Vaše zkušenosti s prodlužováním vlasů

Odpovědět

Mishelka

Zpráva

Autor: Mishelka

Datum a čas: 12.5.2014 13:19

Máte někdo zkušenost s prodlužováním vlasů? Nebaví mě čekat, než mi vlasy zase dorostou. Ale zas nechci, aby to vypadalo moc uměle. Díky

Vendulka

Zpráva

Autor: Vendulka

Datum a čas: 12.5.2014 14:21

Já bych teda do prodlužování nešla. Měla jsem kdysi napletené copánky a ty vlasy byly pak totálně zničené. Musela jsem jít na krátko. Po druhé už bych do toho nešla. Myslím, že tohle bude to samé v bledě modrém.

Beruška03

Zpráva

Autor: Beruška03

Datum a čas: 14.5.2014 13:46

Bych to tak černě zas neviděla. Spíš záleží, jestli máš jemný vlasy. Pokud jo, tak by sis pohoršila. Sice bys měla na čas delší vlasy, ale byla by to na ně příliš velká zátěž a horko těžko bys to pak asi dávala zas nějak do pořádku.

Nikola Robová

Zpráva

Autor: Nikola Robová

Datum a čas: 14.5.2014 14:41

Já osobně jsem je neměla, ale mám dvě kamarádky, co měly prodloužené vlasy a nadávaly na to, takže to šlo rychle pryč. Cuchalo se jim to, blbě česalo a celkem to zničilo jejich vlasy, ale je to asi 3 roky zpět, takže teď už je třeba nová technologie

-nela-

Zpráva

Autor: -nela-

Datum a čas: 14.5.2014 15:45

jenže holky, když si koupíte levné vlasy, tak co od toho čekáte... kamarádka objednává už několik let z ameriky pravé vlasy, nikdy nejde poznat, že nejsou její a vypadají naprosto božsky. Cena už teda ale ne... naštěstí já to nikdy nepotřebovala, mně vlasy rostou rychleji než houby po dešti

Veronika M

Zpráva

Autor: Veronika M

Datum a čas: 14.5.2014 17:49

Vlasy bych potřebovala spíš zhustit, než prodloužit. Mám jemné vlasy a objem je nic moc :( Jenže se právě bojím, abych si tím ty svoje vlasy akorát nezničila. Je tady někdo s jemnýmy vlasy, kdo má osobní zkušenost?

-nela-

Zpráva

Autor: -nela-

Datum a čas: 15.5.2014 02:36

podle mě ti je teda víc zničí jejich žehlení a kulmování než "přilepení".

Reakce na:
Autor: -nela-   Datum a čas: 15.5.2014 02:36

podle mě ti je teda víc zničí jejich žehlení a kulmování než "přilepení".

Nikola Robová

Zpráva

Autor: Nikola Robová

Datum a čas: 15.5.2014 08:19

To bude asi pravda. Žehlení je opravdu pro vlasy zátěž. Já si je přestala žehlit, začaly mi rychle růst a přestaly se mi lámat. Když je to prodloužení udělané pořádně a z kvalitních vlasů, tak to asi nebude tak špatné. Já jsem o tom ale přemýšlela, a nakonec od toho upustila, má hodně jemné vlasy, na nich to špatně drží, ještě je mám takové "chlupaté" a u nich je pak hodně poznat, že jsou prodlužované. Potřebovala jsem je hlavně zhustit, ale snažím se můj problém řešit jinak, tak uvidíme, zda pomůže hnědý melír a nová vlasová kosmetika.

PavlaSam.

Zpráva

Autor: PavlaSam.

Datum a čas: 9.7.2015 14:30

Ahoj holky, kde v Praze máte zkušenosti s dobrým kadeřnictvím, kde prodloužují vlasy?děkuji za tipy

BarboraWe

Zpráva

Autor: BarboraWe

Datum a čas: 20.7.2015 15:08

já chodím semka : www.slvsalon.cz , akorát na prodlužko jsme tak nebyla, chodím pouze na stříhání a barvení, ale sestra a její kamarádka tam byly a mají to udělané moc pěkně, nepoznala bych to.

PavlaSam.

Zpráva

Autor: PavlaSam.

Datum a čas: 23.7.2015 12:06

Baru, nejsem uplně z Prahy, bydlím 35km dál, ale možná si stejně do Prahy zajedu, protože u nás nejsou kadeřnice tak šikovné a není hlavně takový výběr. Jak jsi se o tomto kadeřnistvi dovědělas ty?

zuza2

Zpráva

Autor: zuza2

Datum a čas: 9.11.2015 10:29

Ahoj dámy, také vážně uvažuji nad prodloužením vlásků, jen jsem se chtěla zeptat, zda je tu nějaká z vás z Prahy, co by mi doporučila,kam, do jakého salonu zajít. Přecejenom nechci jít jen tak do nějakého salonu.
A jak jste byli celkově spokojeni s prodloužením? Jak dlouho to vydrzí, kdy na "doplnění" atd?

Jojka

Zpráva

Autor: Jojka

Datum a čas: 18.11.2015 10:17

Holky a neničí to vlastní vlasy? Já bych to taky chtěla zkusit, ale stále váhám, mám dost jemné vlasy, mam jich málo, tak bych na tom nerada byla ještě hůř :D

zuza2

Zpráva

Autor: zuza2

Datum a čas: 25.11.2015 09:34

No tak vlasy to prý nepoškodí, to zas ne, toho bych se nebála. A myslím, že právě pro ty, co mají jemné vlasy a málo to přesně je :)
Já už jsem si v Praze našla salon, příští týden tam jdu. Tak se těším.

Mullerka

Zpráva

Autor: Mullerka

Datum a čas: 22.5.2016 23:26

Já mám v Praze výborné zkušenosti s www.prodluzovani-vlasu-simplyhair.cz/. Mám taky jemné vlasy, tak jsem se toho docela bála, ale nakonec jsme to nějak daly dohromady, vlasy prodloužily a já si splnila svůj sen, kdy jsem vždycky chtěla opravdu mega dlouhé vlasy.

« Předchozí   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6   Další »

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná