Tablety na hubnutí, které opravdu fungují

Odpovědět

VcelickaValuska

Zpráva

Autor: VcelickaValuska

Datum a čas: 5.10.2015 09:17

Mě osobně to pomohlo. Samozřejmě můžou být lidi, kteří na sobě nic nezaznamenají... Bohužel to je riziko... Ale jinak jsme byla spokojená. Ze začátku jsem brala slimmax normal a až později jsem přešla na femi. Podle mě v tom není rozdíl...

Reakce na:
Autor: VcelickaValuska   Datum a čas: 5.10.2015 09:17

Mě osobně to pomohlo. Samozřejmě můžou být lidi, kteří na sobě nic nezaznamenají... Bohužel to je riziko... Ale jinak jsme byla spokojená. Ze začátku jsem brala slimmax normal a až později jsem přešla na femi. Podle mě v tom není rozdíl...

Sabča05

Zpráva

Autor: Sabča05

Datum a čas: 7.10.2015 08:07

Mě to taky pomohlo, ale musela být hodně trpělivá, abych to vydržela brát dostatečně dlouho, aby na mě byly vidět nějaké výsledky. Jsem totiž takový člověk, že když na sobě něco neuvidí hned, tak toho okamžitě nechává...

Reakce na:
Autor: Sabča05   Datum a čas: 7.10.2015 08:07

Mě to taky pomohlo, ale musela být hodně trpělivá, abych to vydržela brát dostatečně dlouho, aby na mě byly vidět nějaké výsledky. Jsem totiž takový člověk, že když na sobě něco neuvidí hned, tak toho okamžitě nechává...

VcelickaValuska

Zpráva

Datum a čas: 8.10.2015 08:31

Tak je to ale bohužel se vším. A hlavně hubnutí se nedá uspěchat. Pokud ho totiž přeženete v začátku a pak se rychle vrátíte k původnímu stylu života, povede to jen k šílenému jojo efektu a k mindrákům. Slimmax proto berte alespoň po nějakou dobu (delší než jeden měsíc) a až pak vyvozujte závěry, jak se vám povedlo zhubnout

peťanka

Zpráva

Autor: peťanka

Datum a čas: 8.10.2015 15:11

Dando, mi ten odkaz nefunguje. Pošli prosím znova, zajímaly by mě i jiné alternativy než jen tabletky.

Reakce na:
Autor: peťanka   Datum a čas: 8.10.2015 15:11

Dando, mi ten odkaz nefunguje. Pošli prosím znova, zajímaly by mě i jiné alternativy než jen tabletky.

VcelickaValuska

Zpráva

Datum a čas: 9.10.2015 08:15

Tak jiné možnosti vám mohu napsat i já... Snížit kalorický příjem, zejména sacharidy, zvýšit fyzickou aktivitu a vydržet. To je vše... Takový obecný návod. Jenže pokud se už snažíte dlouho a nejde vám to, může to vést k depresím či k přerušení celého snažení. Proto máme po ruce ty tabletky. To není proto, aby z nás firmy mámily peníze, ale proto, aby nám pomohly, když už příroda pomoct nechce...

Reakce na:
Autor: VcelickaValuska   Datum a čas: 9.10.2015 08:15

Tak jiné možnosti vám mohu napsat i já... Snížit kalorický příjem, zejména sacharidy, zvýšit fyzickou aktivitu a vydržet. To je vše... Takový obecný návod. Jenže pokud se už snažíte dlouho a nejde vám to, může to vést k depresím či k přerušení celého snažení. Proto máme po ruce ty tabletky. To není proto, aby z nás firmy mámily peníze, ale proto, aby nám pomohly, když už příroda pomoct nechce...

Sabča05

Zpráva

Datum a čas: 12.10.2015 08:35

Přesně! Podle mě je hubnutí na celý život, ale když vám něco pomůže, tak je to jen fajn, ne?! Jako ruku na srdce - kdo si sem tam nezahřeší A právě proto se hodí i nějaký prášek, třeba slimmax femi... Můžete hubnout, cvičit a hřešit bez jakékoliv negativní odezvy

Sabča05

Zpráva

Datum a čas: 13.10.2015 08:35

Musím se přiznat. Zrovna včera jsem zhřešila. Ale protože jím slimmax a pravidelně chodím cvičit, neřeším to a hlavně si z toho nedělám hlavu. To je totiž to nejhorší, co člověk může udělat. Pokud totiž nejste v klidu a v pohodě, bude se vám hubnout mnohem hůř.

VcelickaValuska

Zpráva

Datum a čas: 14.10.2015 08:49

Takové drobnosti vůbec neřešte. Jen se vystresujete a nebudete hubnout v pohodě, což je hodně důležité. Čas od času to nevadí

Sabča05

Zpráva

Datum a čas: 15.10.2015 08:47

jj přesně! Já to právě vůbec neřeším a klidně pravidelně (jednou za týden nebo i za delší období) si v klidu zahřeším. Pak nemám ani výčitky a ani žádné nutkání. Doporučuju být taky v klidu!

VcelickaValuska

Zpráva

Datum a čas: 16.10.2015 08:22

Na druhou stranu, když to dokážete vydržet a nezahřešit třeba za celý rok, je to úplně nejlepší. Jenže já třeba nemám takovou silnou vůli, abych to vydržela. Ještě ze své zkušenosti bych chtěla poradit, abyste slimmax s ničím jiným nemíchali. Kamarádka to teď nedávno udělala a spíše se jí udělalo špatně, než aby zhubla o x kg za jeden den (tipuju)...
Slimmaxy jsou totiž dostatečně silné, takže není potřeba ho ještě zesilovat

peťanka

Zpráva

Datum a čas: 27.10.2015 14:34

Můžu se zeptat? To znamená, že když beru slimax normal, tak ani není potřeba cvičit a upravit si jídelníček? To mi moc nejde dohromady. Zní to příliš jednoduše

VcelickaValuska

Zpráva

Datum a čas: 2.11.2015 08:29

No je potřeba udělat jedno z toho. Buď cvičit nebo si upravit jídelníček. Slimmax ale zařídí ten zbytek. Jasně, zní to jednoduše, ale právě proto je možná tak oblíbený.

Sabča05

Zpráva

Datum a čas: 3.11.2015 09:32

jj. taky mám tu zkušenost, že jsem buď musela upravit jídelníček nebo to cvičení. Nakonec zvítězilo cvičení, protože s jídlem se nedokážu hlídat.

Ajaksas

Zpráva

Autor: Ajaksas

Datum a čas: 10.11.2015 09:31

Zdar holky:) Co je dobrá podpora u hubnutí, tak zelená káva. Já mám nápoj, i tabletky. Fakt to zrychluje metabolismus a pomáhá vstřebávat těžší věci jako třeba škroby... Takže doporučuji. Ať sme čačané:D
(bacha na špatné portály kde mají nekvalitní produkty. Já mám ověřený eshop kde nakupuji: http://clipin4you.cz/70-zelena-kava )

peťanka

Zpráva

Datum a čas: 18.11.2015 15:51

O zelené kávě už jsem něco slyšela, ale ty produkty jsou docela drahé. Nějakou levnejší alternativu neznáte?

« Předchozí   1 | 2 | 3 | 4 | 5   Další »

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná