Vaše zkušenosti s prodlužováním vlasů

Odpovědět

Moniiik

Zpráva

Autor: Moniiik

Datum a čas: 27.11.2018 09:39

Ahoj Lenno, taky jsem teď tento problém řešila a na netu jsem našla tuto stránku https://www.vlasy-k-prodlouzeni.cz/. Tak se zkus mrknout tam. Mají spousty produktů. Sama uvažuji o koupi clip in vlasů. Jaké řešení bych chtěla ty?

Layla

Zpráva

Autor: Layla

Datum a čas: 13.1.2019 18:23

Taky hodně přemýšlím nad prodloužením, ale vůbec nevím jaké vybrat spoje, aby mi too neponičilo vlasy. Nejvíc jsem zatím nakloněná ke keratinu, ale budu určitě ráda za nějaké doporučení od vás co už s vlasy a spoji máte zkušenost

Majki636

Zpráva

Autor: Majki636

Datum a čas: 22.1.2019 17:10

Layla: taky mám keratin a můžu vřele doporučit, pokud máš šikonvnou kadeřnici, tak nikdo nepozná že máš prodloužené vlasy a taky pokud se trefíš s odstínem :)

Layla

Zpráva

Datum a čas: 6.2.2019 20:40

Je tak to jsem ráda, hodně jsem totiž četla, že je to jedna z variant, kde ty spoje nejsou vidět ani cítit pokud je to dobře udělané. Na vlasy jsem si našla tady ten eshop www.clip-vlasy-levne.cz akorát teda ještě hledám někoho šikovného, kdo mi je nasadí. Ty chodíš ke komu jestli se můžu zeptat ?

Majki636

Zpráva

Autor: Majki636

Datum a čas: 16.4.2019 22:31

Vlasy mám přímo tady z toho eshopu, který tu zmiňuješ a vlasy jsem si nechávala dělat od paní, co najdeš v kontaktech na tom eshopu :). Sice do Brna dojíždím, ale paní má zleté ručičky, tak mi to ani není líto, že jezdím tak daleko.

Milonka

Zpráva

Autor: Milonka

Datum a čas: 22.5.2019 15:10

Holky, vyzkoušeli jste stránku vlasy-k-prodlouzeni.cz? Jsou jejich clipy opravdu dělané z pravých vlasů? Chtěla bych si je právě prodloužit a slyšela jsem o této stránce a tak mě zajímá zda máte zkušenost.

Pavka

Zpráva

Autor: Pavka

Datum a čas: 26.5.2019 20:47

Byli jste někdo tady? https://www.clinicalhair.cz/cs/obsah/35-trichologie sestra by na to vyšetření chtěla jít, ale neví jestli to má cenu.

Reakce na:
Autor: Milonka   Datum a čas: 22.5.2019 15:10

Holky, vyzkoušeli jste stránku vlasy-k-prodlouzeni.cz? Jsou jejich clipy opravdu dělané z pravých vlasů? Chtěla bych si je právě prodloužit a slyšela jsem o této stránce a tak mě zajímá zda máte zkušenost.

Natka

Zpráva

Autor: Natka

Datum a čas: 30.5.2019 13:59

Ahojky, já mám s touto stránkou velmi dobré zkušenosti a opravdu jsu vyrobeny jejich clipy z pravých vlasů. Neměj obavy jsou fakt dobrý a jejich aplikace je jednoduchá.

Reakce na:
Autor: Pavka   Datum a čas: 26.5.2019 20:47

Byli jste někdo tady? https://www.clinicalhair.cz/cs/obsah/35-trichologie sestra by na to vyšetření chtěla jít, ale neví jestli to má cenu.

janka

Zpráva

Autor: janka

Datum a čas: 16.6.2019 21:36

Trichologické vyšetření je super. Mě pomohlo po porodu s extrémním padáním vlasů.

Reakce na:
Autor: Majki636   Datum a čas: 16.4.2019 22:31

Vlasy mám přímo tady z toho eshopu, který tu zmiňuješ a vlasy jsem si nechávala dělat od paní, co najdeš v kontaktech na tom eshopu :). Sice do Brna dojíždím, ale paní má zleté ručičky, tak mi to ani není líto, že jezdím tak daleko.

Layla

Zpráva

Datum a čas: 21.6.2019 12:52

Super, děkuju moc za doporučení. Nechala jsem si udělat ty keratinové spoje a jsem fakt překvapená, že nejdou vůbec vidět a ani pomalu cítit.

« Předchozí   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6   Další »

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná