Dlouhé tuniky

Odpovědět

Layla

Zpráva

Autor: Layla

Datum a čas: 15.8.2017 11:57

Ahoj, kde kupujete takové ty delší tuniky pod zadek ? Prošla jsem komplet celou Olympii a všude mají jen ty krátké, co k legínám vypadá blbě.

Jarus

Zpráva

Autor: Jarus

Datum a čas: 21.8.2017 21:34

Velice hezké tuniky mají tady www.drahstyl.cz :). Mají je z velice příjemného a kvalitního materiálu, nežmolkují se a mají pěkné vzory.

Reakce na:
Autor: Jarus   Datum a čas: 21.8.2017 21:34

Velice hezké tuniky mají tady www.drahstyl.cz :). Mají je z velice příjemného a kvalitního materiálu, nežmolkují se a mají pěkné vzory.

Layla

Zpráva

Datum a čas: 3.11.2017 21:56

Dívala jsem se na ten odkaz co jste mi tu nechávala a líbí se mi odtud pár kousků, ale nejsem si jistá s velikostí, protože si takhle oblečení bez toho aniž bych si ho vyzkoušela neobjednávám :/

Reakce na:
Autor: Layla   Datum a čas: 3.11.2017 21:56

Dívala jsem se na ten odkaz co jste mi tu nechávala a líbí se mi odtud pár kousků, ale nejsem si jistá s velikostí, protože si takhle oblečení bez toho aniž bych si ho vyzkoušela neobjednávám :/

Jarus

Zpráva

Autor: Jarus

Datum a čas: 20.11.2017 20:18

Tak zkuste napsat mail paní Hlaváčové, s výběrem vám pomůže, je hrozně ochotná :) a nebo pokud jste z Prahy nebo někde poblíž, tak máte možnost si to olečení vyzkoušet v jejich ateliéru.

Layla

Zpráva

Datum a čas: 6.12.2017 15:54

Děkuji moc za doporučení. S paní Hlaváčovou jsem už komunikovala a nakonec si nechávám šít šaty na vánoční večírek :). V pátek si je jdu vyzkoušet, tak se už nemůžu dočkat !

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2016 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná