Akné

Odpovědět

Andisek

Zpráva

Autor: Andisek

Datum a čas: 25.10.2015 09:15

Ta vyzkoušej ten kosmetický salon :) přeci jen tam ti poradí co a jak a doporučí ti hlavně, co pro Tebe bude nejlepší :)

Baruska99

Zpráva

Autor: Baruska99

Datum a čas: 26.10.2015 10:44

Také jsem byla v kosmetickém centru kvůli akné a je pravda, že opravdu mi pomohli ;)))

Fantaska

Zpráva

Autor: Fantaska

Datum a čas: 29.10.2015 09:43

Už tedy nebudu uvažovat a opravdu se objednám a zajdu si tam. Třeba mi i oni doporučí jakou kosmetiku vyzkoušet na svou pleť.

BarboraWe

Zpráva

Autor: BarboraWe

Datum a čas: 3.11.2015 10:45

mě pomáhá LaRoche kosmetika, koupila jsem ji uplne náhodou na parfums.cz, kddyž jsem si obejdnávála toaletní vodu, co mám už dlouho a vyhovuje mi.

lenka.dobby

Zpráva

Autor: lenka.dobby

Datum a čas: 11.11.2015 16:26

kamaradka byla v tom amaryllis centru na ošetření estetickou rázovou vlnou kvuli celulitide a ma to fakt moc dobry!! chodi pravidelne, tak si myslim ze obratit se na toto centrum bude dobra volba i skrz to akne. ja bych se toho nebala

Serena

Zpráva

Autor: Serena

Datum a čas: 16.3.2016 09:28

Mě je 27 a obličej mám pořád jak puberťák, jsem doufala že se toho v dospělosti zbavím, a nic :( konopí ani jiné krémy nefungují,.. ted jsem si koupila nějaký voucher ke kosmetičce, tak snad poradí. jsem docela už zoufalá.. uvažuji už i o plastické chirurgii, kde dělají i kosmetické zákroky... :-/

Reakce na:
Autor: Serena   Datum a čas: 16.3.2016 09:28

Mě je 27 a obličej mám pořád jak puberťák, jsem doufala že se toho v dospělosti zbavím, a nic :( konopí ani jiné krémy nefungují,.. ted jsem si koupila nějaký voucher ke kosmetičce, tak snad poradí. jsem docela už zoufalá.. uvažuji už i o plastické chirurgii, kde dělají i kosmetické zákroky... :-/

Lana77

Zpráva

Autor: Lana77

Datum a čas: 17.3.2016 13:59

byla si u kožní lékařky? mé kamarádce na to předepsala antibiotika, a zlepšilo se to.

Petra

Zpráva

Autor: Petra

Datum a čas: 20.3.2016 11:07

taky jsem s tím celkem bojovala. Antikoncepcí se to nezlepšilo a aknecolor mi taky zrovna na kráse nepřidal. Mám hodně citlivou pleť tak to bude možná tím. Sestra má nějakou žehličku na obličej a působí to i proti akné, tak to mi celkem pomáhá. Jinak mi dost pomohlo i očištění těla a dieta. I když každý to může mít jinak.

Reakce na:
Autor: Petra   Datum a čas: 20.3.2016 11:07

taky jsem s tím celkem bojovala. Antikoncepcí se to nezlepšilo a aknecolor mi taky zrovna na kráse nepřidal. Mám hodně citlivou pleť tak to bude možná tím. Sestra má nějakou žehličku na obličej a působí to i proti akné, tak to mi celkem pomáhá. Jinak mi dost pomohlo i očištění těla a dieta. I když každý to může mít jinak.

Jojka

Zpráva

Autor: Jojka

Datum a čas: 21.3.2016 19:13

žehlička na obličej ? tak takovou žehličku bych potřebovala jak to funguje ? Co ta dieta ? co jste vynechala ?

Petra

Zpráva

Autor: Petra

Datum a čas: 23.3.2016 17:27

Tak ono se tomu tak říká, doopravdy to nežehlí ani to nemá s žehličkou nic společného :) Funguje to pomocí nějaký těch vln, já v tom moc odborník nejsem ale jestli vás to zajímá tak mrkněte na dixo.cz tak toho maj hodně.
Vynechala jsem většinu živočišných produktů a trochu očištuji tělo. Jinak moc nejím lepek. Ale řekla jsem to možná blbě, není to až tak dieta jako už životní styl :)

Jojka

Zpráva

Autor: Jojka

Datum a čas: 24.3.2016 21:57

dík, tak s tou dietou nevím nevím jestli to vyjde

PavlaSam.

Zpráva

Autor: PavlaSam.

Datum a čas: 29.3.2016 16:13

Zabralo mi až koloidní stríbro. Dříve jsem díky antiko mela plet krásnou, ale po vysazení to byla síla teda. Zkusila jsem ho a konečne mi neco zabralo.

Reakce na:
Autor: Serena   Datum a čas: 23.4.2015 14:19

Akné je většinou způsobeno vnitřně, zvláště pokud vás trápí dlouhou dobu. Mně pomohlo pročištění, ale je to taky na dlouho...nejdřív pročistit krev, pak střeva, játra a ledviny postupně. Stačí různé bylinkové čaje.
Potom je dobré brtá doplňky stravy - vitamin B5 (Panthenol) a Omega 3 (rybí olej) :)

Mullerka

Zpráva

Autor: Mullerka

Datum a čas: 19.6.2016 21:14

Taky jsem slyšela, že je to vnitřní a je třeba pročistit tělo. Tak jsem začala s těmi játry. Beru ostropestřec mariánský v tabletách. Snad to trošku zabere.

Reakce na:
Autor: Mullerka   Datum a čas: 19.6.2016 21:14

Taky jsem slyšela, že je to vnitřní a je třeba pročistit tělo. Tak jsem začala s těmi játry. Beru ostropestřec mariánský v tabletách. Snad to trošku zabere.

Fantaska

Zpráva

Autor: Fantaska

Datum a čas: 20.6.2016 23:05

Taky používám ted koloidní stříbro místo pletovky, to jediné mi ted zabírá. Jaké ty tablety užíváš? Je toho hromada a nevím co si vybrat...

Mullerka

Zpráva

Autor: Mullerka

Datum a čas: 24.6.2016 22:26

Mě docela zaujal Lipovitan Duo. Kromě toho silymarinu má i jiné prospěšné látky. Doporučuje se po prodělaných infekčních nemocech nebo pokud někdo bral silné léky. Taky stačí brá jednu tabletu denně, což je mi hodně sympatické, zapomínám :)

« Předchozí   1 | 2 | 3 | 4 | 5   Další »

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná