Pole dance

Odpovědět

Hanamila

Zpráva

Autor: Hanamila

Datum a čas: 25.12.2014 01:53

Ahojte, taky už jste o tomto tanečním stylu slyšeli?? Viděla jsem ukázku a úplně mě to nadchlo! Koukněte se na youtube.com, já koukala na ukázky z czech dance championship 2013. Není to žádný striptýz, jak jsem si v počátku myslela. Jen gymnastika, ale ... dobrá gymnastika! Dokonce jsem slyšela, že se u toho dost hubne. Napište mi váš názor :-) Zkoušeli jste to někdy?

Hanka Suchá

Zpráva

Autor: Hanka Suchá

Datum a čas: 25.12.2014 18:48

Ahojky, já to nikdy nezkoušela, ale také se mi to moc líbí. :-) Tady na Buď Krásný o tom taky mají napsaný článek http://www.budkrasna.cz/magazin/173-pole-dance-aneb-zatracene-sexy-cviceni/. Akorát já na to moc nemám fyzičku, tak nevím, jestli bych to zvládla. :-)

Reakce na:
Autor: Hanka Suchá   Datum a čas: 25.12.2014 18:48

Ahojky, já to nikdy nezkoušela, ale také se mi to moc líbí. :-) Tady na Buď Krásný o tom taky mají napsaný článek http://www.budkrasna.cz/magazin/173-pole-dance-aneb-zatracene-sexy-cviceni/. Akorát já na to moc nemám fyzičku, tak nevím, jestli bych to zvládla. :-)

Hanamila

Zpráva

Datum a čas: 15.1.2015 19:14

Pole dance aneb zatraceně sexy cvičení?? Dobrý nadpis pěkně napsaného článku. Díky za odkaz, asi bych ho tu ani nenašla.

Erika2

Zpráva

Autor: Erika2

Datum a čas: 21.1.2015 19:41

Zdravím Vás, obě paní Hanky! :-D Zaprvé, z vlastní zkušenosti bych chtěla dodat, že pokud zavrhujete pole dance kvůli fyzičce, je to hloupost. Navíc, včera jsem četla článek a viděla i fotky, jak ho tancuje i šedesátiletá paní. Pokud ho najdu, ukážu. :-) A zadruhé, není lepší sport, na který se chlapi tak rádi koukají. Také vlastní zkušenost.

Erika2

Zpráva

Datum a čas: 21.1.2015 19:51

Jinak divte se, článek jsem objevila, koukněte pro inspiraci http://www.boredpanda.com/senior-citizen-ageing-stereotypes-age-of-happiness-vladimir-yakovlev/ :-)

kasssandra

Zpráva

Autor: kasssandra

Datum a čas: 28.1.2015 12:30

to jo to je pro inspiraci tutově to nejlepší. také jsem našla tady. jsem celkem zvědavá jak budu vypadat já?

kasssandra

Zpráva

Autor: kasssandra

Datum a čas: 28.1.2015 12:30

Erika2

Zpráva

Datum a čas: 16.2.2015 18:46

:D Tak zpočátku nebudete vypadat jako slečny na videích, ale to se časem zlomí, věřte mi! A chlapi budou zírat!

Hanamila

Zpráva

Datum a čas: 24.2.2015 19:26

Tak, abych teda popíchla všechny odmítavce a odkládače. Byla jsem tam! Šla jsem na doporučení do poleheaven.cz v Praze a nestačila jsem zírat. Já se svojí fyzičkou, která stojí teda vyloženě za starou belu, jsem to zvládla. Sice s naprosto propoceným tričkem a dechem ještě na začátku lekce, ale bylo to vážně super zabíračka! Kdo nevyzkouší, neuvěří. :-)

Erika2

Zpráva

Datum a čas: 27.2.2015 16:57

Hezky, pěkně, paní Hano! Gratuluju k tak skvělému rozhodnutí. Však jsem Vám to psala! :-) Já zase teď přišla z běhání a je mi skvěle! Není nic lepšího než si krásně zasportovat! Ale na svou lekci pole dance se stejně těším nejvíc!!!

Janulka

Zpráva

Autor: Janulka

Datum a čas: 16.3.2015 23:29

Zdravím, slečny. Když jsem koukala na stránky toho "vašeho" tanečního studia poleheaven.cz, zjistila jsem, že nabízejí i lekce twerku, flirt dance a spousty jiných tanců. Nezkoušeli jste některý z nich? Přemýšlím nad dárkem pro dceru, s kterou momentálně dost mlátí puberta, tak by jí něco takového mohlo udělat radost...

Hanamila

Zpráva

Datum a čas: 30.3.2015 21:33

Ahoj, no, já jsem se ptala jenom na ten poledancing, ale ten jsem zkusila a jsem teda fakt nadšená! I když, občas druhý den najednou cítím svaly, např. na mém pozadí, o kterých jsem ani neměla tušení, že existují! Možná už jsem na to stará. Vaše dcera na tom bude určitě lépe!

Janulka

Zpráva

Datum a čas: 1.4.2015 00:39

Zdravím, paní Hano. Děkuji za odpověď. A chodí s vámi na taneční lekce i nějaké puberťačky? Resp. dcerce je teď 14. A stará určitě nejste, člověk je jen tak starý, jak se cítí!

Hanamila

Zpráva

Datum a čas: 17.4.2015 23:59

Ahoj, no, s námi ne, máme takovou ustálenou skupinku ve věku cca mezi 20-40, ale do jiných skupinek určitě. No, a občas mám pocit, že jsem stará jak Jeruzalém...

Janulka

Zpráva

Datum a čas: 30.4.2015 02:02

Zdravím, paní Hano. Děkuji. A nebojte, žádná kaše není tak horká, jako když se uvaří.

« Předchozí   1 | 2   Další »

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2016 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná