Hubnutí bez jojo efektu

Odpovědět

Hela

Zpráva

Autor: Hela

Datum a čas: 25.4.2019 13:41

Já jsem pouze upravila jídelníček a to tak, že jsem vyřadila bílé pečivo, sladkosti a jím méně příloh. Co se týká doplnku stravy, tak to beru https://www.odvodneni-organismu.cz/ měla jsem ho na doporučení a svědčil se.

Policajtka

Zpráva

Autor: Policajtka

Datum a čas: 28.4.2019 13:28

Ahoj ráda bych také shodila nějaké to kilo.Začala jsem omezovat stravu,ale vím, že bez pohybu to nepůjde.Ráda bych si koupila domů něco na cvičení,ale nevím přesně co.Aby to mělo pořádný efekt.

Adelaada

Zpráva

Autor: Adelaada

Datum a čas: 29.4.2019 18:00

Ty tabletky jsou přesně na co? Na detox?

Hela

Zpráva

Datum a čas: 30.4.2019 15:22

Na detoxikaci a odvodnění, mě hodně pomohly od těžkých a oteklých nohou, ale zároveň je člověk rád, že se pročistí.

Reakce na:
Autor: Policajtka   Datum a čas: 28.4.2019 13:28

Ahoj ráda bych také shodila nějaké to kilo.Začala jsem omezovat stravu,ale vím, že bez pohybu to nepůjde.Ráda bych si koupila domů něco na cvičení,ale nevím přesně co.Aby to mělo pořádný efekt.

zahradnice

Zpráva

Autor: zahradnice

Datum a čas: 30.4.2019 17:00

Ahoj také jsem začala pomalinku s hubnutím.Jelikož mi to časově nevychází někam chodit, tak jsem si pořídila tento stroj domů a cvičím na něm každý den https://www.fitham.cz/nordictrack-c95 a už na sobě vidím první výsledky. Moc mě to baví.

Reakce na:
Autor: Hela   Datum a čas: 30.4.2019 15:22

Na detoxikaci a odvodnění, mě hodně pomohly od těžkých a oteklých nohou, ale zároveň je člověk rád, že se pročistí.

Adelaada

Zpráva

Autor: Adelaada

Datum a čas: 2.5.2019 08:06

Takové super přírodní tabletky na očistu a odvodnění. Ráda je taky vyzkouším. Čertla jsem na ně spostu pozitiv.

Hela

Zpráva

Datum a čas: 2.5.2019 16:05

Já jsem taky dala na doporučení a tablety začla brát.

Amanda...

Zpráva

Autor: Amanda...

Datum a čas: 5.5.2019 21:52

Já držím Prodietix a mám dole už 7 kg, a to jsem v půlce, krásně to motivuje, těším se, až budu úplně u konce...

Layla

Zpráva

Autor: Layla

Datum a čas: 18.5.2019 17:37

Já mám tady to rychlo hubnutí jako je prodietix taky za sebou, ale bohužel to není výhra. Je potom hrozně těžké si váhu udržet. V mém případě došlo k pěkně velkému jojo efektu, takže jsem zkusila Svět zdraví, kde jsem už půl roku a zatím mi jdou kila krásně dolů, bez hladovění a na normálním jídle :)

Moniiik

Zpráva

Autor: Moniiik

Datum a čas: 4.6.2019 11:19

No a je tu prosím někdo, kdo držel proteinovou dietu, konkrétně tu od https://www.prodietix.cz/? Jak se vám jevila jejich jídla? Jsou chutná?

Veru Jikola

Zpráva

Autor: Veru Jikola

Datum a čas: 13.6.2019 13:04

Dobrý den, to je základ. Musí se hubnout postupně apokud to nejde , je lepší jít za odborníkem.

« Předchozí   1 | 2 | 3   Další »

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná