Akné

Odpovědět

Veronika M

Zpráva

Autor: Veronika M

Datum a čas: 14.5.2014 18:08

Vždycky jsme měla docela čistou pleť, ale poslední dobou se mi dělá hodně akné. To co mám teď jsem neměla ani v pubertě Pleť si pravidelně odličuji, čistím, ale stejně to je katastrofa. Co s tím, jaký použít zaručený přípravek?

-nela-

Zpráva

Autor: -nela-

Datum a čas: 14.5.2014 18:22

neměnila jsi v poslední době kosmetiku? mně třeba hodně naskákaly pupínky, když jsem si koupila nový make-up nebo nový krém na obličej. Taky s tím hodně má co dělat stravování- pokud hodně kořeníš jídla, solíš, jíš sladké atd., taky se to na pleti projevuje. Za mě doporučuji B-čko (vitamín), po něm se mi pleť vždy zlepší a navíc teď před létem je to ideální, protože se pak budeš i lépe opalovat.

Veronika M

Zpráva

Datum a čas: 14.5.2014 18:27

Kosmetiku používám stejnou, tím to nebude. No je pravda, že jsem vyřadila z jídla mléčné výrobky, tak že by to bylo tím? Koření používám tak akorát a sůl minimálně, sladký skoro vůbec. Béčko zkusím, máš pravdu, že před létem se hodí :)

-nela-

Zpráva

Autor: -nela-

Datum a čas: 14.5.2014 18:36

jinak ti neporadím, já už s tímto problém nemám. Dřív jsem měla a to fakt hrozně moc, ale že by mi něco pomohlo, to se říct nedá. Dokonce jsem kvůli akné docházela na speciální ošetření laserem do nemocnice (vypadalo to tam jako v solárku, člověk si lehl do "rakve" a ty paprsky účinkovaly, ale výsledek taky nebyl nic moc). Nejvíc mi asi pomohla antikoncepce, ale vím, že spousta holek to neuznává, ale já díky ní o akné přišla a jsem za to fakt vděčná, protože to bylo jen trápení.

Veronika M

Zpráva

Datum a čas: 14.5.2014 18:50

To je právě to.. že dřív jsem problém s akné neměla, a na starý kolena (32) mám pupínků jak puberťačka. Nechci to zakrývat make-upem, abych si pleť nezanášela ještě víc, takže ho používám jen minimálně. Zkusím to ještě pořešit z kosmetičkou. Antikoncepci kvůli tomu brát nechci.

Reakce na:
Autor: Veronika M   Datum a čas: 14.5.2014 18:08

Vždycky jsme měla docela čistou pleť, ale poslední dobou se mi dělá hodně akné. To co mám teď jsem neměla ani v pubertě Pleť si pravidelně odličuji, čistím, ale stejně to je katastrofa. Co s tím, jaký použít zaručený přípravek?

misakralickova

Zpráva

Autor: misakralickova

Datum a čas: 10.9.2014 10:07

Také mám tento problém - nikdy jsem neměla problém s pletí a najednou pupínek vedle pupínku. Mám tedy tušení, čím to je - vysadila jsem antikoncepci a změnila značku make-upu. Je tu už ale třetí měsíc a pořád se to nelepší. Nějaký typ na rychlou pomoc?

Reakce na:
Autor: misakralickova   Datum a čas: 10.9.2014 10:07

Také mám tento problém - nikdy jsem neměla problém s pletí a najednou pupínek vedle pupínku. Mám tedy tušení, čím to je - vysadila jsem antikoncepci a změnila značku make-upu. Je tu už ale třetí měsíc a pořád se to nelepší. Nějaký typ na rychlou pomoc?

Veronika M

Zpráva

Datum a čas: 10.9.2014 11:06

Měla jsem to stejně, začala jsem používat přípravky AcneCare a je to mnohem lepší. A taky jsem vlastně přestala používát BB cream (make-up nepoužívám vůbec) U tebe to může být určitě tou antikoncepcí.

Reakce na:
Autor: Veronika M   Datum a čas: 10.9.2014 11:06

Měla jsem to stejně, začala jsem používat přípravky AcneCare a je to mnohem lepší. A taky jsem vlastně přestala používát BB cream (make-up nepoužívám vůbec) U tebe to může být určitě tou antikoncepcí.

misakralickova

Zpráva

Datum a čas: 12.9.2014 11:51

Zkusím ten AcneCare. Děkuji za typ. Doufám, že to je tou antikoncepcí a že za pár týdnů to bude ok.

Žakelína Kratochvílová

Zpráva

Autor: Žakelína Kratochvílová

Datum a čas: 20.9.2014 10:54

Hezký den,
a máte některá zkušenost s IPL? Jestli chcete přijít na bezplatnou konzultaci - určitě není žádný problém zavolejte a domluvíme se 722430772 Žakelína

Fantaska

Zpráva

Autor: Fantaska

Datum a čas: 20.4.2015 20:22

Holky měla bych na Vás otázku, zda nemáte zkušenost s nějakým tím přístrojem na léčbu akné? Žádné přípravky mi už nepomáhají a opravdu má pleť nevypadá dobře :(

Serena

Zpráva

Autor: Serena

Datum a čas: 23.4.2015 14:19

Akné je většinou způsobeno vnitřně, zvláště pokud vás trápí dlouhou dobu. Mně pomohlo pročištění, ale je to taky na dlouho...nejdřív pročistit krev, pak střeva, játra a ledviny postupně. Stačí různé bylinkové čaje.
Potom je dobré brtá doplňky stravy - vitamin B5 (Panthenol) a Omega 3 (rybí olej) :)

Terinka11

Zpráva

Autor: Terinka11

Datum a čas: 27.4.2015 16:35

¨Já osobně jsem hodně slyšela o přístroji led derma roller, on není ani tak drahý a proto si myslím, že bys to zkusit mohla a uvidíš…

Fantaska

Zpráva

Autor: Fantaska

Datum a čas: 24.6.2015 22:22

Investovala jsem do toho derma roller a můžu říct, že se mi to opravdu zlepšuje! :)

sarkanova

Zpráva

Autor: sarkanova

Datum a čas: 17.7.2015 10:29

tak ja muzu na akne doporucit vyrobky primo vyrobene z konopi. mam dobre zkusenosti se znackou cutishelp :) objednavam to normalne z internetove lekarny sleky :) maji tam i dobre rozepsane informace o tech produktech

misakralickova

Zpráva

Datum a čas: 31.7.2015 08:14

Už jsem si myslela, že když téměř rok neberu antikoncepci, že se mi akné zlepší (dříve jsem ho vůbec neměla), tak jsem otěhotněla a je to ještě horší. V lékárně mi dali Aknecolor, tak jsem zvědavá, zda mi to aspoň trochu pomůže...

« Předchozí   1 | 2 | 3 | 4 | 5   Další »

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2016 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná