Hubnutí bez jojo efektu

Odpovědět

Policajtka

Zpráva

Autor: Policajtka

Datum a čas: 23.12.2018 15:16

Čau já jsem měla také problémy s váhou a od léta jsem začala běhat a vážit si stravu.Kila jdou krásně dolů.Sice pomaleji,ale to vůbec nevadí.Dobré váhy mají na www.mikrovahy.cz tam si určitě vybereš.

Moniiik

Zpráva

Autor: Moniiik

Datum a čas: 3.2.2019 12:38

Ahoj holky, co takhle držet proteinovou dietu. Neuvažovaly jste nad ní? Já osobněsi právě pohrávám s myšlenkou, že bych do toho aji šla. Jen jaksi potřebuju jednak poradit, jakou si mám vybrat a dále taky bych byla ráda, kdybych tady našla někoho, kdo do ní taky pujde, že bychom se navzájem mohly podporovat.

Lejina

Zpráva

Autor: Lejina

Datum a čas: 27.2.2019 19:45

S dietami jsem se rozloučila, abych zhubla je potřeba se naučit správně stravovat. Dostala jsem tip na www.svet-zdravi.cz

Reakce na:
Autor: Moniiik   Datum a čas: 3.2.2019 12:38

Ahoj holky, co takhle držet proteinovou dietu. Neuvažovaly jste nad ní? Já osobněsi právě pohrávám s myšlenkou, že bych do toho aji šla. Jen jaksi potřebuju jednak poradit, jakou si mám vybrat a dále taky bych byla ráda, kdybych tady našla někoho, kdo do ní taky pujde, že bychom se navzájem mohly podporovat.

Jitka27

Zpráva

Autor: Jitka27

Datum a čas: 28.2.2019 10:23

Ahoj Moniii tak co? Už si se do toho pustila? Já o proteinové dietě taky teď přemýšlím, a mám stejný problém, že se nemůžu rozhodnout jakou a pořádně nevím jak na to.. Není tu někdo kdo už s ní má zkušenost a mohl by poradit? Jak to vše šlo. A hlavně jakou vybrat. Chtěla bych zhubnout tak 5 kilo a nevím na jak dlouho bych ji měla mít. Kdybyste mi mohly poradit holky budu moc ráda, díky :)

NikolkaKK

Zpráva

Autor: NikolkaKK

Datum a čas: 28.2.2019 15:47

Ahoj holky :) tak se taky připojím do diskuze a snad vám i trošku pomůžu. Měla jsem podobné dilema než jsem do toho šla, ale nakonec jsem fakt ráda, že jsem si ji koupila. Koupila jsem si balíček na 4 týdny od Proslim.cz a musím říct, že ze začátku to nebylo vůbec jednoduchý ten přechod z normálního jídla, ale jak jsem to překonala tak už to šlo hladce. Občas jsem měla horší náladu ale s tím se počítá při nedostatku cukrů. Po 2. týdnu jsem do jídelníčku připojila i zeleninu. Za ty 4 týdny jsem zhubla 9 kilo z čehož jsem byla fakt překvapená a váha i po měsíci pořád drží. Pokud chceš zhubnout 5 kilo tak bych ti asi doporučila tenhle balíček https://www.proslim.cz/hubnuti/proteinova-keto-dieta-na-3-tydny/ na 3 týdny. K balíčku mi přišel nějaký kód na slevu tak ho zkuste použít jestli bude fungovat - nikolacharvatova5 Jinak pokud by sis objednávala tak ti doporučuju banánový koktejl a zeleninovou polévku.

Reakce na:
Autor: Lejina   Datum a čas: 27.2.2019 19:45

S dietami jsem se rozloučila, abych zhubla je potřeba se naučit správně stravovat. Dostala jsem tip na www.svet-zdravi.cz

Amuška

Zpráva

Autor: Amuška

Datum a čas: 28.2.2019 18:57

No a už jste u nich Lejino byla? Na jejich stránky jsem koukla, že doporučují udělat si diagnostiku organismu.

Ploutvička

Zpráva

Autor: Ploutvička

Datum a čas: 3.3.2019 15:00

Rozhodně nedoporučuju poradny. Zbytečně vyhozený peníze! Proteinová dieta super. Prodietix nejlepší. Tam platíte jen za dietu, za nic jiného!

Layla

Zpráva

Autor: Layla

Datum a čas: 7.3.2019 13:57

No jenže pokud chce člověk zhubnout, tak to nesmí brát jako dietu, ale změnu životního stylu, jinak se mu nikdy nepodaří zhubnout a smrdí to jojo efektem, což v případě diety z 90% tak prostě je. Navíc u těch pytlíků -_- to je jenom pro silné a odhodlané jedince, kteří znají svoje tělo, pro nikoho jiného. Nevím proč píšeš, že poradny ne, protože mně osobně svět zdraví pomohl moc a kdybych se jim nesvěřila do péče, tak bůh ví jak bych dneska vypadala.

Lejina

Zpráva

Autor: Lejina

Datum a čas: 11.3.2019 19:05

Ano byla, na úvodní konzultaci mě diagnostiku organismu přímo doporučii takže jsem ji absolvovala.

Karlina

Zpráva

Autor: Karlina

Datum a čas: 18.3.2019 19:21

Jsem do světa zdraví objednaná už mám za sebou úvodní konzultaci, tak se těším na hubnutí.

Amuška

Zpráva

Autor: Amuška

Datum a čas: 21.3.2019 20:40

Takže postupuji taky, jak doporučují ve světě zdraví. Na diagnostice jsem byla a už mám i domluvený termín s výživovou poradkyní.

« Předchozí   1 | 2   Další »

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná