Kosmeticky salon Praha

Odpovědět

Nada7

Zpráva

Autor: Nada7

Datum a čas: 7.1.2017 21:14

Ahoj holky, především pražačky. Jaký salon v Praze navštěvujete? Jakou kosmetiku kosmetička používá? :)

Pan

Zpráva

Autor: Pan

Datum a čas: 9.1.2017 11:20

Ahoj, když jdu někam do prahy na kosmetiku tak chodím do pasáže Kotva dolů. Nevím jakou kosmetiku používá, ale je krásně voňavá :). Kosmetička je příjemná. Chodím jak na kosmetiku tak i na barvení řas a obočí.

Dvoracka

Zpráva

Autor: Dvoracka

Datum a čas: 16.1.2017 11:18

Já navštěvuji salon Papilio Prague, kde používají kosmetiku Paulas choice, jsem moc moc spokojená. Je to americká kosmetika, která mi teda fakt sedla.

Reakce na:
Autor: Nada7   Datum a čas: 7.1.2017 21:14

Ahoj holky, především pražačky. Jaký salon v Praze navštěvujete? Jakou kosmetiku kosmetička používá? :)

Layla

Zpráva

Autor: Layla

Datum a čas: 22.4.2018 15:12

Já docházím už třetím rokem do Amaryllis centra, na které jsem dostala doporučení od své kolegyně z práce. Prostředí je tu moc hezké a personál vždy příjemně naladěný. S ošetřením jsem byla vždy nad míru spokojená a pokaždé se tu zrelaxuji. Pro pražandy tu můžu nechat odkaz www.amarylliscentrum.cz

Reakce na:
Autor: Layla   Datum a čas: 22.4.2018 15:12

Já docházím už třetím rokem do Amaryllis centra, na které jsem dostala doporučení od své kolegyně z práce. Prostředí je tu moc hezké a personál vždy příjemně naladěný. S ošetřením jsem byla vždy nad míru spokojená a pokaždé se tu zrelaxuji. Pro pražandy tu můžu nechat odkaz www.amarylliscentrum.cz

Jarus

Zpráva

Autor: Jarus

Datum a čas: 17.6.2018 15:03

Na jaké ošetření se tak specializují a na jaké chodíš jeslti se můžu zeptat ? Bydlím kousek od Prahy a určitě si budu hledat nějaký salón, kam chci docházet na určité procedury, ale jsem v tomhle dosti náročná :/

Layla

Zpráva

Datum a čas: 23.6.2018 17:19

Začínala jsem s kosmetikou a mám za sebou i aplikaci botoxu do podpaží kvůli pocení a i nějaké procedury na celulitidu :)

Jarus

Zpráva

Datum a čas: 29.6.2018 12:39

A jak je to tam s objednáním ? dívala jsem se že je to vyhlášený salón, takže to musí mít narvané, ne ? :/

Layla

Zpráva

Datum a čas: 22.7.2018 17:46

Hele, vždycky se snaží s termínem vyjít vstříc, ale vždycky čekám cca ten týden až deset dní, což si myslím, že je v pohodě :) však si tam zkus zavolat a uvidíš www.amarylliscentrum.cz

Lizabetulka

Zpráva

Autor: Lizabetulka

Datum a čas: 22.7.2018 22:34

na kosmetiku docházím v praze na vinohrady a jsem moc spokojená, ale začínám přemýšlet o botoxu. Nevíte jestli to se dělá taky někde v salonech a kde?

Terezka88

Zpráva

Autor: Terezka88

Datum a čas: 23.7.2018 14:45

Na botox bych šla určitě k doktorce na kliniku. To se snad ani v kosmetickým salonu nedělá ne? Já chodila sem a byla jsem spokojena, Mudr. Páralová

Jarus

Zpráva

Datum a čas: 23.7.2018 17:41

Děkuju moc za tip .. dneska jsem si tam volala a jdu příští týden ve středu, což je super a vyjde mi to hezky před dovčou :)

Layla

Zpráva

Datum a čas: 28.8.2018 15:52

Tak jak jsi Jarko byla spokojená ? :)

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2016 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná