kosmetický salon Praha

Odpovědět

Hanamila

Zpráva

Autor: Hanamila

Datum a čas: 8.4.2015 12:09

Ahoj dámy, je tu nějaká Pražanda? :-)
Prosím o doporučení kvalitního kosmetického salonu. Jsem zde krátce a chtěla bych začít chodit někam na kosmetiku, s pletí jsem měla vždycky problémy :(

Petra

Zpráva

Autor: Petra

Datum a čas: 10.4.2015 12:02

Hano můžu ti doporučt salon, kam chodím já. Je to www.babor-beautyspa-praha1.cz
Jsem s jejich službami a kosmetikou naprosto spokojená. Jsou značkový kosmeticky salon BABOR – jediný v Praze.¨

Hanka Suchá

Zpráva

Autor: Hanka Suchá

Datum a čas: 13.4.2015 10:21

Ahoj Hanko, moje mamka chodí k této paní a je s ní spokojená http://www.anissalon.cz.

Hanamila

Zpráva

Datum a čas: 15.4.2015 13:05

Dámy děkuji oboum za doporučení, mrknu se na oboje, spíš jsem měla na mysli nějaký ten dobrý salon.
Hano nabízí něco jiného navíc, nebo jak to říct, v čem je to tam jiné, než třeba v jiném kos. salone, jestli můžeš s něčím porovnat. Ráda bych, aby ty investované penízky k něčemu byly :)

Reakce na:
Autor: Hanamila   Datum a čas: 15.4.2015 13:05

Dámy děkuji oboum za doporučení, mrknu se na oboje, spíš jsem měla na mysli nějaký ten dobrý salon.
Hano nabízí něco jiného navíc, nebo jak to říct, v čem je to tam jiné, než třeba v jiném kos. salone, jestli můžeš s něčím porovnat. Ráda bych, aby ty investované penízky k něčemu byly :)

Hanka Suchá

Zpráva

Autor: Hanka Suchá

Datum a čas: 15.4.2015 15:29

No chodí tam moje mamka a je spokojená. Mají tam dobrou kosmetiku od značky Payot, tu používá i mamča a je s ní spokojená. A mezi levné rozhodně nepatří. Ale kolikrát v ne luxusně vypadajících salonech najdeš lepší služby, než v těch předražených. Pak dej vědět, kam jsi začla chodit.

Petra

Zpráva

Datum a čas: 24.4.2015 09:14

No uvidíš, já jsem v tom Baboru moc spokojená, vystřídala jsem už více kosmetických salonu, ale až tady jsem fakt spokojená. O zákazníka se pěkně starají, dávají různé dárečky, pozornosti. . . ale hlavně mě to pomáhá, to je duležitý.

Hanamila

Zpráva

Datum a čas: 6.5.2015 10:04

Tak nakonec jsem se objednala do toho kosmetického salonu Babor. Dneska tam mám jít, tak jsem zvědavá :-)

Petra

Zpráva

Datum a čas: 15.5.2015 10:37

Fakt? A byla jsi tam teda už ? Jak jsi spokojená? Doufám, že jsi ! :-)

Hanamila

Zpráva

Datum a čas: 21.5.2015 11:20

Jj byla, nedostala jsem se sem, abych ti napsala, promin :/
Byla jsem mile překvapená, moc spokojená jsem byla, mám další termín, dozvěděla jsem se toho docela dost zajímavého. Takže zatím to vidim dobře ! :)
Jinak mají to tam fakt pěkné a všichno jsou příjemní.

Petra

Zpráva

Datum a čas: 25.5.2015 15:28

No tak vidiš. Já jsem tam taky moc spokojená :)
To jsou moc příjemní a každý měsíc mají nějakou službu ke kosmetickému ošetření pleti nebo těla zdarma, třeba manikúru, pedikúru, masáž zad atd.. :-)

Hanamila

Zpráva

Datum a čas: 12.6.2015 09:18

fakt ? Tak to je super
Určitě tam budu chodit, chci to zkusit, jestili se mi plet zlepší

indiska

Zpráva

Autor: indiska

Datum a čas: 1.8.2015 17:20

Holky mám hrozné problémy s akné, co si myslíte o salonu Amaryllis????

Fantaska

Zpráva

Autor: Fantaska

Datum a čas: 1.8.2015 19:46

myslíš ten Amaryllis co je v Praze? :) tam jsem jednou byla na peelingu a jsem spokojená :)

Jojka

Zpráva

Autor: Jojka

Datum a čas: 8.8.2015 16:54

Ve Babor beauty spa jsem byla na kosmetice, mamka na masáži a byly jsme moc spokojený. Mají krásný prostředí, přístup a milý chování. Moc mi to pomohlo se uvolnit a procedury si naplno užít.

Mullerka

Zpráva

Autor: Mullerka

Datum a čas: 10.8.2015 19:26

Já jsem přemýšlela nad jejich kosmetikou? Dá se tam koupit nebo musím jen objednávat domů?

« Předchozí   1 | 2 | 3   Další »

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná