injekční lipolýza

Odpovědět

surviva

Zpráva

Autor: surviva

Datum a čas: 27.10.2016 10:58

Ahojec holky, znáte někdo tuhle formu hubnutí? Četla jsem o tom docela dlouhý článek a provádí to na klinice Medik haus. Je to prej velice oblíbená metoda a hlavně by neměla být bolestivá. Co myslíte?

jesenice

Zpráva

Autor: jesenice

Datum a čas: 10.11.2016 14:26

Zdravim te tuhle metodu jsem zvolila jako nejlepsi rešeni meho problému.měla jsem nadbytek tuku v oblasti hyždi a boku a neslo mi to absolutně shodit,tak jsem zvolila tohle. daji ti injekci primo do toho mista na rozehnani tuku a neni potřeba ani žadna anestezie. takže za mě ok Výsledek do 5 tydnů

janka

Zpráva

Autor: janka

Datum a čas: 30.11.2016 15:12

Já se právě bojím anestezie. Proto bych nemohla jít na liposukci klasickou. Právě pro mě by byla ideální ta injekční, ale nevím jakou kvalitní kliniku vybrat.

lenka.dobby

Zpráva

Autor: lenka.dobby

Datum a čas: 30.11.2016 15:27

Ahoj holky ja jsem tohle resila ted nedavno a nasla jsem dobrou cliniku v praze jmenuje se platan clinique. :-) maji tam prave i tu injekcni lipolyzu

BarboraWe

Zpráva

Autor: BarboraWe

Datum a čas: 30.11.2016 18:56

Platan Clinique taky znám, ale z Opavy, byla jsem tam na trvalé odstranení chloupku, paráda, urcite kdybych se rozhodovala nad zákrokem, jdu zase tam.

Danuska19

Zpráva

Autor: Danuska19

Datum a čas: 11.5.2019 18:14

Trvalé odstranění chloupků je parádní věc. Hlavně na dovolené, když nemusíte používat žiletky a nohy nemáte jako strniště od dorůstání ;-)

VeraVeraT

Zpráva

Autor: VeraVeraT

Datum a čas: 19.5.2019 18:00

Danusko a ty jsi byla kde? Holky, a jak takové odstranění probíhá? Stačí jít jednou nebo se to musí opakovat?

Danuska19

Zpráva

Autor: Danuska19

Datum a čas: 23.5.2019 20:33

Tady jsem byla https://www.perfectclinic.cz/laserova-epilace/ máš tam pěkně popsaný průběh, ale kdyby tě ještě něco zajímalo, piš ;-)

VeraVeraT

Zpráva

Autor: VeraVeraT

Datum a čas: 25.5.2019 14:50

O Perfect Clinic jsem už slyšela a samé chvály, proto bych tam chtěla jít taky. Můžu se zeptat, jak silné máš chloupky a kolikrát jsi byla na ošetření ty?

Mila Dolkova

Zpráva

Autor: Mila Dolkova

Datum a čas: 20.6.2019 14:01

Ahooj, pomáhá to na hubnutí? Co to vůbec je?

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná