Vaše zkušenosti s prodlužováním vlasů

Odpovědět

Ajaksas

Zpráva

Autor: Ajaksas

Datum a čas: 4.7.2016 07:23

Zdravím:) Já si nechávala prodloužit vlasy napřed metodou keratinového spoje a teda nic moc. Vlasy byly po sundání dost bídné. Pak jsem našla jednu šikovnou paní, která má svoji speciální metodu miniDot:) No prostě boží. Spoje jsou úplně pidi a po sundání jsou vlasy úplně v cajku:)) Když tak jsou na Viphair.cz. Nevím jak ostatní, ale myslím že tahle metoda je prostě nej!

Ajaksas

Zpráva

Datum a čas: 2.8.2016 08:35

Zdravím:) já mám dobrou zkušenost s Clip In vlasy a pak s permanentním prodloužením metodou minidot. Clip Iny jsou sice supr, ale třeba nepraktické když jedete k vodě:p Našla jsem paní co prodlužuje a zaučuje kadeřnice na ty minidotky. Mám je na hlavě už 9 měsíců a supr:)) Jsou to téměř neviditelné spoje a já už je třeba vůbec nevnímám:) Odkaz na paní je zde: https://www.viphair.cz/Novinka/Luxusni-prodluzovani-vlasu-OSTRAVA-akcni-cena
Clipiny má taky na svojí stránce za dobrou cenu: https://www.viphair.cz/VLASY-EVROPSKEHO-TYPU/Clip-in-50cm-87/

Ajaksas

Zpráva

Datum a čas: 8.8.2016 07:52

Zdravím:) Já mám supr zkušenost s prodlužováním vlasů s metodou miniDot. Dělá to paní v Ostravě, ale zaučuje kadeřnice i v jiných městech. Našla jsem ji na: https://www.viphair.cz/Novinka/Luxusni-prodluzovani-vlasu-OSTRAVA-akcni-cena .
Vlásky mám prodloužené už půl roku a jsem fakt spokojená:))

Ajaksas

Zpráva

Datum a čas: 7.10.2016 07:41

Zdravím:) Já mám taky problém s vlásky. Nechcou růst, takže jsem se rozhodla pro prodloužení. Napřed jsem měla vlasy prodloužené klasicky ClipIny, ale pořád sundávat a nasazovat to není vončo:p Pak jsem zkusila metodu MiniDot a to už bylo lepší, ale mám opravdu slabé kořínky a jemné vlasy, takže mi milá paní udělala vlásky na míru metodou nanokeratin:)) Prodlužko jsem ted byla po třech měsících jemně dotahovat a jsem vážně spokojená. Vlasy mi sedí krásně, netahají a vypadají přirozeně. Takže za mě prodloužení keratinem:)) Jinak kontak na ten salon: https://www.viphair.cz/Novinka/Luxusni-prodluzovani-vlasu-OSTRAVA-akcni-cena

Reakce na:
Autor: -nela-   Datum a čas: 14.5.2014 15:45

jenže holky, když si koupíte levné vlasy, tak co od toho čekáte... kamarádka objednává už několik let z ameriky pravé vlasy, nikdy nejde poznat, že nejsou její a vypadají naprosto božsky. Cena už teda ale ne... naštěstí já to nikdy nepotřebovala, mně vlasy rostou rychleji než houby po dešti

Hanamila

Zpráva

Autor: Hanamila

Datum a čas: 24.2.2017 18:50

nejvíc se mi osvědčily klipy do vlasů na clipinhair.cz.Nabízejí garanci nejvyšší kvality vlasů za nejnižší cenu na trhu. 100% lidské vlasy evropského typu. Nebudete muset chodit do kadeřnických salónů, vlasy si prodloužíte vy nebo někdo z vaší rodiny zcela sama. Clip in můžete také barvit a upravovat přelivem.

Hanamila

Zpráva

Datum a čas: 22.3.2017 09:22

Holky, mi to nedalo a koupila jsem si ještě na clipinhair.cz clip in culík. Lze ho bez problémů žehlit, kulmovat fénovat, barvit a tónovat přelivy. Tento příčesek mi umožní změnit vzhled během několika málo minut a z krátkého culíku vykouzlím super dlouhý ohon.

Kreloska

Zpráva

Autor: Kreloska

Datum a čas: 31.5.2017 09:02

myslím, že všechno bude vypadat umělě a hlavně ti to bude ničit vlasy, takže bych si spíš ten roček počkala ...

Hanamila

Zpráva

Datum a čas: 17.7.2017 21:48

ahoj, já jsem si nechala prodloužit vlasy pomocí pravých vlasů z www.vlasy-levne.cz a jsem moc spokojená, tím, že jsou pravé to vůbec nevypadá uměle a ještě je můžeš barvit

Hanamila

Zpráva

Datum a čas: 15.8.2017 14:37

A kam zajít v Brně na prodlužko?

Dittaa

Zpráva

Autor: Dittaa

Datum a čas: 19.8.2017 12:22

Já nosím clipy iny a vůbec není poznat, že to nejsou moje vlasy. Chce to vybrat z pravých vlasů a najít kvalitní obchod a nemusíte se vůbec bát, že to bude vypadat nepřirozeně ;-)

Reakce na:
Autor: Dittaa   Datum a čas: 19.8.2017 12:22

Já nosím clipy iny a vůbec není poznat, že to nejsou moje vlasy. Chce to vybrat z pravých vlasů a najít kvalitní obchod a nemusíte se vůbec bát, že to bude vypadat nepřirozeně ;-)

Madlenka11

Zpráva

Autor: Madlenka11

Datum a čas: 21.8.2017 22:50

Dito mohla bych tě poprosit o info, kde jsi ty clipy koupila? Sháním a chtěla bych mít jistotu, že dobře vyberu. Děkuju:)

andrea.cerna

Zpráva

Autor: andrea.cerna

Datum a čas: 24.8.2017 19:59

Asi to zháníš pro kamarádku z Brna že. Tak ať zkusí obchod Vlasy-k-prodloužení, mají jak eshop, tak i prodejnu v Brně https://www.vlasy-k-prodlouzeni.cz/prodejny

Hanamila

Zpráva

Datum a čas: 10.9.2017 14:32

Jo ptala jsem se na ten obchod Vlasy-k-prodloužení kamarádky z Brna a říkala, že si to vychvalují kolegyně v práci.

andrea.cerna

Zpráva

Autor: andrea.cerna

Datum a čas: 12.9.2017 16:25

I s těmi Remy keratinovými vlasy mám doboru zkušennost. Ono záleží co přesně člověk má. Já mám s keratinem dobrou zkušennost.

Maminka25

Zpráva

Autor: Maminka25

Datum a čas: 14.9.2017 10:42

Prodlužování vlasů je fajn, akorát ti to kadeřnice musí udělat opravdu tak aby to nešlo poznat, jinak to nevypadá hezky, a nevýhoda toho je ta, že když si zajedeš do vlasu tak to jde cítit že tam něco máš a nebo když si uděláš culík tak to jde vidět

« Předchozí   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7   Další »

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná