Jídelníček, diety a vše kolem

Odpovědět

zuza2

Zpráva

Autor: zuza2

Datum a čas: 20.1.2018 11:47

Ahoj holky!
Tak které se podařilo zhubnout? A hlavní otázka"Jak?" Nechám se inspirovat, at mě to taky nakopne.

Dammalka

Zpráva

Autor: Dammalka

Datum a čas: 22.1.2018 09:27

Ahoj. Já jsem zkoušela zhubnout sama několikrát, ale bez výsledků. Tak jsem si řekla, že musím sehnat někoho, kdo mi pomůže. Tak jsem hledala a našla jsem toto: https://www.svet-zdravi.cz/
Mají pobočky na spousty místech po česku, tak jsem zašla na nejbližší a zkusila to.Ze začátku jsem teda si nebyla jistá, jestli to zvládnu...Ale obula jsem se s nimi do toho. Fakt mi pomohli a ted jsem o 14 kg lehčí a pořád pokračuji.
Za mě určitě doporučuji. Ale co je hlavní, tak vytrvat, kila nejdou dolů hned :( Aspon u mě to tak nebylo.

zuza2

Zpráva

Datum a čas: 25.1.2018 10:28

Ahoj Dammalko, tyyyyjo, 14 kg, to je paráda!! To chci taky :D :)
Takže svět zdraví, jo? No myslím, že jsem o nich slyšela v nějaké reklamě, je to možné?
Dívám se, že jsou ve spouty městech po ČR.
No tak já to zvážím teda.

Dammalka

Zpráva

Datum a čas: 26.1.2018 08:51

Jo to je určitě možné ;) Myslim, že měli nebo ještě maji i v tv.
Zvaž to, určitě by ti taky pomohli.

zuza2

Zpráva

Datum a čas: 1.2.2018 10:38

No tybrdo, docela nad tím přemýšlím, dala jsi mi brouka do hlavy. A je to bezpečné? Přecejenom nejsou to doktoří. Hledí třeba na zdravotní stav?

Dammalka

Zpráva

Datum a čas: 5.2.2018 09:30

Tak doktoři to nejsou to je pravda, pokud má člověk nějaké vážně zdravotní problémy, tak by prvně měl asi mluvit s doktorem... Ale jinak tam dělají i genetické testy, rozbory krve apod.

zuza2

Zpráva

Datum a čas: 13.2.2018 10:04

Aha, tak to je dobrý. Já si tam asi zavolám a zeptám se na vše, co mám v hlavně zrovna a uvidím jestli se s nimi domluvím. Každopádně moc děkujiii ♥

Dammalka

Zpráva

Datum a čas: 16.2.2018 09:26

Tak ti budu držet palce a myslet na tebe. Hlavně pevné nervy a vůli a půjde to. Není zač :-*

Marta 2605

Zpráva

Autor: Marta 2605

Datum a čas: 10.3.2018 14:01

chodíte i na nějaké procedury které dopomůžou k hubnutí?

jája02

Zpráva

Autor: jája02

Datum a čas: 14.6.2018 15:19

Ahoj holky. Na doporučení kamarádky jsem zkusila produkty společnosti Fit-day. Můžu teda jako říct, že ze začáku chuť nic moc, ale nevzdala jsem to a teď na výrobcích téměř ujíždím. Shaker mám vždy po ruce a od ledna jsem zhubla 6 kg ... takže cca 1kg měsíčně, to jde ne. Teď jsem si od nich koupila výhodný balíček https://www.fit-day.cz/vyhodne-balicky/fit-day-balicek-smoothie-5x90g/ a miluju to.

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2016 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná