Slabé a lámající se vlasy

Odpovědět

Rampouch22

Zpráva

Autor: Rampouch22

Datum a čas: 20.4.2018 21:50

Ahoj, holky, zkoušela jste některá kromě kosmetiky a masek na vlasy i doplňky stravy? Které byste mi případně mohli doporučit? Vlasy mám sice krátké, ale i tak dost slabé a polámané, snažím se jíst zdravě, doplňuji vitamíny, ale bohužel pořád nic nepomáhá :(

Myspulina

Zpráva

Autor: Myspulina

Datum a čas: 23.4.2018 22:12

Ahoj, a zkoušela jste třeba přemýšlet nad příčinou? Čím by takový potíže mohly být způsobeny? třeba nadměrným stresem atp. To je většinou nejlepší informace do začátku a jde se od ní nějak odpíchnout a pracovat s ní, každopádně pokud vám nic moc nepomáhá, tak je podle mě nejlepší zajít k odborníkům na nějaké vyšetření, přeci jen tam ví, co dělají a určitě by vám mohli pomoct. Docela dost je toho o vyšetření vlasů tady, tak třeba by to pomohlo, mně o tom říkala jedna známá a byla spokojená: https://www.clinicalhair.cz/cs/obsah/29-trichologicke-vysetreni

Hanamila

Zpráva

Autor: Hanamila

Datum a čas: 25.4.2018 00:00

Já jsem na trich.vyšetření byla taky a opravdu mi tam moc pomohli, do teď mě akorát štve, že jsem tam nezašla dřív a trápila se s vlasy dost dlouho a docela zbytečně jsem kupovala všemožné šampony i když nikdy žádný nějak víc nepomohl :-/

Mullerka

Zpráva

Autor: Mullerka

Datum a čas: 25.4.2018 22:17

Já jsem několikrát zkoušela všemožné masky a šampony jak z drogérky, tak i dražší a upřímně nějak víc nepomohly, takže žádný přípravek vyloženě hodný doporučení jsem asi neobjevila :-/ jak tu tak ale čtu o tom vyšetření, tak jsem si hledala nějaké info i na netu a vypadá to fakt zajímavě a to já ani nevěděla, že trichologie existuje :-D

Lufinka

Zpráva

Autor: Lufinka

Datum a čas: 6.6.2018 15:41

Dobrý den, mám velmi poškozené vlasy,poradíte jaké sérum si porídit nebo co by za prirodni masku treba pomohlo? dekuju

Nový příspěvek

Pro vložení příspěvku do diskuze se nejprve přihlaš.

© Copyright 2013 - 2019 FoxHunter, s.r.o.   |   Reklama na Buď Krásná