Tablety na hubnutí, které opravdu fungují

Odpovědět

Magda

Zpráva

Autor: Magda

Datum a čas: 27.1.2016 09:43

Jsou to vyhozené peníze. zkoušela jsem toho hodně. Hlavně se ženské dívejte na složení. Některé prášky opravdu fungují, ale obsahují třeba efedrin, který je návykový, droga no. Raději dodržte těchto pár zásad a za 6 týdnů s jídelníčkem od profíka uvidíte výsledky, jsem toho důkazem, zde mám fotky http://www.bikina.cz/blog/16-kardio-pri-hubnuti-nestaci

janka

Zpráva

Autor: janka

Datum a čas: 23.6.2016 22:18

Hodně se dá zhubnout i díky vyloučení nadbytečné vody z tkání. Mám s tím zkušenost a je mi potom skvěle.

Mishak

Zpráva

Autor: Mishak

Datum a čas: 26.6.2016 14:14

Mě to osobně přijde jako jedna velká blbost :( Nepomáhá změna jídelníčku, pohyb navíc?

janka

Zpráva

Autor: janka

Datum a čas: 27.6.2016 21:44

Tak jako já měla zavodnění potvrzené, že zadržuji vodu víc než je normální, ale nebylo to ještě nijak vážné.

Pavka

Zpráva

Autor: Pavka

Datum a čas: 28.6.2016 21:31

A jak jsi se zbavila nadbytečné vody?

Nemesis

Zpráva

Autor: Nemesis

Datum a čas: 24.7.2016 23:15

Pokud jde o tablety na hubnutí měla jsem hodně štěstí. Vyzkoušela jsem Piperine forte, jojo efekt není a zhodila jsem 16 kilo.

mia.cw

Zpráva

Autor: mia.cw

Datum a čas: 25.7.2016 19:20

Nezhubnete po tabletách, ale po úpravě stravy. Mě s jídelníčkem pomohla nutriční terapeutka Daniela Krčová (www.danielakrcova.cz) - zhubla jsem 10 kilo, vypadám teď lépe než kdy předtím a jsem nad míru spokojená

beatrix92

Zpráva

Autor: beatrix92

Datum a čas: 21.8.2016 17:04

loni zhubla jsem díky tabletám Piperine forte. docela dobře potlačují chut a zbavila jsem zavislostí na sladké doporučím také jízdu na kole, neunaví jak běhaní a je velmi úspěšné

Reakce na:
Autor: beatrix92   Datum a čas: 21.8.2016 17:04

loni zhubla jsem díky tabletám Piperine forte. docela dobře potlačují chut a zbavila jsem zavislostí na sladké doporučím také jízdu na kole, neunaví jak běhaní a je velmi úspěšné

katka08

Zpráva

Autor: katka08

Datum a čas: 26.8.2016 11:35

moje maminka také vyskoušela tablety s piperinou a byla spokojená. nejdůležitější je že efekt jojo nevznikl po těch tabletach

lenka.dobby

Zpráva

Autor: lenka.dobby

Datum a čas: 7.5.2019 14:38

Ahojky, mate někdo vyzkouseny i nejaky doplnek stravy na podporu hubnuti a tak celkove?

Reakce na:
Autor: lenka.dobby   Datum a čas: 7.5.2019 14:38

Ahojky, mate někdo vyzkouseny i nejaky doplnek stravy na podporu hubnuti a tak celkove?

sarkanova

Zpráva

Autor: sarkanova

Datum a čas: 14.5.2019 08:58

Cauky mrkni na slimkomplex od Dr.martin je to fakt svetova znacka a cetla jsem na to velmi dobře recenze, jiz jsem taky objednala.

Nataša Řezníčková

Zpráva

Autor: Nataša Řezníčková

Datum a čas: 19.5.2019 18:00

KATALOG HUBNUTÍ --- Protože jsem opravdu potřebovala zhubnout, hledala jsem na internetu, co opravdu pomůže. Zabývala jsem se tím dlouho a tak mi bylo líto té práce, jak všechno prohledávám a pročítám. Napadlo mě si to psát, až nakonec vznikl nápad to pustit do světa. Když už jsem to našla, tak jsem z toho udělala katalog hubnutí. Nebojte, jsou to jen informace, takže klidně pokoukejte, třeba tam najdete, to, co o hubnutí hledáte. Stále na tom pracuji a vkládám tam odkazy na všechno, co se týká hubnutí. Nemohu ale zaručit pravdivost informaci a účinnost všeho, neověřuji to. Ten to dávám na jedno místo, seskupuji informace (do katalogu) do jednotlivých kategorií. A mimochodem, já už jsem 30 kg zhubla a rok si to držím. Až se mi podaří to sepsat, jak jsem to udělala (desítky let se mi to před tím nedařilo), zveřejním to.
http://www.hubnuti-katalog.cz/

Reakce na:
Autor: sarkanova   Datum a čas: 14.5.2019 08:58

Cauky mrkni na slimkomplex od Dr.martin je to fakt svetova znacka a cetla jsem na to velmi dobře recenze, jiz jsem taky objednala.

lenka.dobby

Zpráva

Autor: lenka.dobby

Datum a čas: 20.5.2019 12:17

Super dekuji moc, presne něco takoveho jsem hledala, tak uz mam taky objednano a tesim se jak to vyzkousim.

Marcela Kalova

Zpráva

Autor: Marcela Kalova

Datum a čas: 22.5.2019 13:13

Dobrý den, opravdu něco takového funguje? Máte zkušenosti?

Binuska

Zpráva

Autor: Binuska

Datum a čas: 11.6.2019 18:29

Holky když jste chtěli dát nějaké to kilo dolů tak jak jste se vyhýbali cukru ve sladkém pití?

« Předchozí   1 | 2 | 3 | 4 | 5   Další »

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná