bižuterie

Odpovědět

Hanamila

Zpráva

Autor: Hanamila

Datum a čas: 8.5.2016 19:00

Zdravím dámy, mou velkou vášní je bižuterie, které mám doma už opravdu hodně ať už naušnice, řetízky nebo náhrdelníky. Chtěla jsem se zetpat pro další inspiraci, kde nakupujete vy?

Mullerka

Zpráva

Autor: Mullerka

Datum a čas: 10.5.2016 14:40

Ahooj Hani, bižu je super. Doma už mám taky docela dost kousků. Já nakupuji nejraději na internetu a to nejen šperky. Sednu doma k počítači, vyberu si v klidu a za pár dní mám nákup doma.

Hanamila

Zpráva

Datum a čas: 13.5.2016 21:35

To já taky, nákupu na internetu prostě miluju :D :D A máš nějaký oblíbený shop, kde nakupuješ? Já mám své dva oblíbence, ale ráda si nechám poradit. Nejraději bych chtěla nějaké fakt originální šperky. Občas jsem totiž docela vybíravá :D :D

Zizala

Zpráva

Autor: Zizala

Datum a čas: 16.5.2016 10:37

Já nakupuji od kamarádky. Dala se na vyrábění bižuterie doma a má vážně krásné kousky. A hlavně mi vždycky vyrobí šperk podle mých představ, takže jsem moc spokojená. Mám ráda dlouhé naušnice třeba s peříčky :) a teď jsem si docela oblíbila různé perličky do uší a vypadají fakt moc dobře.

Horajda

Zpráva

Autor: Horajda

Datum a čas: 18.5.2016 19:24

Zdravím vás děvčata, zkuste mrknout na www.tomelis.cz Tento obchod s bižu mi doporučila kamarádka a jsem s ním spokojená.

Mullerka

Zpráva

Autor: Mullerka

Datum a čas: 19.5.2016 18:06

Díky za tip Horajdo, určitě se podívám, co mají za šperky. Jinak Hani, já nemám žádný svůj nejoblíbenější shop. Pokaždé nakupuji jinde. Taky už jsem si zkoušela vyrobit svůj šper a zas tak dobře to nedopadlo :D :D já no to asi fakt nejsem. Nejraději si koupím už hotové :)))))

Reakce na:
Autor: Horajda   Datum a čas: 18.5.2016 19:24

Zdravím vás děvčata, zkuste mrknout na www.tomelis.cz Tento obchod s bižu mi doporučila kamarádka a jsem s ním spokojená.

Hanamila

Zpráva

Datum a čas: 22.5.2016 14:50

Ahoj Horajdo, o Tomelis jsem už slyšela, ale ještě od nich nic nekupovala. A ty už jsi tu nakupovala?

Reakce na:
Autor: Mullerka   Datum a čas: 19.5.2016 18:06

Díky za tip Horajdo, určitě se podívám, co mají za šperky. Jinak Hani, já nemám žádný svůj nejoblíbenější shop. Pokaždé nakupuji jinde. Taky už jsem si zkoušela vyrobit svůj šper a zas tak dobře to nedopadlo :D :D já no to asi fakt nejsem. Nejraději si koupím už hotové :)))))

Hanamila

Zpráva

Datum a čas: 22.5.2016 14:52

To jsi jak já, taky si raději koupím už hotové než se s tím pachtit doma :)

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná