Tablety na hubnutí, které opravdu fungují

Odpovědět

mariankas

Zpráva

Autor: mariankas

Datum a čas: 20.7.2015 10:57

Znáte nějaké tablety na hubnutí, které opravdu fungují? Nechci reklamy od producentů, ale také tablety, že můžete je doporučit ze své zkušenosti…

Reakce na:
Autor: mariankas   Datum a čas: 20.7.2015 10:57

Znáte nějaké tablety na hubnutí, které opravdu fungují? Nechci reklamy od producentů, ale také tablety, že můžete je doporučit ze své zkušenosti…

Sabča05

Zpráva

Autor: Sabča05

Datum a čas: 23.7.2015 13:42

Tak já jsem zatím hodně spokojená se slimaxem normal. Zhubla jsem už 4,3 kg a hubnu dál... I když teď do konce léta asi na přeštípnutí nebudu, alespoň nějaké výsledky se dostavují, když už ta dlouhá léta se nic nedělo...

VcelickaValuska

Zpráva

Autor: VcelickaValuska

Datum a čas: 24.7.2015 09:33

Taky se mi podařilo zhublo. Brala jsem Slimax Normal a Pretty Body. Jakmile jsem se ale dostala k 10 kg dole, tak jsem musela začít i cvičit, jinak to nešlo...

Reakce na:
Autor: VcelickaValuska   Datum a čas: 24.7.2015 09:33

Taky se mi podařilo zhublo. Brala jsem Slimax Normal a Pretty Body. Jakmile jsem se ale dostala k 10 kg dole, tak jsem musela začít i cvičit, jinak to nešlo...

Sabča05

Zpráva

Datum a čas: 24.7.2015 12:47

Super! Se Slimaxem konečně možná budeme za modelky

Kačenka

Zpráva

Autor: Kačenka

Datum a čas: 24.7.2015 12:58

Já mám taky se slimaxem dobrou zkušenost, akorát ne se slimaxem normal, ale femmi... ono ale na tom asi tak nezáleží. Verdikt je, že to skutečně funguje a je to fajn

Sabča05

Zpráva

Datum a čas: 25.7.2015 17:23

jj, slimax femi je odlišný od toho normalu je ve složení. Jinak ale oba pomáhají zhubnout, tak pak záleží na člověku, do čeho půjde.

Reakce na:
Autor: Sabča05   Datum a čas: 25.7.2015 17:23

jj, slimax femi je odlišný od toho normalu je ve složení. Jinak ale oba pomáhají zhubnout, tak pak záleží na člověku, do čeho půjde.

Kačenka

Zpráva

Autor: Kačenka

Datum a čas: 26.7.2015 15:48

Te´d se na to koukám. Máte pravdu. Každopádně jsou oba super

Reakce na:
Autor: VcelickaValuska   Datum a čas: 24.7.2015 09:33

peťanka

Zpráva

Autor: peťanka

Datum a čas: 10.8.2015 13:30

Ahojky, hledala jsem nějaké pozitivní ohlasy na SLimax, ptž ho chci vyzkoušet. Mám teda co hubnout, ale nemlůžu se dokopat k tomu cvičení tak hledám jinou lehčí cestu

Reakce na:
Autor: peťanka   Datum a čas: 10.8.2015 13:30

Ahojky, hledala jsem nějaké pozitivní ohlasy na SLimax, ptž ho chci vyzkoušet. Mám teda co hubnout, ale nemlůžu se dokopat k tomu cvičení tak hledám jinou lehčí cestu

VcelickaValuska

Zpráva

Datum a čas: 18.8.2015 10:24

Tak zezačátku to půjde prakticky samo. Člověk je totiž napuštěný nejenom tukem, ale taky vodou. Takže těch prvních 10 - 15 kg shodíš ani nebudeš vědět jak. Jenže pak už to bohužel bez cvičení nepůjde. Se slimaxem si maximálně udržíš nově získanou váhu.

Reakce na:
Autor: VcelickaValuska   Datum a čas: 18.8.2015 10:24

Tak zezačátku to půjde prakticky samo. Člověk je totiž napuštěný nejenom tukem, ale taky vodou. Takže těch prvních 10 - 15 kg shodíš ani nebudeš vědět jak. Jenže pak už to bohužel bez cvičení nepůjde. Se slimaxem si maximálně udržíš nově získanou váhu.

peťanka

Zpráva

Datum a čas: 19.8.2015 15:47

To je přesně to, co potřebuju Rychle zhubnout, a pak si udržet novou váhu, to zní skvěle.

Andisek

Zpráva

Autor: Andisek

Datum a čas: 20.8.2015 23:22

Zkoušeli jste někdy na hubnutí tohle? http://www.lekarna.cz/express-diet-5ti-denni-dieta-proteinova/

VcelickaValuska

Zpráva

Datum a čas: 24.8.2015 11:42

Tak o 5denní expres dietě jsem teda ještě nikdy neslyšela. A nepovede to jen k jojo efektu? Pokud totiž vím, tak když člověk hubne moc rychle, obrátí se to proti němu a pak, jakmile se vrátí k normálnímu životnímu stylu, tak začne opět nabírat a většinou nabere víc, než kolik vážil před dietou. S tímhle jsem právě hodně spokojená se slimmaxem. Jelikož se jedná o dlouhodobější proces, nemůže se stát, že by člověk zklouznul k jojo efektu.

peťanka

Zpráva

Datum a čas: 24.8.2015 15:24

Holky, takové ty diety, kdy se trápíš hladem, shodíš pár kil, a pak nabereš dvakrát tolik už znám a už je nechci. To bude beztak nejspíš něco podobného. Akorát podvrch

Reakce na:
Autor: Andisek   Datum a čas: 20.8.2015 23:22

Zkoušeli jste někdy na hubnutí tohle? http://www.lekarna.cz/express-diet-5ti-denni-dieta-proteinova/

indiska

Zpráva

Autor: indiska

Datum a čas: 25.8.2015 11:03

Popravdě jsem tohle nezkoušela, ale e-shop lékarny znám a objednávám si z tama kosmetiku…

Reakce na:
Autor: peťanka   Datum a čas: 24.8.2015 15:24

Holky, takové ty diety, kdy se trápíš hladem, shodíš pár kil, a pak nabereš dvakrát tolik už znám a už je nechci. To bude beztak nejspíš něco podobného. Akorát podvrch

VcelickaValuska

Zpráva

Datum a čas: 25.8.2015 14:01

Já si právě taky myslím, že to nebude nic moc... A zhubnout za pět dnů? To možná můžou modelky,které mají za pět dnů nějakou přehlídku nebo focení, ne normální ženské, které potřebují pořádně shodit a zpevnit... Myslím, že klidně dobrovolně zůstanu u slimmaxu, se kterým sice budu hubnout delší dobu, ale zase trvale...

« Předchozí   1 | 2 | 3 | 4 | 5   Další »

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná