Akné

Odpovědět

Dana Průšová

Zpráva

Autor: Dana Průšová

Datum a čas: 11.7.2016 17:49

Důležitý je Váš jídelníček a zdravotní stav. Imunita je základ a ta je ve střevním systému. Mám detoxikační poradnu, pomohu Vám. kdysi jsem také trpěla akné až do 35 let. Zařaďte do jídelníčku domácí kefír z Tibetské houby/ mám ji volně k odběru/.

Hanamila

Zpráva

Autor: Hanamila

Datum a čas: 3.8.2016 10:42

Z Tibetské houby? To slyším poprvé. Já hledám typ na nějakou kvalitní kosmetiku. Asi i dobré čistící sérum by mě pomohlo.

Hanamila

Zpráva

Datum a čas: 2.12.2016 09:55

Mě od akné pomohla kosmetika Paulas choice. Je to americká kosmetika, k nám přišla nedávno. Je fakt skvělá.

Hanamila

Zpráva

Datum a čas: 2.12.2016 09:56

Mám jí měsíc a jsem natšená !

Adelaada

Zpráva

Autor: Adelaada

Datum a čas: 22.3.2017 16:46

Kosmetiky na akné je nespocet. Utratila jsem nemalé peníze,abych nasla nejakou dobrou, co mi zabere. Nicméne mi vzdy pomohlo jen slunícko a more. Pak mi doporucila kamaradka mast, kterou pouzívala na ekzem, ze pomáhá i na akne, tak jsem ji vyzkousela. Jmenuje se Neophytiol a stojí pár korun.

Maminka25

Zpráva

Autor: Maminka25

Datum a čas: 26.5.2017 12:55

Zkus jít na kožní, já jsem takhle taky měla problémy udělali se mi nedávno takový divný pupínky co ani nešli vymáčkout, jak nějaký boláčky prostě, fakt fuj a kožní mi řekla, že to jsou prostě podkožní a dala mi na to speciální mastičku a už nemám nic a to si to tím mažu fakt minimálně, a hlavně ta péče, ale to když děláš tak to je v pohodě :)

Ploutvička

Zpráva

Autor: Ploutvička

Datum a čas: 17.7.2017 20:35

Dámy, jaký krém se vám osvědčil na ekzém?

Reakce na:
Autor: Ploutvička   Datum a čas: 17.7.2017 20:35

Dámy, jaký krém se vám osvědčil na ekzém?

Moniiik

Zpráva

Autor: Moniiik

Datum a čas: 22.7.2017 10:51

Tak to by mě také zajímalo... Nějaký dobý krém by se hodil :)

Dajikaaa

Zpráva

Autor: Dajikaaa

Datum a čas: 9.8.2017 09:19

Holky, já mohu doporučit mastičku neophhytiol - ta si umí skvěle poradit s chronickými ekzémy, kožními záněty a infekcemi, ale také například s růžovkou nebo s vyrážkou vyvolanou sluneční alergií - https://www.rosenpharma.cz/produkty/dermokosmetika/prvni-pomoc/neophytiol

Dany

Zpráva

Autor: Dany

Datum a čas: 17.8.2017 23:07

Mně akné dost trápilo léta, ale různé vnější přípravky ani antibiotika mně zrovna nezabrala. Akné se začalo dost ztrácet, až po nalezení podstatných informací o akné. Akné se řeší jinak.. a to je potřeba se dozvědět. Pokud některá z vás řeší ještě akné, podívejte se na "videa" o akné zde: http://www.akneakne.cz Ať se vám akné také podaří zbavovat ; )

andrea.cerna

Zpráva

Autor: andrea.cerna

Datum a čas: 14.2.2018 19:08

Holky, objevují se mi stále nové a nové pupínky, a zůstávají mi po akné nepěkné jizvičky. Bojím se, že už se jich jen tak lehce nezbavím. :( Jsem z toho špatná.

Hanamila

Zpráva

Datum a čas: 15.2.2018 14:32

Zkus si pořídit nějakou šikovnou mastičku a pravidelně mazat a mazat. Když budeš mazat čerstvé jizvičky, krémík zabere hezky za pár týdnů. Mě hodně pomohlo Scar Esthetique.

andrea.cerna

Zpráva

Autor: andrea.cerna

Datum a čas: 16.2.2018 14:48

A pomohl by mi i na nějaké ty starší jizvičky?

Hanamila

Zpráva

Datum a čas: 21.2.2018 18:50

Ano, i na ty. Jenom to potrvá o něco déle. Ale určitě je vhodný i na tyto jizvy. Kamarádka ho zase používala po porodu. :) Nejdřív zkus kouknout na jejich stránky http://www.scarheal.cz/

Layla

Zpráva

Autor: Layla

Datum a čas: 24.4.2018 20:56

Taky bohužel bujuju s akné a chtěla bych na něj vyzkoušet přírodní kosmetiku, myslíte, že by mi mohla pomoct ? Nejsem za ty šílené chemické přípravky ani procedury, tak jsem přemýšlela, že bych se zkusila zbavit akné touto cestou.

« Předchozí   1 | 2 | 3 | 4 | 5   Další »

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná