Úprava jídelníčku

Odpovědět

Serena

Zpráva

Autor: Serena

Datum a čas: 16.3.2016 09:24

Ráda bych si nechala upravit svůj jídelníček. Mám pocit, že poslední dobou jím čím dál nezdravěji a samozřejmě se to podepisuje i na mé postavě. :( Nemáte s tím někdo zkušenost? Na koho se obrátit pro radu, kolik to tak může stát apod?!

Monika Chobotská

Zpráva

Autor: Monika Chobotská

Datum a čas: 24.10.2016 21:32

Dobrý večer. Jestli ještě platí váš dotaz na koho se obrátit ohledně úpravy jídelníčku tak já můžu ze své zkušenosti doporučit stránky www.zdravicka.trvalehubnuti.cz. Tam jsem vyplnila údaje a kontaktovala mě paní a řekla mi informace jak na to ☺

PavlaSam.

Zpráva

Autor: PavlaSam.

Datum a čas: 12.9.2017 13:53

Vyměnila jsem stolní olej za zdravé ghí máslo, ranní pečivo za kaše a omezila jsem cukry, kila jsou dolu a cítím se líp :)

Jojka

Zpráva

Autor: Jojka

Datum a čas: 18.9.2017 08:04

čau holky, já se snažím jíst sukry spíše dopoledne a odopeldne a večer zase více bílkkovin, k tomu chodím cvičit. Nechala jsem si poradit a mám trénink. plán, kde mám různé kardio i protahovací lekce (včettně jógy). A musím říct, že tak dobře jsem se už dlouho necítila .) Pohyb je základ, ale pokud chce člověk hubnout, musí přecer jen hledět i na jídlo, protože to, co zežce vypotíte při cvičení se pak dá velmi snadno dojíst ...

Vlčice

Zpráva

Autor: Vlčice

Datum a čas: 18.9.2017 14:54

Ahoj, mám s jídelníčkem zkušenost, první jsem si ho koupila jen přes internet, ale po nějaké době jsem se sešla s fitness trenérem a ten mi upravil jídelniček a dali jsme to dohromady i se cvičením:)

Reakce na:
Autor: PavlaSam.   Datum a čas: 12.9.2017 13:53

Vyměnila jsem stolní olej za zdravé ghí máslo, ranní pečivo za kaše a omezila jsem cukry, kila jsou dolu a cítím se líp :)

BarboraWe

Zpráva

Autor: BarboraWe

Datum a čas: 19.9.2017 15:28

já znám ghi maslo z ajurvedkeho vareni a chutná mi více nez klasické maslo v kostce. A kdyz se pridá do kaší, je to fakt mnamka

PavlaSam.

Zpráva

Datum a čas: 28.9.2017 17:23

Tak jsem se dívala na doporucení, jaké ghí koupit a nasla jsem http://ceskeghicko.cz/ a mají i sladkou variantu

BarboraWe

Zpráva

Autor: BarboraWe

Datum a čas: 29.9.2017 21:02

Jaká je ta jejich ghítela? Tuhle znacku neznám, ale asi zkusím objednat. Mají je i nekde v kamenných obchodech nebo jen z internetu?

PavlaSam.

Zpráva

Datum a čas: 1.10.2017 20:54

Ano, České ghíčko má výborné ghíčko i ghítelu, urcite vyzkousej, je to návykové ;-)

Majki636

Zpráva

Autor: Majki636

Datum a čas: 7.3.2019 14:21

Nemáte prosím některá sestavený jídelníček od světa zdraví ? Mohla bych vědět, jaké tam jsou zhruba potraviny a kolik ten jídelák stojí ?

Prdoska Denkova

Zpráva

Autor: Prdoska Denkova

Datum a čas: 14.5.2019 18:17

Dobrý den, zkoušely jste některá sestavení jídelníčku na míru? Myslím tím v nějakém studiu nebo od nutričního poradce?

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná