Prodlužování vlasů a řas

Odpovědět

katerina20

Zpráva

Autor: katerina20

Datum a čas: 13.10.2015 17:56

ahojte, chtěla bych se zeptat, zda má někdo zkušeností s prodlužování vlasů a řas. Ale jakože domácí úprava. Chtěla bych si objednat vlasy přes internet ale vůbec nevím jaké a kde. Slyšela jsem o dobrém eshopu http://hairstile.cz/, nemáte s ním někdo zkušenosti? Nebo s jakýmkoliv jiným?
Předem děkuji za jakékoliv rady:)

Ajaksas

Zpráva

Autor: Ajaksas

Datum a čas: 3.11.2015 10:45

Zdar, já nakupuji vlasové věci a vlasy samotné na https://www.viphair.cz/
Mám od tama ClipIn a kdysi jsem si u nich objednala lidské vlasy k prodloužení micro ringem. Kvalita vlasů byla super. I u těch clipin jsem spokojená. Ty mám taky lidské. Můžeš si objednat i syntetické, ale to mi přijde že to jde poznat. lidské jsou lidské:)

PavlaSam.

Zpráva

Autor: PavlaSam.

Datum a čas: 2.11.2016 16:36

stránek, kde sehnat pricesky je hodne. Kdyz jsem se loni vdávala koupila jsem si kvuli ucesu sadu clipu, rovne, hnede vlasy. Do ted jsem mela uz hodnekrát a prijde mi to jako paradni vec. nasadís jednom kdyz chces a kdykoli sundás.

Reakce na:
Autor: PavlaSam.   Datum a čas: 2.11.2016 16:36

stránek, kde sehnat pricesky je hodne. Kdyz jsem se loni vdávala koupila jsem si kvuli ucesu sadu clipu, rovne, hnede vlasy. Do ted jsem mela uz hodnekrát a prijde mi to jako paradni vec. nasadís jednom kdyz chces a kdykoli sundás.

kocka228

Zpráva

Autor: kocka228

Datum a čas: 7.11.2016 16:03

Ja jsem take spokojena s clipinama. :) muzu si to pridelat jen kdyz potrebuji a nebo chci udelat delsi veci a nebo hustsi ohon. Ja jsem spokojena s clipinama z teto stranky clip-in-vlasy.eu maji je moc kvalitni a perfektne drzi

Kreloska

Zpráva

Autor: Kreloska

Datum a čas: 31.5.2017 09:03

na řasách jsem byla jednou a jak to začalo padat, tak jsem z toho byla úplně vynervovaná, tak jsem se na to pak vyprdla a vlasy mám dlouhé svoje, tak není potřeba nějakého doplňování.

Maminka25

Zpráva

Autor: Maminka25

Datum a čas: 14.9.2017 10:54

Prameny na prodloužení bych si z internetu nekupovala, lepší je si zajít ke kadeřnici a s tou si to domluvit nebo společně objednat, je to určitě lepší, než aby sis sama něco objednala a zbytečně vyhodila peníze

Adelaada

Zpráva

Autor: Adelaada

Datum a čas: 7.11.2017 10:15

ahojky.mám vyhlidle clipy a nevim, jestli jsou dobre, https://www.clipinhair.cz/130-clip-in-vlasy-43cm-100-lidske-remy-70g-stredne-hneda.html . A jak se o ne pecuuje, aby dlouho vydrzely?

PavlaSam.

Zpráva

Datum a čas: 14.11.2017 14:39

Starás se o ne jako o tvé vlasy. Muzes natácet, barvit,....hlavne jednou za cas umyt a pouzít kondicioner. Teda aspon takhle se stará o remy. Pokud si nejsi jistá barvou, urcite ti poradí podle fotky treba.

Adelaada

Zpráva

Autor: Adelaada

Datum a čas: 16.11.2017 13:46

Dekuji za informace. POmohlo mi to rozhodnout. Ted mi mají asi zítra dojit, tak vyzkousem. A prosim te, je slozite je nandávat? jak ses to ze zacátku ucila?

PavlaSam.

Zpráva

Datum a čas: 20.11.2017 14:06

Ucila jsem se to podle videa, sice mi to tvalo malinko dýl, ale za pár dní uz mi to slo pomerne rychle :)

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná