Barvení hennou

Odpovědět

janista

Zpráva

Autor: janista

Datum a čas: 14.5.2014 15:19

Zajímalo by mě, jestli máte nějaké zkušenosti s barvením hennou? Já sama na ni přešla asi před půl rokem - zvolila jsem tu nejlépe hodnocenou od LUSH a jsem spokojená. Hodně jsem četla, že to vysušuje vlasy, ale mi se vůbec nezdá.... Hlavně bych se chtěla zeptat, jestli už některá z vás přešla z henny na "normální" chemické barvy? Má kadeřnice mi totiž tvrdila, že henna není dobrá dobrá, protože mi potom nebudou tyto barvy chytat :-/

Veronika M

Zpráva

Autor: Veronika M

Datum a čas: 12.6.2014 19:30

Hennou používá moje mamka, už docela dlouho. Mezitím přešla na chemickou a pak se zase k ní zase vrátila. Dost si tím poničila vlasy, takže raději opatrně.

TerezaL

Zpráva

Autor: TerezaL

Datum a čas: 12.6.2014 23:51

Lush bych věřil. Chemie smrdí

Anna

Zpráva

Autor: Anna

Datum a čas: 28.6.2016 15:35

Zkoušela ji před pár roky jendou, hnědý odstína nedopadl ot dobře. Ale zase známé chytá dobře, takže tak. :)

Katariiina

Zpráva

Autor: Katariiina

Datum a čas: 26.5.2017 12:36

Moje segra si taky barvila hlavu hennou říkala jak je to strašně přírodnní a vlasy to neničí a na konec musela stejně ke kadeřnici aby jí stou hlavou něco udělala protože měla uplně strašný ty vlasy.

Kreloska

Zpráva

Autor: Kreloska

Datum a čas: 31.5.2017 09:00

kamarádka si barvila vlasy hennou a říkala, že jí to ničí vlasy ještě víc než třeba palletka z krámu, tak nevím.. já chodím ke kadeřníkovi.

Snehovy koblizek

Zpráva

Autor: Snehovy koblizek

Datum a čas: 22.6.2018 16:07

Dobrý den holky, chci se zeptat,jaké máte zkušenostiv barvení s hennou? Je to šetrnější než přeliv? A kde to koupím? Drogerie? Internetové obchody? Notino?

Denula Obecna

Zpráva

Autor: Denula Obecna

Datum a čas: 23.8.2018 10:25

Ahoj holky, kde koupím hennu na vlasy?

pampeliška

Zpráva

Autor: pampeliška

Datum a čas: 26.9.2018 19:58

Hennou jsem se nikdy nebarvila, ale kamarádka ano a říkala, že je to nejvíc, ale měla pěkně zničený vlasy, tak nevím jestli to je to nejlepší pro vlasy...

Vera Hukova

Zpráva

Autor: Vera Hukova

Datum a čas: 19.10.2018 13:25

Ahoj, kde můžu barvu koupit i normálně v drogeriii nebo na netu třeba v notinu?

Julka Hilova

Zpráva

Autor: Julka Hilova

Datum a čas: 19.11.2018 11:41

Kde se dá henna koupit přímo na barvení vlasů?

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2016 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná