla neskutečných cca 30kg během několika měsíců. Tam kam kdysi jezdila autem, tak rychle chodila

Reakce na:
Autor: Lejina   Datum a čas: 18.12.2018 14:31

Nechala jste si udělat rozbor krve a diagnostiku organismu než jste se rozhodla, že budete s nimi hubnout? Na www.svet-zdravi.cz to doporučují. A kolik a za jak dlouho se vám povedlo zhubnout?

Layla

Zpráva

Autor: Layla

Datum a čas: 7.3.2019 13:55

Mně se s nimi podařilo dát dolů 15 kilo a ještě jsem neskončila. Nuvěřitelně mě namotivovali a nakopli tím správným směrem. Takový progres za 3 měsíce jsem fakt nečekala a chtěla bych dát dolů ještě 10 kilo a to už sama bez pomoci, tak uvidím jestli to zvládnu nebo se do světa zdraví ještě na chvíli vrátím.

Reakce na:
Autor: Layla   Datum a čas: 7.3.2019 13:55

Mně se s nimi podařilo dát dolů 15 kilo a ještě jsem neskončila. Nuvěřitelně mě namotivovali a nakopli tím správným směrem. Takový progres za 3 měsíce jsem fakt nečekala a chtěla bych dát dolů ještě 10 kilo a to už sama bez pomoci, tak uvidím jestli to zvládnu nebo se do světa zdraví ještě na chvíli vrátím.

Majki636

Zpráva

Autor: Majki636

Datum a čas: 23.4.2019 22:02

Jééé ... mohla bych se prosím zeptat jak to u nich zhruba chodí a jak se cenově ty jejich programy pohybují ?

Amanda...

Zpráva

Autor: Amanda...

Datum a čas: 5.5.2019 21:52

No a jak jsi na tom teď? A jakou jsi teda držela? Já jsem šla do diety Prodietix, ten má ta jídla fakt dobrý :)

Prdoska Denkova

Zpráva

Autor: Prdoska Denkova

Datum a čas: 14.5.2019 18:26

Dobrý den, máte zkušenosti někdo se světem-zdraví.cz? Našla jsem si u nás pobočku, tak se chci zeptat jestli to tam stojí za to?

Layla

Zpráva

Autor: Layla

Datum a čas: 18.5.2019 17:31

Za sebe můžu říct, že rozhodně. Už jsem u nich půl roku a jsem moc spokojená. Jak s přístupem poradkyně, tak hlavně s výsledky. Na každé kontrole mě neuvěřitelně namotivuje a já mám tak chuť pokračovat dál.

Marcela Kalova

Zpráva

Autor: Marcela Kalova

Datum a čas: 22.5.2019 13:12

Dobrý den, navštívila jsem dneska stránky www.svet-zdravi.cz a objednala se na tu úvodní konzultaci, máte někdo zkušenosti s jejich poradci?

« Předchozí   1 | 2 | 3 | 4 | 5   Další »

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná