Barva na vlasy

Odpovědět

Barča

Zpráva

Autor: Barča

Datum a čas: 22.7.2015 11:10

Dobré dopoledne, po několikaletém barvení vlasů, jsem se rozhodla vrátit se zpět ke své původní, přírodní barvě vlasů. Chtěla jsem se Vás proto zeptat, jestli existuje i jiné řešení pro získání své původní barvy zpět, než-li čekat několik měsíců než stávající barva odroste.
Zároveň jsem se také chtěla zeptat jestli existuje nějaký přípravek nebo metoda na urychlení růstu vlasů.
Děkuji

VendyV

Zpráva

Autor: VendyV

Datum a čas: 7.5.2016 13:17

na Vaši první otázku bohužel nedokážu odpovědět, to se musíte asi zeptat kadeřnice. Ale na růst vlasů používám Natura Siberica Sea-Bucktorn, je to rakytníkový olej, takže přírodní a opravdu pomáhá.

Reakce na:
Autor: Barča   Datum a čas: 22.7.2015 11:10

Dobré dopoledne, po několikaletém barvení vlasů, jsem se rozhodla vrátit se zpět ke své původní, přírodní barvě vlasů. Chtěla jsem se Vás proto zeptat, jestli existuje i jiné řešení pro získání své původní barvy zpět, než-li čekat několik měsíců než stávající barva odroste.
Zároveň jsem se také chtěla zeptat jestli existuje nějaký přípravek nebo metoda na urychlení růstu vlasů.
Děkuji

Mishak

Zpráva

Autor: Mishak

Datum a čas: 20.6.2016 21:31

Jsem na tom stejně jako Vy, Barčo. Neřeším to. Už na vlasy nechci žádnou chemii, natož to stahovat, přebarvovat. Už teď vidím (když si vlasy několik měsíců nebarvím), jak jsou vlasy po několikaletém barevní zničené. Už s nimi víc dělat nechci, holt počkám :)

Marinka

Zpráva

Autor: Marinka

Datum a čas: 30.3.2017 12:02

Já jsem měla melír jakou dobu který mi uplně zničil vlasy a ted už tak 9 měsícu nebarvím, a jde to znát jak ty vlasy jsou mnohem zdravější a chci jít prave taky na svou přírodní barvu, ale vím, že to bude ještě pěkně trvat:D

HanickaKom

Zpráva

Autor: HanickaKom

Datum a čas: 30.5.2017 15:59

Nechala bych to odrust nebo najít barvu která bude nejvíc podobná odstínem tvé puvodní

Kreloska

Zpráva

Autor: Kreloska

Datum a čas: 31.5.2017 08:59

ahojda, no mě se nejvíc vyplatilo čekat, ale nechala jsem si obarvit celou hlavu na co nejbližší barvu vlasů té mé a to pak vyšlo.

Krupička

Zpráva

Autor: Krupička

Datum a čas: 7.9.2017 16:30

nejlepší je si nechat vlasy odrůst

Vlčice

Zpráva

Autor: Vlčice

Datum a čas: 18.9.2017 13:29

Když si zajdeš ke kadeřnici tak ta ti na vlasy dá přírodní barvu a nebudeš muset čekat než ti vlasy odrostou:)

Sárka

Zpráva

Autor: Sárka

Datum a čas: 12.3.2018 16:51

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jakou značku barvy a přelivů používáte? Chodím sice pravidelně ke kadeřnici, ale chtěla bych si zvládnout udělat přirozený přeliv i doma..A máte tip na nějaké bio šampony? Moc děkuji

Tresnicka

Zpráva

Autor: Tresnicka

Datum a čas: 24.4.2018 22:43

Hezký večer, já nakupuju barvy u kadeřnice a ted nově i na Notino.cz. Beru je vždy s další kosmetikou.

Barunka

Zpráva

Autor: Barunka

Datum a čas: 17.5.2018 16:06

Ahoj holky, před nedávnem jsem si začala barvit vlasy sama a nakupovat barvy na Notino.cz. Celkem za dobrou cenu a vždycky k tomu beru nějaký šetrný olejíček.

Hypnotacka

Zpráva

Autor: Hypnotacka

Datum a čas: 23.5.2018 21:09

kde nakupujete barvy na vlasy? Preferujete jen drogerie?

Silva Faustova

Zpráva

Autor: Silva Faustova

Datum a čas: 7.8.2018 14:09

Jakou používáte nejraději značku pro barvení vlasů?

Cervena jahudka

Zpráva

Autor: Cervena jahudka

Datum a čas: 10.8.2018 10:35

Dobrý den, já používám většinou wellu a ted se chodím barvy ke kadeřnici, tam používají kosmetiku kerastese a hodně to pomáhá. Je sice v trošku dražší kategorii,ale je výborná. Do toho jsem dostala doporučení na tento doplněk stravy, protože je s vysokým podílem kolagenu. Má mnohonásobně vyšší účinky na růst a obnovu https://www.alavis.cz/cs/content/19-nenechte-se-osidit.

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2016 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná