hlína na vlasy

Odpovědět

-nela-

Zpráva

Autor: -nela-

Datum a čas: 14.5.2014 16:19

ahoj, kdo máte krátké vlasy a nevíte, jak si udržet styling vlasů, tak nedoporučuji žádné gely, vosky atd., které vlasy slepí a jsou po nich pak mastné, ale doporučuji hlínu (ne samozřejmě tu ze zahrádky). vlasy vydrží celý den ve stejném tvaru, používá to i přítel, nemastí se a člověk, když si sáhne do vlasů, nemá pak ulepené ruce.

Reakce na:
Autor: -nela-   Datum a čas: 14.5.2014 16:19

ahoj, kdo máte krátké vlasy a nevíte, jak si udržet styling vlasů, tak nedoporučuji žádné gely, vosky atd., které vlasy slepí a jsou po nich pak mastné, ale doporučuji hlínu (ne samozřejmě tu ze zahrádky). vlasy vydrží celý den ve stejném tvaru, používá to i přítel, nemastí se a člověk, když si sáhne do vlasů, nemá pak ulepené ruce.

Nikola Robová

Zpráva

Autor: Nikola Robová

Datum a čas: 14.5.2014 16:21

A ta hlína se dá sehnat už všude? Nebo je to jen od nějaké značky? :) koupila bych to přítelovi, právě ty vosky jsou mastné hrůza :/

-nela-

Zpráva

Autor: -nela-

Datum a čas: 14.5.2014 16:29

objednávám přes net:) a je to tato od L´orealu. Cena je fajn, sice je to malý kalíšek, ale vydrží minimálně půl roku až rok, záleží, jak moc často to používá. Cena okolo 150,- takže trošku dražší než gely.

http://www.pro-vlasy.cz/p/loreal-homme-clay-fixacni-hlina-pro-intenzivni-matny-efekt

SasankaX

Zpráva

Autor: SasankaX

Datum a čas: 17.3.2015 13:31

Ahoj, to si neumím představit tu hlínu na vlasy :D Ani jsem o tom neslyšela, ale opravdu to pomůže? Já mám krátké vlasy, protože jsem si myslela,že díky tomu je budu mít hustší a nesplihlé a ono nic:D A nemáte ještě nějaký tip na zhuštění vlásků?:)

Garfinka

Zpráva

Autor: Garfinka

Datum a čas: 26.5.2017 13:27

Ty jo to slyším poprvé teda :D

Kreloska

Zpráva

Autor: Kreloska

Datum a čas: 31.5.2017 09:04

o tom jsem nikdy nešlyšela... ale díky za radu.

Libinka Jilova

Zpráva

Autor: Libinka Jilova

Datum a čas: 5.11.2018 15:28

Dobrý de, o tom slyším úplně poprvé, máte nějaká zkušenosti? Jak pomáhá?

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2016 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná