Clip in vlasky?

Odpovědět

Terezka88

Zpráva

Autor: Terezka88

Datum a čas: 20.2.2017 14:07

Ahojky, manžel mi řekl, že moc nechce nakonec, abych si klasicky prodloužila vlasy a že si mám koupit raději nějaké kvalitní clipy.. poradíte mi, kam zajít? Určitě bych chtěla pravé vlasy, děkuji :)

Hanamila

Zpráva

Autor: Hanamila

Datum a čas: 24.2.2017 18:48

Já jsem si zakoupila klipy do vlasů na clipinhair.cz.Nabízejí garanci nejvyšší kvality vlasů za nejnižší cenu na trhu. 100% lidské vlasy evropského typu. Veškeré zboží z nabídky mají skladem. Doručení do 24 hodin. K objednávce celých clip in setů jsem dostala jako dárek ZDARMA sadu clip sponek, které prodlužují životnost vlasů, a moderní silikonové hodinky.

Lizabetulka

Zpráva

Autor: Lizabetulka

Datum a čas: 27.2.2017 11:15

Clipy jsou lepší než prodloužené :) Jinak 100% pozor na pravé vlasky. Ja mam z clip-in-vlasy.eu.. už jsem je dokonce i barvila a jsou pořad stejne hezke .. a to je i dost často vlním :)

Terezka88

Zpráva

Autor: Terezka88

Datum a čas: 28.2.2017 14:37

Holky děkuji za rady ... a co jsem teda pochopila, tak když má clipy, tak se k nim můžu chovat jako k normálním vlasům, barvit a třeba vlnit? :)

Reakce na:
Autor: Terezka88   Datum a čas: 28.2.2017 14:37

Holky děkuji za rady ... a co jsem teda pochopila, tak když má clipy, tak se k nim můžu chovat jako k normálním vlasům, barvit a třeba vlnit? :)

Lizabetulka

Zpráva

Autor: Lizabetulka

Datum a čas: 1.3.2017 09:59

Ty, co mám já, tak ano :) Jsou fakt krasny a nikdo to zatim nepoznal :)

Hanamila

Zpráva

Datum a čas: 20.3.2017 10:38

Holky, já si ještě na clipinhair.cz koupila culík. Culík je velmi snadné nasadit, pouze přichytíte skřipcem k vlastním vlasům, trvá to jen minutu. Vypadá to moc dobře.

Marinka

Zpráva

Autor: Marinka

Datum a čas: 30.3.2017 11:52

Můžu se jen zeptat jestli ty vlasy nejsou takové tvrdší? já s tím měla problém a ještě jsem vybrala špatnou barvu :( taky právě sháním nějaké dobré clip in ptž když jsem je měla keratinem přidělané tak se mi to chuchalo a i mě to bolelo třeba při spaní:/

Katariiina

Zpráva

Autor: Katariiina

Datum a čas: 26.5.2017 12:34

Já jsem si je teda nechávala udělat a kupovala jsem je v centru ted si akorát nemužu vybavit kde přesně ale je to dlouhovláska myslím a tam mají i klipy, bylo to kadeřnictví v takovém sklěpě jakoby :D

Hanamila

Zpráva

Datum a čas: 17.7.2017 21:52

já jsem si koupila klipy z pravých vlasů na www.vlasy-levne.cz, mají tam obrovský výběr... a konečně mám nádhernou hřívu jak jsem si vždycky přála... do prodlužování bych taky nešla, podle mě to škodí vlasům hodně

Lenna

Zpráva

Autor: Lenna

Datum a čas: 22.11.2018 16:44

Ahoj, která z vás mi poradí s vlasovými clipy? Jsem v tomhle bez zkušeností, ale slyšela jsem o tom hodně. Jen nevím kterou stránku vybrat a kde mě třeba pomůžou i s výběrem. Děkuji za rady.

Natka

Zpráva

Autor: Natka

Datum a čas: 6.12.2018 12:14

Ahoj, holky ráda vám poradím stránku https://www.vlasy-k-prodlouzeni.cz/. Mají tam bezplatné poradenství, neměla jsem taky zkušenosti, ale poradili mi. Nejsem totiž z Brna, takže je super že jsem mohla zaslat mou fotku, podle které, poradili mi co a jak a jak to funguje. Cena je velice příznivá i rychlé dodání. Vlasy jsou pravé a velký výběr, takže sem opravdu spokojená. :-)

Jojka

Zpráva

Autor: Jojka

Datum a čas: 19.3.2019 20:16

Holky, poradíte mi kde si mám prodloužit vlasy? Mám dost slabé vlasy a chtěla bych dlouhé dělat si copy a tak. Poraďte děkuji

Amanda...

Zpráva

Autor: Amanda...

Datum a čas: 30.4.2019 15:16

A počkej, jak si je chceš prodlužovat? Jako clip in? Tahle metoda je podle mě nejlepší a nejšetrnější. Nebo máš namyšlen nějaký jiný postup?

Moniiik

Zpráva

Autor: Moniiik

Datum a čas: 2.6.2019 14:51

Já si to myslím taky. Je tu někdo, kdo clip in kupuje od https://www.clipinhair.cz/?

Ploutvička

Zpráva

Autor: Ploutvička

Datum a čas: 4.7.2019 21:59

Já bych spíš holky potřebovala poradit... Chtěla bych si pořídit vlasy od https://www.clip-in-vlasy.eu/. Jako myslím ty clip in... Jen mám jaksi strach, že netřefím odstín. Jak vybrat správně?

« Předchozí   1 | 2   Další »

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná