Běhání

Odpovědět

Majda

Zpráva

Autor: Majda

Datum a čas: 14.5.2014 19:00

Holky, chtěla bych začít běhat. Poradíte jak na to? Moc velký sportovec nejsem, ale už se potřebuji začít trochu hýbat.

Veronika M

Zpráva

Autor: Veronika M

Datum a čas: 14.5.2014 19:06

Běhání mě hrozně chytlo. Je to dobrý na fyzičku i na vyčištění hlavy. Ze začátku to chce kratší trasy a běžet pomalu, je dobré střídat rychlou chůzi s pomalým během. Nezáleží na tom kolik na poprvé uběhneš, příště to už bude zase o něco víc Důležitý jsou i boty na běhání, jestli budeš chodit pravidelně, vyplatí se do nich investovat. Na netu jsou stránky o běhání, kde jsou různé rady a návody jak začít. Tak držím palce

Reakce na:
Autor: Majda   Datum a čas: 14.5.2014 19:00

Holky, chtěla bych začít běhat. Poradíte jak na to? Moc velký sportovec nejsem, ale už se potřebuji začít trochu hýbat.

Nikola Robová

Zpráva

Autor: Nikola Robová

Datum a čas: 14.5.2014 19:34

Taky chci začít s běháním. Botičky už mám koupené, nechala jsem si poradit v A3 sportu :) a mám objednané knížky, abych věděla, jak na to a taky jako motivaci :)
http://www.prodej-knih.cz/zacni-behat-jak-zacit-udrzet-si-motivaci-a-dosahnout-co-nejlepsich-vysledku/pro41952.html
http://www.prodej-knih.cz/kdyz-beha-zena/pro41607.html

Na knížky jsem četla dobré recenze, tak uvidím :)

-nela-

Zpráva

Autor: -nela-

Datum a čas: 15.5.2014 02:27

souhlas s Verčou. Boty jsou hrozně důležité. Pokud budeš běhat častěji, doporučuje se střídat dva druhy bot. Jinak doporučuji i aplikace do mobilu k běhání či zaznamenávání trasy a času. Aspoň pak vidíš i výsledky.

Reakce na:
Autor: -nela-   Datum a čas: 15.5.2014 02:27

souhlas s Verčou. Boty jsou hrozně důležité. Pokud budeš běhat častěji, doporučuje se střídat dva druhy bot. Jinak doporučuji i aplikace do mobilu k běhání či zaznamenávání trasy a času. Aspoň pak vidíš i výsledky.

Nikola Robová

Zpráva

Datum a čas: 15.5.2014 11:58

Jo tu mám staženou Runkeeper, ale koukala jsem, že už jich je mnohem více :) když bych nevěděla, kolik jsem uběhla, tak by mě to snad ani nebavilo. Ale ty boty jsou asi opravdu důležité, oblečení jsem si nakoupila v Lidlu a jsem maximálně spokojená. Lidl

Markéta M.

Zpráva

Autor: Markéta M.

Datum a čas: 15.5.2014 12:01

A pokud si budete chtít běhání trochu zpestřit, můžete zkusit tuhle appku https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sixtostart.zombiesrun budete utíkat před zombie

-nela-

Zpráva

Datum a čas: 15.5.2014 15:44

a aplikace je výborná Endomondo. Důležité je ale před běháním se rozcvičit a dát si protahovací cviky i pak po doběhnutí.

-nela-

Zpráva

Datum a čas: 15.5.2014 15:58

a pak taky správné jídlo před a po běhání. Doporučuji přírodní kuřecí plátek a rýži. A pak proteinový nápoj.

-nela-

Zpráva
Nikola Robová

Zpráva

Datum a čas: 16.5.2014 15:55

Ty jo, tak ty ceny u Deichmanna jsou opravdu super :) to si snad dojdu koupit ještě jedny do zásoby :D

-nela-

Zpráva

Datum a čas: 16.5.2014 17:05

mně se hodně líbí ty modré nike... ještě si to nechám proležet v hlavě, jestli je fakt tak nutně potřebuju, ale asi jdu do nich:)

Nikita

Zpráva

Autor: Nikita

Datum a čas: 18.5.2014 18:51

Běhání je fajn :) už jsi začala? Doporučuju aplikaci do mobilu, já používám Runastic. Je super se pak kouknout na záznam trasy. Začínala jsem na 3 km a teď dám 10 km. To kdyby mi někdo řekl, že jedou uběhnu, tak se tomu zasměju

kasssandra

Zpráva

Autor: kasssandra

Datum a čas: 28.1.2015 02:10

přesně jak říká Nikita... jednou začneš a pak už to jde jenom k lepšímu... ale i opak je pravdou... někdo jednou začne žrát a pak už jenom žere...

Sarinka

Zpráva

Autor: Sarinka

Datum a čas: 11.7.2015 20:52

Holky chci začít běhat a vůbec nevím zda investovat do nějakých drahých běhacích bot nebo zda mi bude stačit něco takového ? http://www.abcsport.cz/bezecke-boty-botas-tiger-ean165034-skup9304.php co na to říkáte vy? V jakých běháte botech?

sarkanova

Zpráva

Autor: sarkanova

Datum a čas: 16.7.2015 14:24

no ja treba ze zacatku kdy jsem se dala do ehani byla hrozne casto vycerpana a bylo pro me horsi a horsi se k nejakymu dobryho vykonu dokopat :D koupila jsem rozpousteci prasky do vody- takova energeticka bomba od thebrainer. :) jinak beham klasickych bezeckych botach z obyc tenisek me boly nohy a paty

« Předchozí   1 | 2   Další »

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2016 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná