Pole dance

Odpovědět

Hanamila

Zpráva

Autor: Hanamila

Datum a čas: 24.5.2015 21:52

Ahoj, děkuji. Ono lepší už to nebude a každý z nás stárne, ale to mi stejně nebrání vzpomínkám na dřívější časy. .. Ať se daří a dceři ať se poledance líbí!

Erika2

Zpráva

Autor: Erika2

Datum a čas: 2.6.2015 00:19

Ahoj, Janulka. Myslím, že pole dance je sport pro každého bez omezení věku. Záleží na studiu, které vyberete, ale třeba i u nás nabízejí skupinky od teenagerů po starší dámy (věkově třeba i k padesátce).

Vendysek

Zpráva

Autor: Vendysek

Datum a čas: 10.9.2016 21:04

Holky cvičím pole dance, co by se k tomu hodilo na zpestření, Říkala jsem si že bych si zkusila ještě nějaký cvčební styly a ještě se na něco dala. Cvičení mě baví, takže se nebráním i jiným stylům. Zkoušel jste někdo třeba nějaký pobyt se cvičením, myslím že tam by se toho dalo docela dost vyzkoušet a okoukat, když by byl pořádný program.

Babeta

Zpráva

Autor: Babeta

Datum a čas: 12.9.2016 20:57

K poledance by to možná chtělo něco uvolňovacího a protahovacího. Koukni se se na CK Capro, podle mě mají nejlepší nabídku. Mají tam hodně cvičebních stylů, nezaměřují se jen na jeden, takže super. Chystám se s nimi zase v zimě. http://www.dovolena-cviceni.cz/zajezdy/ceska-republika/harrachov/orea-resort-sklar-harrachov/etb-pilates-a-european-aerobic-s-hankou-kukralovou-program-a-1.html

Reakce na:
Autor: Babeta   Datum a čas: 12.9.2016 20:57

K poledance by to možná chtělo něco uvolňovacího a protahovacího. Koukni se se na CK Capro, podle mě mají nejlepší nabídku. Mají tam hodně cvičebních stylů, nezaměřují se jen na jeden, takže super. Chystám se s nimi zase v zimě. http://www.dovolena-cviceni.cz/zajezdy/ceska-republika/harrachov/orea-resort-sklar-harrachov/etb-pilates-a-european-aerobic-s-hankou-kukralovou-program-a-1.html

Vendysek

Zpráva

Autor: Vendysek

Datum a čas: 21.9.2016 21:30

To vypadá opravdu dobře. A co jsem čatla, tak jsou s nimi lidi hodně spokojený. Že bysme se sešly v Harrachově? To by bylo zajímavé :-) Nevíš jestli se tam můžou brát i děti, Vzala bych sebou švagrovou, ale zase by byl problém s hídáním, protože brácha je kvůli práci doma dost málo.

Babeta

Zpráva

Autor: Babeta

Datum a čas: 22.9.2016 10:02

To by bylo fajn se tam sejít. Určitě umožňují vzít si s sebou dítě. Mají tam program pro děti, když se jde cvičit. Takže můžete klidně vyrazit. my jsme tohle řešily s kamarádkou taky. Musela vzít taky dceru s sebou. Ani pak nechtěla jet domů a pořád se ptá, jestli pojedeme zase cvičit.

Marta 2605

Zpráva

Autor: Marta 2605

Datum a čas: 29.6.2018 00:02

nebolí z toho ruce, ramená, kolena-celkovo klouby?

Petrita

Zpráva

Autor: Petrita

Datum a čas: 31.7.2018 09:33

sport je to krásný,chvíli jsem to dělala a neskutnečně mě z toho bolely ramena, klouby, takže jsem toho musela nechat.

Marta 2605

Zpráva

Datum a čas: 16.8.2018 13:12

no myslím si že to musí hodně bolet. Když si představím, že celou váhu těla mají na rukách, klouby určitě trpí. Myslím si že určitě berou nějaké výživové doplnky

Petrita

Zpráva

Autor: Petrita

Datum a čas: 16.8.2018 13:14

taky si myslím že něco berou, jinak to není možný, aby neměli bolesti rukou, nohou

Marta 2605

Zpráva

Datum a čas: 17.10.2018 10:41

se nedivím že jsou tak svalnaté a mocné. Udržet celou váhu těla jenom na rukách, nebo na jedné noze a viset u toho dolu hlavou. Klobouk dolu. Myslim si, že klouby tam dostávájí opravdu hodně zabrat

Sanhan

Zpráva

Autor: Sanhan

Datum a čas: 30.10.2018 15:07

tento sport si vyžaduje velkou silu v rukách a nohách. Jinak to bohužel nejde provozovat. Samozřejmě si to pak odnese i svoji daň-klouby

Danielous

Zpráva

Autor: Danielous

Datum a čas: 2.11.2018 12:33

klobouk dolu před těma, co tohle umí. Musí mít v rukách obrovskou sílu.

Sanhan

Zpráva

Autor: Sanhan

Datum a čas: 5.12.2018 22:56

jenže tohle je už opravdu jenom pro hodně trenované těla.JInak to tělo dostane hodně zabrat

« Předchozí   1 | 2   Další »

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2016 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná