Přírodní kosmetika

Odpovědět

Erika2

Zpráva

Autor: Erika2

Datum a čas: 10.12.2015 13:06

Ahoj holky, používáte některá přírodí kosmetku? Případně kterou? Hledám nějakou vhodnou, ale ne moc drahou

zuza2

Zpráva

Autor: zuza2

Datum a čas: 14.12.2015 09:49

Zkus kosmetiku Lambre ;) s ní mám vynikající zkušenosti.

Erika2

Zpráva

Datum a čas: 16.12.2015 09:40

Ahoj zuzo2. Lambre? To mi ani nic neříká. A kde bych ji sehnala? A jak se pohybuje cenově? Jak dlouho jí používáš?

zuza2

Zpráva

Autor: zuza2

Datum a čas: 21.12.2015 16:33

používám kolem půl roku. MRkni semi http://www.lambreshop.cz/
Tam jí kupuji,tak tam uvidíš kolik co stojí atd

Erika2

Zpráva

Datum a čas: 25.12.2015 16:07

Ok moc děkuju. Ceny jsou hodně dobré. Už mám něco vybráno, tak zkusím objednat a vyzkouším jí. Děkuji !

PavlaSam.

Zpráva

Autor: PavlaSam.

Datum a čas: 18.2.2016 14:51

holky, dobrá přírodní kosmetika je Pevonia. Pouřívám ji asi pul roku a plet se mi dost zlepsila.

BarboraWe

Zpráva

Autor: BarboraWe

Datum a čas: 1.3.2016 12:49

Značku pevonia používám, měla jsem spoustu krému už, ale až co jsem dostala tenhle na narozky, už nekupuju jiný.

Ajaksas

Zpráva

Autor: Ajaksas

Datum a čas: 1.7.2016 07:43

Zdarec, Já zkusila (teda hlavně na vlasy) arganovou kosmetiku. Mám šampón, masku, sérum a i obyč arganáč na pleť. Musím přiznat že mi to pomohlo jako ještě nic. Takže palec nahoru:) Je to tedy jedna z nejlepších věcí jak na na suché vlasy nebo pleť:) Já našla třeba supr stránku kde mají za dobrou cenu ty vlasová přípravky: https://www.krasaprozeny.cz/Kosmetika/Kosmetika-VYPRODEJ/
A výprodej, takže boží:))

Jojka

Zpráva

Autor: Jojka

Datum a čas: 24.7.2016 14:16

Celkem novinka na trhu je havlikovaapoteka.cz. Záleží na typu pleti.Já atopik,extra suchá pleť a konečně jsem našla kosmetiku pro sebe(a to si troufám říct,ze už jich na trhu není moc,co bych nevyzkousela)Havlíčkův zázrak(na navlhčenou pleť večer),ráno krásná dáma,pres den Bylinnou vodu ve spreji. Vysledky komentuje i okolí a já se cítím skvěle.Za mě super volba.

Andrea1

Zpráva

Autor: Andrea1

Datum a čas: 9.8.2016 10:16

já začala asi před 3mi měsíci používat výrobky od ActiMaris. Hrozně mě trápilo akné a opary, tak jsem si objednala ActiMaris Gel na hojení (na opary) a ActiMaris Forte roztok (na akné) a musím uznat, že to opravdu pomáhá, takže pokud máte podobné problémy, tak vyzkoušejte:)

Zizala

Zpráva

Autor: Zizala

Datum a čas: 25.8.2016 12:29

Ahoj, já mám velmi suchou pleť i pokožku těla. Do tělového mléka a sprchového gelu si přidávám různé olejíčky. Obličej čistím cukrem smíchaným s medem a nebo solí. A poté masáží aplikuji olejíček. Nakupuji třeba na angel-oil. cz Jsem zastánce přírodních produktů, takže ideální.

Fantaska

Zpráva

Autor: Fantaska

Datum a čas: 26.8.2016 12:32

Zdravím, ja jsem objevila kosmetiku pevonia, je naprosto přírodní, netestovaná na zvířatech a i obaly jsou rozložitelné. K tomu je kosmetika opravdu skvělá. Mela jsem vždy problém s rudnutím a citlivostí a tuto kosmetiku snáším bez jakýchkoliv problémů. A prodávají i vzorky, takže si ji můžete vyzkoušet!

housenka

Zpráva

Autor: housenka

Datum a čas: 18.10.2016 17:06

Mamka používá už docela dlouho značkku pevonia a je spokojena. Dala jsem na ni a taky jsem si jeden koupila a musím říct, že jsem velice spokojena. Takže pokjud mohu doporučit, tak určitě alespoň vyzkoušet :)

Leona

Zpráva

Autor: Leona

Datum a čas: 27.10.2016 12:25

Holky, máte nějakou osvědčenou značku na akné?

Reakce na:
Autor: Erika2   Datum a čas: 10.12.2015 13:06

Ahoj holky, používáte některá přírodí kosmetku? Případně kterou? Hledám nějakou vhodnou, ale ne moc drahou

Dvoracka

Zpráva

Autor: Dvoracka

Datum a čas: 18.11.2016 08:15

zkus kouknout sem.http://www.pevoniaeshop.cz/clanek/detail/o-nas

« Předchozí   1 | 2 | 3   Další »

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2016 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná