Tablety na hubnutí, které opravdu fungují

Odpovědět

Reakce na:
Autor: VcelickaValuska   Datum a čas: 25.8.2015 14:01

Já si právě taky myslím, že to nebude nic moc... A zhubnout za pět dnů? To možná můžou modelky,které mají za pět dnů nějakou přehlídku nebo focení, ne normální ženské, které potřebují pořádně shodit a zpevnit... Myslím, že klidně dobrovolně zůstanu u slimmaxu, se kterým sice budu hubnout delší dobu, ale zase trvale...

Sabča05

Zpráva

Autor: Sabča05

Datum a čas: 26.8.2015 10:15

Já bych to raději ani nezkoušela. Jen si zkazíte zažívání a metabolismus. Hubnout se prostě musí pomalu. Většinou se říká, že co kilo to měsíc nebo alespoň dva týdny hubnutí. Pokud totiž budete hubnout rychleji, může se stát, že jakmile si pak dáte někdy nějakou pauzu, hnedka to všechno naberete zpátky. Navíc není takové rychlé hubnutí vůbec zdravé. Doporučuju proto jít na to hodně pomalu, pravidelně (třeba dvakrát, třikrát týdně) chodit cvičit a k tomu brát nějaký doplněk stravy, ale nějaký normálně. Ne nějaký, který bude slibovat zhubnutí za pár dnů. Proto sama za sebe doporučuju právě třeba ten slimmax.

Reakce na:
Autor: Sabča05   Datum a čas: 26.8.2015 10:15

Já bych to raději ani nezkoušela. Jen si zkazíte zažívání a metabolismus. Hubnout se prostě musí pomalu. Většinou se říká, že co kilo to měsíc nebo alespoň dva týdny hubnutí. Pokud totiž budete hubnout rychleji, může se stát, že jakmile si pak dáte někdy nějakou pauzu, hnedka to všechno naberete zpátky. Navíc není takové rychlé hubnutí vůbec zdravé. Doporučuju proto jít na to hodně pomalu, pravidelně (třeba dvakrát, třikrát týdně) chodit cvičit a k tomu brát nějaký doplněk stravy, ale nějaký normálně. Ne nějaký, který bude slibovat zhubnutí za pár dnů. Proto sama za sebe doporučuju právě třeba ten slimmax.

VcelickaValuska

Zpráva

Autor: VcelickaValuska

Datum a čas: 27.8.2015 08:59

Prosím vás a má ten slimmax femi vůbec nějaké vedlejší účinky, nebo ho může brát kdokoliv prakticky pořád?

Reakce na:
Autor: VcelickaValuska   Datum a čas: 27.8.2015 08:59

Prosím vás a má ten slimmax femi vůbec nějaké vedlejší účinky, nebo ho může brát kdokoliv prakticky pořád?

Sabča05

Zpráva

Datum a čas: 27.8.2015 09:09

Tak nějaké negativní účinky to má. Na netu píšou - mírné žaludeční a střevní obtíže, např. řídká stolice, mírný průjem, říhání, nadýmání a zácpa. Nežádoucí účinky většinou ale maximálně do 3 dnů zmizí. Na druhou stranu bych to ale raději nejedla pořád. Nevíte, co vám to může udělat v organismu a stejně si na to po nějaké době organismus zvykne, takže pak už to nemá vlastně žádné účinky

Reakce na:
Autor: Sabča05   Datum a čas: 27.8.2015 09:09

Tak nějaké negativní účinky to má. Na netu píšou - mírné žaludeční a střevní obtíže, např. řídká stolice, mírný průjem, říhání, nadýmání a zácpa. Nežádoucí účinky většinou ale maximálně do 3 dnů zmizí. Na druhou stranu bych to ale raději nejedla pořád. Nevíte, co vám to může udělat v organismu a stejně si na to po nějaké době organismus zvykne, takže pak už to nemá vlastně žádné účinky

VcelickaValuska

Zpráva

Datum a čas: 27.8.2015 09:20

Tak to není zase tak hrozné. Jako to, že bych to brala pořád, jsem myslela jen s nadsázkou. Určitě bych to samozřejmě neužívala pořád. A když to budu brát, budu moct brát i jiné léky?

Sabča05

Zpráva

Datum a čas: 27.8.2015 11:55

Podle mě by to nemělo mít žádný negativní účinek. Je totiž jen doplněk stravy a do těch oni nedávají taková svinstva jako třeba do léků.

VcelickaValuska

Zpráva

Datum a čas: 27.8.2015 12:49

Teď jsem si všimla, že na těch jejich stránkách nejsou jen produkty, jako je například ten slimmax, ale taky nějaké články jak zhubnout apod. Tady ten se mi moc líbí http://www.maxivitalis.cz/jak-se-namotivovat-ke-skvele-postave

Reakce na:
Autor: indiska   Datum a čas: 25.8.2015 11:03

Popravdě jsem tohle nezkoušela, ale e-shop lékarny znám a objednávám si z tama kosmetiku…

Andisek

Zpráva

Autor: Andisek

Datum a čas: 28.8.2015 12:03

Já právě taky objednávám kosmetiku jen z tama a přemýšlím, že vyzkouším i nějakou takovou dietu..

kocka228

Zpráva

Autor: kocka228

Datum a čas: 31.8.2015 14:45

k hubnutí mi pomohl Chitosan..Váže na sebe tuky a cholesterol a odvádí je ze zažívacího traktu dříve než jsou zpracovány. Zlepšuje činnost tlustého střeva a snižuje pocit hladu, čímž přispívá k účinnějšímu procesu hubnutí. :-)

Reakce na:
Autor: kocka228   Datum a čas: 31.8.2015 14:45

k hubnutí mi pomohl Chitosan..Váže na sebe tuky a cholesterol a odvádí je ze zažívacího traktu dříve než jsou zpracovány. Zlepšuje činnost tlustého střeva a snižuje pocit hladu, čímž přispívá k účinnějšímu procesu hubnutí. :-)

VcelickaValuska

Zpráva

Datum a čas: 1.9.2015 10:12

A kolik ten chitosan stojí? je to stejně drahé jako Slimmax nebo to je dražší?

Reakce na:
Autor: VcelickaValuska   Datum a čas: 1.9.2015 10:12

A kolik ten chitosan stojí? je to stejně drahé jako Slimmax nebo to je dražší?

Sabča05

Zpráva

Datum a čas: 3.9.2015 09:36

No koukala jsem se jen tak na internetu a našla jsem nějaký chitosan za 1 000 Kč. Tak pokud je to TEN chitosan, o kterém tady slečna kocka mluví, tak do toho bych teda nešla. Slimax je totiž jen za 299,-.

sarkanova

Zpráva

Autor: sarkanova

Datum a čas: 4.9.2015 09:54

tak jak ja nesnasim ty doplnky stravy, tak od kamaradky jsem na narozeniny dostala tabletky Syneslim s doporucenim od nic. tak jsem zvedava jestli po mesici uvidim nejake zlepseni :-)

peťanka

Zpráva

Autor: peťanka

Datum a čas: 4.9.2015 11:07

Moje kamarádka dělal modelku a víte co? Když měla před nějakým důležitým focením nebo přehlídkou, tak třeba pět dní nejedla vůbec. To teda pěkně děkuju za takové hladovění. Taky souhlasím s hubnutím dlouhodobým, ale účinným na dlouhou dobu.

peťanka

Zpráva

Autor: peťanka

Datum a čas: 4.9.2015 11:15

Stejnak si takovýma drastickýma dietama člověk akorát zničí zažívání a želudek.

Reakce na:
Autor: peťanka   Datum a čas: 4.9.2015 11:15

Stejnak si takovýma drastickýma dietama člověk akorát zničí zažívání a želudek.

Sabča05

Zpráva

Datum a čas: 4.9.2015 11:17

Kdo by se taky chtěl tak mučit? Podle mě stejně vypadají nejlépe ženy, které nejsou ani úplně vychrtlé ale ani tlusté. Prostě takové normální. A to se slimmaxem vypadat můžete - můžete normálně jíst, chodit cvičit a všechno dělat jako obvykle a vypadáte krásně =)

Reakce na:
Autor: Sabča05   Datum a čas: 4.9.2015 11:17

Kdo by se taky chtěl tak mučit? Podle mě stejně vypadají nejlépe ženy, které nejsou ani úplně vychrtlé ale ani tlusté. Prostě takové normální. A to se slimmaxem vypadat můžete - můžete normálně jíst, chodit cvičit a všechno dělat jako obvykle a vypadáte krásně =)

VcelickaValuska

Zpráva

Datum a čas: 7.9.2015 09:28

jj, moje řeč! Jenže ono to není úplně jednoduché. Zhubnout na takovou postavu je těžké a pak je ještě těžší si ji udržet. Já osobně se právě proto nebráním žádným pomocníčkům, jakým je třeba právě ten slimmax femi

« Předchozí   1 | 2 | 3 | 4 | 5   Další »

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná