Školka

Odpovědět

Jezinka

Zpráva

Autor: Jezinka

Datum a čas: 14.4.2016 20:22

Dobrý den dámy a maminky , chtěla jsem Vám doporučit dvě soukromé školky v Praze 4 a 8 , Praha 4 -Průhonocká labuť a Praha 8 Trojská labuť. V trojské labiti mám dítě a jsem velmi sspokojená , je to česko -anglická školka , mají tam i kroužky. Doporučuji . Pěkné prostředí.

Kreloska

Zpráva

Autor: Kreloska

Datum a čas: 24.8.2017 14:18

Děkuji za doporučení , budu shánět v nejbližší době už :)

sarkanova

Zpráva

Autor: sarkanova

Datum a čas: 11.12.2018 14:20

Dobrý den a tu angličtinu tak prosím má na starosti nějaký rodilý mluvčí nebo jen nějaká učitelka nebo jak to tam je? Popř jaké mají kroužky?

Reakce na:
Autor: sarkanova   Datum a čas: 11.12.2018 14:20

Dobrý den a tu angličtinu tak prosím má na starosti nějaký rodilý mluvčí nebo jen nějaká učitelka nebo jak to tam je? Popř jaké mají kroužky?

lenka.dobby

Zpráva

Autor: lenka.dobby

Datum a čas: 14.12.2018 15:28

Saro urcite je to rodily mluvci :) maji ikrouzky jasne tady je kdyztak odkaz na ty krouzky http://www.trojskalabut.cz/zajmove-krouzky/

Reakce na:
Autor: lenka.dobby   Datum a čas: 14.12.2018 15:28

Saro urcite je to rodily mluvci :) maji ikrouzky jasne tady je kdyztak odkaz na ty krouzky http://www.trojskalabut.cz/zajmove-krouzky/

sarkanova

Zpráva

Autor: sarkanova

Datum a čas: 18.12.2018 12:12

Jeee dekuji moc i za odkaz urcite si to projdeme a koukeme se co vsechno tam i za ty krouzky maji

Layla

Zpráva

Autor: Layla

Datum a čas: 26.6.2019 10:10

Jde tam dávat dítě ze začátku jen na nějaké dny v týdnu, abych věděla jak to bude zvládat a pak by třeba chodila od pondělí do pátku ? Jak se to vůbec pohybuje finančně ?

Reakce na:
Autor: Layla   Datum a čas: 26.6.2019 10:10

Jde tam dávat dítě ze začátku jen na nějaké dny v týdnu, abych věděla jak to bude zvládat a pak by třeba chodila od pondělí do pátku ? Jak se to vůbec pohybuje finančně ?

Jarus

Zpráva

Autor: Jarus

Datum a čas: 21.2.2020 11:02

Určitě, to tak chodí podle mě všude. Co se týče financí, tak záleží jestli se tam bude dítě stravovat nebo bude využívat angličtiny apod. Dívala jsem se na jejich stránky a mají to tam rozepsané www.trojskalabut.cz

Reakce na:
Autor: Jarus   Datum a čas: 21.2.2020 11:02

Určitě, to tak chodí podle mě všude. Co se týče financí, tak záleží jestli se tam bude dítě stravovat nebo bude využívat angličtiny apod. Dívala jsem se na jejich stránky a mají to tam rozepsané www.trojskalabut.cz

Layla

Zpráva

Datum a čas: 2.3.2020 14:27

Díky moc za doporučení, dcerku se mi povedlo tam umístit a je tam fakt moc spokojená, ani jsem takové nadšení a každodenní těšení nečekala :)

Majki636

Zpráva

Autor: Majki636

Datum a čas: 5.4.2020 13:07

Holky jak je to prosím s tou angličtinou, to se platí zvlášť něco ve smyslu kurzu ?

Layla

Zpráva

Datum a čas: 21.5.2020 15:57

Nene, je to v ceně toho školného, akorát nevím jestli to mají obě školky stejné, tak se musíš mrknout na ceník. Odkaz na trojskou labuť tu je, tak ti tu nechám info o té průhonické www.pruhonickalabut.cz

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná