odstranění vrásek

Odpovědět

Pavka

Zpráva

Autor: Pavka

Datum a čas: 24.9.2017 21:18

Ráda bych si chtěla nechat odstranit vrásky. Vůbec nevím kde. Může někdo poradit?

veven

Zpráva

Autor: veven

Datum a čas: 25.9.2017 13:05

Najděte si na www.dermastar.cz. Sídlí v Praze a já jsem s nima spokojená.

Pavka

Zpráva

Autor: Pavka

Datum a čas: 9.10.2017 18:45

Tak jsem si ty jejich stránky prošla, vypadají solidně. Také jste si nechala odstranit vrásky?

Amuška

Zpráva

Autor: Amuška

Datum a čas: 10.10.2017 19:31

Já Dermastar znám. Nedávno jsem si nechala vyplnit vrásky kolem úst u dr. Páralové.

veven

Zpráva

Autor: veven

Datum a čas: 19.10.2017 20:28

Nechala jsem si odstranit takové ty vrásky od smíchu kolem očí a vrásky mezi obočím. Zákrok netrval dlouho a jsem velmi spokojená.

Mullerka

Zpráva

Autor: Mullerka

Datum a čas: 16.1.2018 17:03

Byla sem na klinice Altos v Praze a byla sem tam opravdu moc spokojená. Jak s přístupem personálu, tak i s kvalitou zákroku. Šla jsem na doporučení. Asi bych si netroufla někam jen tak.

Reakce na:
Autor: Mullerka   Datum a čas: 16.1.2018 17:03

Byla sem na klinice Altos v Praze a byla sem tam opravdu moc spokojená. Jak s přístupem personálu, tak i s kvalitou zákroku. Šla jsem na doporučení. Asi bych si netroufla někam jen tak.

Hanamila

Zpráva

Autor: Hanamila

Datum a čas: 22.1.2018 20:51

Taky sem tam byla, ale na úpravě poprsí a s výsledkem sem fakt spokojená. Šla sem tam na doporučení.

Layla

Zpráva

Autor: Layla

Datum a čas: 17.5.2018 14:21

Zbytečně bych se s tím asi neobracela na plastické chirurgie pokud teda nechceš tak velký zásah. Hodně oblíbené jsou mezonitě, protože se s nimi dá i do budoucna pracovat, kdežto na botox musíš po určité době prostě chodit a výsledek je u něj hrozně vidět a přijde mi umělý. Mamka na mezonitích byla a měla vyzkoušený i botox, ale je to sto a jedna.

Reakce na:
Autor: Layla   Datum a čas: 17.5.2018 14:21

Zbytečně bych se s tím asi neobracela na plastické chirurgie pokud teda nechceš tak velký zásah. Hodně oblíbené jsou mezonitě, protože se s nimi dá i do budoucna pracovat, kdežto na botox musíš po určité době prostě chodit a výsledek je u něj hrozně vidět a přijde mi umělý. Mamka na mezonitích byla a měla vyzkoušený i botox, ale je to sto a jedna.

Jarus

Zpráva

Autor: Jarus

Datum a čas: 28.5.2018 13:50

Taky si myslím to stejné. Navíc Amaryllis centrum je vyhlášené kvalitními službami a servisem. Na klinice člověk akorát víc zaplatí :/ toď můj názor

Adelaada

Zpráva

Autor: Adelaada

Datum a čas: 16.7.2018 17:43

Já byla na klinice perfect clinic. Pěkné prostředí, milý personál. Nelituji. Ted jsem se tam dívala na trvalé odstranení chloupku a mají tam letní akce, kdyby se nekdo chystal, budete to mít o dost levnejsí ;-)

Lenna

Zpráva

Autor: Lenna

Datum a čas: 10.2.2019 19:09

Já jsem byla na odstranění vrásek v Amarallys centru, která sídlí v Praze. Centrum působí už dlouho, tak tam dělají jen zkušení doktoři. Jejich prostředí je příjemné a jsou velice vstřícní. Opravdu doporučuji.

Erika2

Zpráva

Autor: Erika2

Datum a čas: 15.2.2019 21:16

Já jsem právě taky slyšela o to Amaryllis centru. Je opravdu tak dobré?

Reakce na:
Autor: Erika2   Datum a čas: 15.2.2019 21:16

Já jsem právě taky slyšela o to Amaryllis centru. Je opravdu tak dobré?

Jarus

Zpráva

Autor: Jarus

Datum a čas: 27.6.2019 14:37

Když si projdeš diskuze a recenze nebo se mrkneš na estheticon, tak mají opravdu velmi hezké hodnocení. Díky tomu jsem se rozhodla k nim docházet na ošetření a taky teda díky tomu, že jsem dostala od dcery poukázku. Nechávám si odstraňovat celulitidu a na podzim se chystám na menší úpravu co se týče obličeje :)

Milada

Zpráva

Autor: Milada

Datum a čas: 18.8.2019 13:44

Já jsem vůbec netušila, že lze vrásky nějak odstranit. Já používám na vrásky sérum s kyselinou hyaluronovou https://www.beamia.cz/pece-o-plet/1-2/ , které mi pleť krásně vypnulo, takže jsem spokojená, že se mi pleť zlepšila bez nějakého většího zásahu.

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná