Dermokosmetika

Odpovědět

Jojka

Zpráva

Autor: Jojka

Datum a čas: 24.11.2014 15:12

Ahoj holky, chci se zeptat jestli objednavate na vanoce dermokosmetiku na internetu? budete si objednavat i nejake kosmeticke sety? doporucili by jste mi neco kde jste byli spokojeni se znackou kosmetiky treba?

Mullerka

Zpráva

Autor: Mullerka

Datum a čas: 3.12.2014 12:57

ahojky, ja objednavam dermokosmetiku zasadne z lekarnalancier.cz -velka spolehllivost! podivej se na jejich stranku, jestli se ti tam neco z tech balicku nebude libit, najed si na akcni nabidku. jinak divala jsi se po necem i v drogerce nebo tak? premyslis treba i o nejakem setu k nejake urcite znacce?

Jojka

Zpráva

Autor: Jojka

Datum a čas: 9.12.2014 14:30

Moc dekuji za reakci hned se na tu stranku podivam .) no premyslela jsem hodne o bioderme (mamka i babicka ji pouzivaji) tak jsem asi nejvic presvedcena o ni. dobry je ze i ten eshop co jsi mi poslala se na biodermu hodne orientuje :D precetla jsi mi myslenky !! :D diky moc kouknu na nejaky ty akce jestli tam nemaji. vanoce uzjsou za dverma

Reakce na:
Autor: Jojka   Datum a čas: 9.12.2014 14:30

Moc dekuji za reakci hned se na tu stranku podivam .) no premyslela jsem hodne o bioderme (mamka i babicka ji pouzivaji) tak jsem asi nejvic presvedcena o ni. dobry je ze i ten eshop co jsi mi poslala se na biodermu hodne orientuje :D precetla jsi mi myslenky !! :D diky moc kouknu na nejaky ty akce jestli tam nemaji. vanoce uzjsou za dverma

Mullerka

Zpráva

Datum a čas: 16.12.2014 13:23

no nemas vubec zac, ja jsem sama rada kdyz je nekdo s necim spokojenej aby to doporucil i ostatnim :) jojo zrovna lekarnalancier je hodne na tu biodermu zamerena :D tak jsem rada ze jsem ti tak pomohla :) !! presne vanoce se porad blizi a blizi. taky od tam ted objednavam nejake prasky pod stromecek babicce :)

misakralickova

Zpráva

Autor: misakralickova

Datum a čas: 7.1.2015 08:00

Sice je už po Vánocích, ale kosmetiku objednávám většinou na parfemy-elnino.cz. Také ráda používám Biodermu, či Niveu a Garnier. Nedávno jsem vyzkoušela masku od značky Frais Monde a byla jsem velice mile překvapena.

HankaSt

Zpráva

Autor: HankaSt

Datum a čas: 2.8.2015 21:08

Sice je to už 8 měsíců po Tvém dotazu ale jelikož se Vánoce zase pomalu blíží dám Ti svůj tip, třeba se bude hodit. Já kupuju už 3 roky mamce a babičce arganový olej - kupuju ho na arganovy-olej.cz a jinak jsem si letos zamilovala novou kosmetiku Dermokil - dermokil.cz mají všechny produkty s jílem a osvědčil se mi 100% jíl. Takže já letos klasicky kosmetiku a tátovi s dědou dávám lahev vína a kvalitní salámy :)

Mullerka

Zpráva

Datum a čas: 27.7.2016 21:24

Skvělou péči o pleť jsem získala galvanickou žehličkou na pleť. Doplňuji ji kvalitním krémem a sérem. Po čase používání jsem zase krásná!

Moniiik

Zpráva

Autor: Moniiik

Datum a čas: 19.12.2017 19:35

Ahojky, já nedám dopustit na kosmetiku zn. Lambre. Kupovala jsem od ni napřed jen dekrativní kosmetiku, teď jsem si ale zamilovala i jejich další výrobky, mj. právě i péči o pleť :) Je to velmi kavlitní a luxuní kosmetika, určitě mrkněte na webovky příp. zajěte do ejich prodejny na Pobřežní 18/16 v Praze :)

Ploutvička

Zpráva

Autor: Ploutvička

Datum a čas: 27.12.2017 17:11

Já jsem kupovala přes jejich web :) Koupila jsem tam kosmetiku k vanocum cele rodine :) Kvalitní značka to je.

Monika

Zpráva

Autor: Monika

Datum a čas: 7.2.2018 19:58

Ahoj holky, dostala jsem k Vánocům noční detoxikační péči od Vichy. Máte s ní nějaké zkušenosti? Mám velmi náchylnou pokožku na jakékoliv parfemované krémy. Vím, že by měla být testována a nic by se stát nemělo,ale i tak bych byla ráda za zkušenosti než ji začnu používat.

Reakce na:
Autor: Mullerka   Datum a čas: 16.12.2014 13:23

no nemas vubec zac, ja jsem sama rada kdyz je nekdo s necim spokojenej aby to doporucil i ostatnim :) jojo zrovna lekarnalancier je hodne na tu biodermu zamerena :D tak jsem rada ze jsem ti tak pomohla :) !! presne vanoce se porad blizi a blizi. taky od tam ted objednavam nejake prasky pod stromecek babicce :)

Michellelafleure

Zpráva

Autor: Michellelafleure

Datum a čas: 23.3.2018 11:45

Ahoj!
Prosím všechny ženy o vyplnění krátkého anonymního dotazníku do mé diplomové práce na téma kosmetika-dermokosmetika. POUZE ženy!
Děkuju

Odkaz:
https://goo.gl/forms/cd2o1aNXtJo657Vy1

PavlaSam.

Zpráva

Autor: PavlaSam.

Datum a čas: 16.4.2018 12:45

Kosmetiku objednávám taky v pohode z internetu. Uz mám i vytipovanou lekarnu, kde kupuju. Mám hodne problematickou plet a do toho ekzem, takze musím mít kosmetiku fakt kvalitní. https://www.lekarnalancier.cz/dermokosmetika/

Adelaada

Zpráva

Autor: Adelaada

Datum a čas: 17.4.2018 15:12

zrovna se dívám na opalovák, protoze ho tam mají o dost levnejsi, díky za tip

PavlaSam.

Zpráva

Autor: PavlaSam.

Datum a čas: 20.4.2018 15:40

Nemás vubec za co, já si tam objednávala nedávno velkej balík. Dost vecí, co jsem kupovala meli v akci, tak se mi vyplatilo i poštovné

Adelaada

Zpráva

Autor: Adelaada

Datum a čas: 25.4.2018 13:59

A fuguje u nich zásilkovna nebo tak neco? Práve bývám dlouho v práci, radej bych si to nekde vyzvedla.

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2016 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná