Pocení

Odpovědět

Miriam

Zpráva

Autor: Miriam

Datum a čas: 14.7.2017 17:51

Chtěla bych se s někým poradit : Syn (17 let) se nadměrně potí i v zimě a je velmi cítit. Myje se pravidelně ráno i večer (někdy musí i během dne),používá deodoranty a nic platné. Nemá někdo radu,co dělat? Děkuji.

janka

Zpráva

Autor: janka

Datum a čas: 11.4.2018 17:15

Já jsem byla na altos klinice a tam mě toho zbavili pomocí botolutoxinu.

Pavka

Zpráva

Autor: Pavka

Datum a čas: 14.4.2018 16:06

A to se nepotíš?

janka

Zpráva

Autor: janka

Datum a čas: 18.4.2018 11:58

Teď dokud funguje, tak ne. Až přestane účinkovat, tak si ho nechám dát znovu. Je to osvobozující nosit různé barvy oblečení a nemít je propocené.

Adelaada

Zpráva

Autor: Adelaada

Datum a čas: 2.5.2018 09:51

Určitě zajít do lekarny pro silnejsi deodorant a pak i já doporucuji botox. Me zabral dobre a jsem za nej hrozne ráda.

PavlaSam.

Zpráva

Autor: PavlaSam.

Datum a čas: 11.5.2018 15:23

Na jak dlouho takový botox v podpaží pomůže?

Layla

Zpráva

Autor: Layla

Datum a čas: 13.5.2018 21:28

Tak to já mám výbornou zkušenost s tímto centrem, kde jsem aplikaci botulotoxinu do podpaží podstoupila www.amarylliscentrum.cz

Adelaada

Zpráva

Datum a čas: 14.5.2018 13:12

Víc nez text, co je v odkaze, který ti tady prikládám jsem ani nenasla. Tak se mrkni, pripadne se jeste klidne ptej. Pokud budu vedet, ráda povím https://www.perfectclinic.cz/odstraneni-nadmerneho-poceni-hyperhidrozy-botulotoxinem/

PavlaSam.

Zpráva

Datum a čas: 18.5.2018 15:08

Zajímá mě spíš osobní zkušenost. Nebolí to moc? A co po zákroku, je to vpohode?

Adelaada

Zpráva

Datum a čas: 21.5.2018 15:27

Tak toho se opravdu bát nemusís. Nebolí to, chvilkama maximálne ucítíš trochu pálení, ale to jen sem tam. Rozhodne je to vpohode a není duvod se bát. po zákroku jsem to mela chvilku ruzové, ale rychle se to vrátilo k normálu. jinak nic.

PavlaSam.

Zpráva

Datum a čas: 28.5.2018 09:24

Jsem rozhodlá, že to taky zkusím. Už mám toho pocení dost, jak mě omezuje. POlední otázka akorát. Vydrží to opravdu minimálne toho pul roku?

Jarus

Zpráva

Autor: Jarus

Datum a čas: 28.5.2018 13:18

Taky mám tady tu parádu už za sebou a musím říct, že je to něco úžasného. Po dlouhém hledání na internetu a výborných recenzích na estheticonu jsem si vybrala Amaryllis centrum a dobře jsem udělala. S výsledkem, přístupem a cenou jsem maximálně spokojená. Na to, že se jedná o přažský salón, tak ceny mají opravdu moc hezké.

Adelaada

Zpráva

Datum a čas: 29.5.2018 14:18

Kazdy jsme trochu jiný, me to pulroku vydrzelo :-)

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2016 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná